Dom ProduktyRubinowy pierścionek z brylantem

Brides Wedding Ruby Diamond Ring z cennym metalem Brilliant Diamond Royalty Stone

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Brides Wedding Ruby Diamond Ring z cennym metalem Brilliant Diamond Royalty Stone

Chiny Brides Wedding Ruby Diamond Ring z cennym metalem Brilliant Diamond Royalty Stone dostawca
Brides Wedding Ruby Diamond Ring z cennym metalem Brilliant Diamond Royalty Stone dostawca Brides Wedding Ruby Diamond Ring z cennym metalem Brilliant Diamond Royalty Stone dostawca Brides Wedding Ruby Diamond Ring z cennym metalem Brilliant Diamond Royalty Stone dostawca Brides Wedding Ruby Diamond Ring z cennym metalem Brilliant Diamond Royalty Stone dostawca

Duży Obraz :  Brides Wedding Ruby Diamond Ring z cennym metalem Brilliant Diamond Royalty Stone

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: DR1824

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ pierścienia: Fine Jewelry Metalowa pieczątka: Au750
Typ kamieni szlachetnych: Rubin Akcenty typu: Prawdziwe diamenty
Rozmiar pierścionka: dostosować Świętować: Walentynki / urodziny / Święto dziękczynienia

Gemstone Rings Brides Biżuteria ślubna Precious Metal Brilliant Diamond Royalty Stone

Center Stone:

Naturalny Rubin

Średnica 4x6 mm

Wagi 0,22 ct - 0,43 ct

Owalny krój

Kamień boczny:

22 naturalne akcenty białego diamentu

Wagi 0,095 ct-0,13 ct

Okrągły krój

Kolor GH

SI klarowność


Metal:

18-karatowego różowego złota

High Polish Finish
Ciężary 1,63-1,89 gramów
Fine Jewelry Ring

Wykorzystanie i cele Ruby

Nosić lub nosić Ruby, aby przezwyciężyć wyczerpanie i letarg. Pobudza krążenie i wzmacnia energię i witalność całego systemu. Jednak ci, którzy są bardzo wrażliwi lub rozdrażnieni, mogą uznać ten kamień za nadmiernie stymulujący lub niewygodny w noszeniu. Wiadomo, że Rubin uspokaja nadpobudliwość u niektórych osób.

Rubin jest afrodyzjakiem, pozwalającym doświadczać wszystkich form miłości, od dzikiej zmysłowości do mistycznej komunii. Pogłębia związek pary i zachęca do bliskości i zaangażowania. Jest także kamieniem dworskiej miłości i może oddawać cześć podziwowi z oddali. Zużyte podczas uprawiania miłości, Ruby może pomóc przywrócić i utrzymać pasję, i jest doskonała do zwiększenia szans na poczęcie.

Intensywna energia Rubiego wyostrza umysł, przynosząc podwyższoną świadomość i doskonałą koncentrację. Promuje odważną postawę i może zwiększyć swój sukces w kontrowersjach i sporach.

Ruby pomaga zredukować strach przed zjawiskami paranormalnymi i złymi. Odpędza koszmary i chroni przed atakiem psychicznym i psychologicznym. Jest to kryjący kryształ, chroniący dom przed ogniem i intruzami, i dobrze jest go dyskretnie nosić, aby zachować bezpieczeństwo w nocy.

Rubiny zarówno formowane naturalnie, jak i tworzone przez laboratorium, są wysoko cenionymi kryształami do zastosowań technologicznych w takich dziedzinach jak zegarmistrzostwo, instrumenty medyczne i lasery do mikroskopowych operacji.

Szczegóły obrazu:

Co decyduje o wartości szmaragdu?

Typowymi czynnikami, które określają wartość wszystkich kolorowych kamieni są jasność, krój, kolor i waga karat. W przypadku Szmaragdów dominuje determinacja wartości kolorów i wyrazistości.

Wszystkie szmaragdy mają wtrącenia. Te wtrącenia są charakterystyczne wyłącznie dla tworzenia Szmaragdów (i niektórych innych odmian Berylu) i faktycznie pomagają w identyfikacji naturalnych Szmaragdów i oddzieleniu od stworzonych (lub syntetycznych) Szmaragdów.

Należą do nich fasetowane kryształy pirytu, kalcyt jardin (lub ogród), wnęki w kształcie wrzeciona i trójfazowe wtrącenia z pęcherzykami gazu zawartymi w mikroskopijnych wypełnionych cieczą zagłębieniach w krysztale, co wskazuje na formowanie hydrotermalne związane z kolumbijskimi szmaragdami.

W przeciwieństwie do innych kamieni szlachetnych, te charakterystyczne wtrącenia nie umniejszają znacząco wartości Szmaragdów, chyba że rozpraszają lub niekorzystnie wpływają na blask kamienia. Wtrącenia, które są powszechne w stopniu, w którym rozpraszają i zmniejszają blask Szmaragdu, znacznie obniżą wartość kamienia.

Który kolor jest optymalnym kolorem dla Szmaragdu jest szeroko dyskutowany, ale można powiedzieć, że im bardziej intensywny kolor, tym większa wartość. W Kolumbijskich Szmaragdach "Muzo Green" jest terminem używanym do definiowania liściastych kolorów związanych ze Szmaragdami wydobywającymi się w kopalni Muzo. Szmaragdy wydobywane w regionie Chivor w Kolumbii mają zazwyczaj niebieskawy podtekst, podobny do zambijskiego pochodzenia.

Odcień koloru w Szmaragdach daje wskazówkę co do pochodzenia, ale nie może być ostatecznym testem jeśli chodzi o pochodzenie, ponieważ odcienie Szmaragdu z tych trzech źródeł (jak również Brazylia) mogą się znacznie różnić w obrębie każdej lokalizacji. Kluczem do wpływu koloru na wartości szmaragdowe jest czystość i intensywność koloru, niezależnie od lokalizacji źródła.

Cięcie i masa karatowa mają zdecydowanie drugorzędny wpływ na wartości Szmaragdu. Bardzo duże fasetowe szmaragdy, przekraczające dziesięć karatów, są dość łatwo dostępne, jeśli chce się osiągnąć lżejsze tony, mniej intensywny kolor lub mniejszy blask. Tego samego nie można powiedzieć o Diamentach, Rubinach i Szafirach. Jednak bardzo dobre stopnie Szmaragdu na jednym karacie są bardzo rzadkie i pod względem wartości mogą rywalizować, a czasami przewyższać diamenty o równej wadze i ciężarze karatowym.

Jakie inne naturalne kamienie wyglądają jak szmaragdy?

Jest bardzo mało naturalnych kamieni szlachetnych, które rywalizują z intensywnym zielonym odcieniem i blaskiem najwyższej jakości Szmaragdu.

Niektóre Tsavorite, Chrome diopside i Chrome Turmalin są najbliżej Emerald pod względem koloru i ognia. Inne zielone kamienie, takie jak Peridot, Green Sapphire, Turmalin (nie Chrome), Zielony Spinel i Zielony Cyrkon, nie mają intensywności i żywych kolorów, które można znaleźć w bardzo miłych Szmaragdach.

W laboratorium oddzielenie kamieni naturalnych przypominających szmaragd jest bardzo prostym procesem obejmującym pomiar właściwości optycznych i fizycznych. Obserwacja wizualna jest często wszystkim, co jest konieczne do stwierdzenia, że ​​zielony kamień nie jest Szmaragdem, ze względu na wyjątkowy i wyraźny kolor Szmaragdu.

Terminy opisowe są czasem używane przed nazwą pół-poprzedniego kamienia, jak szmaragd orientalny, który jest w rzeczywistości zielonym szafirem. Etykiety takie jak Tecla, Vanadium, Uralian, Cape, Prismatic, Night i Oriental to tylko niektóre z nazw, które maskują półszlachetne naturalne kamienie szlachetne jako szmaragd. Inne mylące nazwy to:

African Emerald - Green Fluorite
Czeski Szmaragd - Zielony Fluoryt
Cape Emerald - Prehnite
Congo Emerald - Dioptase
Emeraldine - Chalcedon ufarbowany na zielono
Emeraldite - zielony turmalin
Evening Emerald - Peridot
Indian Emerald - Kwarc lub Chalcedon barwione na zielono
Lithia Emerald - Hiddenite
Maskotka Szmaragdowa - Szmaragdowy Szmaragd
Night Emerald - Peridot
Oriental Emerald - Green Sapphire
South African Emerald - Green Fluorite
Traansvaal Emerald - Green Fluorite
Uralian Emerald - Demantoid Garnet

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)