Dom Produkty18-karatowe złote pierścienie z kamienia

Ladies 18k Gold Gemstone Rings Ruby and Diamond Ring White Gold

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Ladies 18k Gold Gemstone Rings Ruby and Diamond Ring White Gold

Chiny Ladies 18k Gold Gemstone Rings Ruby and Diamond Ring White Gold dostawca
Ladies 18k Gold Gemstone Rings Ruby and Diamond Ring White Gold dostawca Ladies 18k Gold Gemstone Rings Ruby and Diamond Ring White Gold dostawca Ladies 18k Gold Gemstone Rings Ruby and Diamond Ring White Gold dostawca Ladies 18k Gold Gemstone Rings Ruby and Diamond Ring White Gold dostawca

Duży Obraz :  Ladies 18k Gold Gemstone Rings Ruby and Diamond Ring White Gold

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ elementu: Kamień Pierścień Ring Band: Kabel
Głównym Kamień: Rubin Kamień boczny: 12 szt. Prawdziwych diamentów
Birthstone: lipiec Kształt pierścienia: Koniczyna

Pear Shaped Natural Ruby Gemstone Genuine Diamond Ring Fine Jewellery

Specyfikacja przedmiotu:

Informacje o pierścieniu

Diamentowa informacja

Ruby Infomation

Metal Type: Solid 18Kt Gold-Rose

Diamenty: naturalne diamenty

Ruby: Oryginalne w 100% naturalne

Przybliżona waga: 1,96 g-2,20 g

Typ ustawienia: Ustawienie Pave

Ustawienie Typ: Ustawienie pręta

Styl: pierścionek z brylantem i rubinem

Waga diamentu: 0,078-0,082 ct

Waga kamienia: 0,50- 0,605 cala

Rozmiar pierścionka: US 6, 6,5, 7, 7,5, 8

Wytnij: Round

Wytnij: Round

Metalowy stempel: Au750

Klarowność: SI

Klarowność: VS

Numer zdjęcia: DF1300

Kolor: GH

Wymiary: około 4 mm

Pictrue Szczegóły:

Rubinowy kamień szlachetny

Postacie

Ze wszystkich kolorowych odmian cennego korundu najbardziej ceniona jest czerwień lub rubin ("orientalny rubin"). Prawdopodobnie jest to identyczny z wąglikiem Theuphrastusa i jest jednym z kamieni określanych w średniowieczu jako karbunkuł. Ma wszystkie ogólne postacie korundu i odróżnia się tylko od innych odmian swoim "czerwonym kolorem".

Ton koloru różni się w różnych okazach, czasami jest głęboki i intensywny (rubin "męski"), czasami blady i lekki ("kobiecy" rubin). Jaśniejsze odcienie różnią się od jasnoróżowych do czerwono-białych, niektóre okazy są tak lekko zabarwione na czerwono, że wydają się prawie bezbarwne. Ciemniejsze kolory są czyste czerwone, karminowoczerwone lub krwistoczerwone; czerwień większości rubinów ma jednak mniej lub bardziej wyraźne zabarwienie niebieskie lub fioletowe, co jest szczególnie zauważalne w świetle przechodzącym. Najbardziej podziwianym odcieniem jest głęboki, czysty karminowoczerwony lub karminowoczerwony z lekkim niebieskawym odcieniem. Birmański porównał ten kolor do koloru krwi świeżo zabitego gołębia, stąd odniesienia do kamieni takich jak czerwone "gołębie" krwi. Różnorodne odcienie czerwieni rubinu są niezwykłe, ponieważ nie tracą piękna w sztucznym świetle, stwierdzenie, którego nie można uszanować z żadnym innym cennym kamieniem tego samego koloru.

Kolorystyka rubinów nie zawsze jest idealnie jednolita, warstwy bezbarwne są czasami wstawiane między częściami w kolorze czerwonym. W takich przypadkach kamień będzie często jednolicie barwiony po ogrzaniu. Pod warunkiem, że kamień jest stopniowo podgrzewany, może być podniesiony do najwyższych temperatur bez obawy o pęknięcie. Interesujące zmiany barwy wykazywane przez pewne klejnoty przy stopniowym podgrzewaniu, a następnie pozostawieniu do ochłodzenia, zostały już opisane. Podczas chłodzenia rubin staje się pierwszy biały, a następnie zielony, ostatecznie odzyskując swój pierwotny czerwony kolor, dzięki czemu w tym kamieniu substancja barwiąca nie jest ani trwale zmieniona ani zniszczona przez wystawienie na działanie wysokich temperatur. W przypadku szafiru jest inaczej, bo ten klejnot w wysokiej temperaturze traci swój piękny niebieski i przyjmuje matowy szary kolor. Czerwona substancja barwiąca rubinów z pewnością nie ma charakteru organicznego, jak się wydaje w przypadku tych klejnotów, które tracą kolor podczas ogrzewania. Bardziej prawdopodobne jest, że jest to jakiś związek chromu, pierwiastka, którego obecność wykryto w analizie niektórych rubinów. To, że zabarwienie rubinu jest spowodowane chromem, sugeruje również fakt, że kolor tak zwanego "rubinowego" szkła jest uzyskiwany przez dodanie niewielkiej ilości tlenku chromu do innych składników szkła. M. Fremy również użył tej samej substancji do produkcji czerwonego koloru swoich sztucznie przygotowanych rubinów. Niektóre kryształy produkowane przez tego badacza były częściowo czerwone, a częściowo niebieskie, przypominając w tym kontekście pewne naturalne rubiny, które rzadko występują w Birmie.

Dichroizm głębokich rubinów jest bardzo zauważalny; z wyjątkiem kamieni o bardzo jasnym kolorze, różnicy w kolorze; każdego rubinu można obserwować oglądając go w różnych kierunkach. Patrząc przez ciemnobarwny kryształ rubinu, tak jak jest to zilustrowane na Fig. Ad, w kierunku prostopadłym do płaszczyzn podstawowych, pojawi się intensywny czerwony kolor, albo czysty czerwony, albo z lekkim odcieniem fioletu. Jeżeli jednak światło otrzymane przez oko przechodzi przez kryształ w kierunku prostopadłym do pryzmatycznej ściany lub krawędzi, kamień będzie wyglądał znacznie jaśniej. Po dopuszczeniu światła, które przeszło przez kryształ w tym kierunku, aby wejść do mikroskopu, dwa obrazy, w tej pozycji instrumentu, w którym pokazana jest największa różnica koloru, będą jednym światłem, a inne ciemnoczerwone zwykle zabarwione fioletem. We wszystkich innych kierunkach, w których światło może się poruszać, z jednym wyjątkiem, dwa obrazy będą mniej lub bardziej różnie zabarwione. Ten wyjątkowy kierunek jest prostopadły do ​​płaszczyzn podstawowych i pokrywa się z kierunkiem osi optycznej. W tym kierunku kryształ jest pojedynczo załamujący, a dwa obrazy widoczne w dychroskopie mają ten sam głęboki czerwony kolor, jak kryształ pojawia się w tym kierunku bez interwencji dichroskopu. Dichroizm rubinu zapewnia środki, dzięki którym można go odróżnić od innych czerwonych kamieni, takich jak spinel i różne odmiany granatu, które krystalizują w układzie sześciennym, a zatem pojedyncze załamywanie może nie wykazywać dichroizmu.

Fakt, że kolor rubinu zmienia się w zależności od kierunku, w którym jest oglądany, powoduje, że forma ciętego klejnotu powinna mieć określony związek z kryształem w celu uzyskania najlepszego efektu kolorystycznego. Płaszczyzna największego przekroju ciętego kamienia, a mianowicie stołu, musi pokrywać się możliwie jak najbliżej z podstawowymi płaszczyznami kryształu, aby uzyskać największą głębię koloru, do której kamień jest zdolny. Im większy kąt, przy którym stół jest nachylony do podstawowej płaszczyzny kryształu, tym gorszy będzie efekt kolorystyczny, a gdy stół jest prostopadły do ​​płaszczyzny podstawowej, a zatem równoległy do ​​powierzchni pryzmatycznych kryształu, minimalny efekt koloru jest wynikiem.

Niektóre rubiny ukazują się na płaszczyźnie podstawowej lub jeszcze wyraźniej na ciętej i wypolerowanej zakrzywionej powierzchni, zbliżonej do płaszczyzny podstawowej w kierunku, sześciordzeniowej gwiazdy migoczącego światła odbitego. Takie kamienie znane są jako gwiazdki-rubiny lub asteriowane rubiny, czasami także jako rubinowe oko kota. Wygląd jest podobny do tego, który widzi się w szafirze gwiazdy, ale z reguły mniej zaznaczony; będzie to zatem bardziej szczegółowo rozpatrywane w szafirach.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)