Dom ProduktyRubinowy pierścionek z brylantem

Oryginalna rubinowa obrączka ślubna z brylantem, brylantowe pierścienie z rubinem dla niej

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Oryginalna rubinowa obrączka ślubna z brylantem, brylantowe pierścienie z rubinem dla niej

Chiny Oryginalna rubinowa obrączka ślubna z brylantem, brylantowe pierścienie z rubinem dla niej dostawca
Oryginalna rubinowa obrączka ślubna z brylantem, brylantowe pierścienie z rubinem dla niej dostawca Oryginalna rubinowa obrączka ślubna z brylantem, brylantowe pierścienie z rubinem dla niej dostawca Oryginalna rubinowa obrączka ślubna z brylantem, brylantowe pierścienie z rubinem dla niej dostawca Oryginalna rubinowa obrączka ślubna z brylantem, brylantowe pierścienie z rubinem dla niej dostawca

Duży Obraz :  Oryginalna rubinowa obrączka ślubna z brylantem, brylantowe pierścienie z rubinem dla niej

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: DR1798

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ biżuterii: Biżuteria Cluster Diamonds styl: Luksus
Ustawienie kamienia: Pazur Center Stone: Naturalny Rubin
Kamień boczny: 44 szt. Prawdziwych diamentów Rozmiar ruby: Około 4x6 mm

18-karatowego różowego złota prawdziwego diamentowego pierścionka z biżuterią z rubinem


Diamenty: naturalne diamenty
Waga w karatach: 0,251-0,319ct
Wytnij: Round
Klarowność: SI
Kolor: GH
Ruby: Oryginalne w 100% naturalne
Waga w karatach: 0,11-0,396 cala
Wytnij: Owal
Klarowność: VS

Metal Type: Polish Solid 18Kt Gold-Rose
Waga złota: 2,325-3.178 g
Styl: Rubin i pierścionek z brylantem
Rozmiar pierścionka: US 6, 6,5, 7, 7,5, 8

Szczegóły obrazu:

Właściwości Ruby Gemstone


Intensywny, luminescencyjny czerwony kolor drobnych luźnych rubinów . był ceniony przez tysiące lat. Jedna z "wielkiej trójki" cennych kamieni szlachetnych, rubin przywołuje obrazy bogactw, tantiem i pasji. Jako członek korundowej rodziny kamieni szlachetnych z szafirem kuzynów, jest uważany za króla wszystkich cennych klejnotów. Jako korund, jego trwałość i twardość należy do najwyższych ze wszystkich substancji ziemskich. Jest jednym z najtrwalszych ze wszystkich kamieni szlachetnych. Nie ma również pęknięć i wysokiej gęstości. To sprawia, że ​​pierścionki z kamieniami ruby ​​są rozsądnym wyborem do noszenia na co dzień. Niezwykła rzadkość prawdziwie szlachetnego rubinowego rubinu o ognistej czerwonej barwie, dobrym rozmiarze i doskonałej wyrazistości wynika z wielu czynników. Najważniejszym z tych czynników jest fakt, że chrom jest odpowiedzialny przede wszystkim za czerwony kolor. Chrom jest pierwiastkiem, który powoduje pęknięcia i pęknięcia w krysztale rubinowym, dlatego duże rubiny bez wtrąceń o doskonałej jakości są niezwykle rzadkie i bardzo cenne. Inną częstą cechą wzrostu rubinów jest obecność bardzo drobnych inkluzji rutylu w całym rubinie. Gdy obecność rutylu w rubinach jest wystarczająca, rutyle wywołują efekt zwany asteryzmem. Kiedy rubin jest ukształtowany w wycięty kaboszon, ten wspaniały efekt daje rzadki sześcioprzekrojowy rubin. Niestety, wiele cudownych klejnotów z rubinowych kamieni jest poddawanych obróbce cieplnej w celu uzyskania bardziej przezroczystych i intensywniej zabarwionych przezroczystych rubinów o szlifie plastycznym, które przynoszą wyższe ceny.

Historia i wiedza o Rubim Gemstone


Ruby została uznana za jeden z najcenniejszych klejnotów od tysięcy lat. Royalty poszukiwali najcenniejszych rubinów w całej zarejestrowanej historii. W rzeczywistości, przed 1800, inne czerwone kamienie, które mogą wyglądać podobnie do rubinu, szczególnie dobrze czerwone spinele, gdzie myśli się ruby. Spinel szczególnie, ponieważ ma wiele takich samych cech korundu, takich jak brak rozszczepienia, trwałość, ma podobne obszary źródłowe i twardość. Słowo ruby ​​pochodzi od łacińskiego słowa "rubeus". Niektóre z najsłynniejszych klejnotów "rubinowych", które zdobią klejnoty koronacyjne znanych członków rodziny królewskiej, to w rzeczywistości spinele - a nie rubiny! Historia rubinu sięga VII wieku p.n.e. Marco Polo wspomina o tym w swoich podróżach. Wcześni birmańczycy wierzyli, że uczyni to osobę niewrażliwą, jeśli zostanie wszczepiona w ich ciało. Inna wiara była taka, że ​​rubin może przepowiedzieć właściciela nadchodzącej zagłady. Mówi się, że pierwsza żona króla Henryka VIII przepowiedziała jej zbliżający się koniec z przyciemnieniem jej rubinu.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)