Dom ProduktyRubinowy pierścionek z brylantem

Niesamowity romantyczny pierścionek z brylantem z rubinem, solidna 18-karatowa złota biżuteria szlachetna

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Niesamowity romantyczny pierścionek z brylantem z rubinem, solidna 18-karatowa złota biżuteria szlachetna

Chiny Niesamowity romantyczny pierścionek z brylantem z rubinem, solidna 18-karatowa złota biżuteria szlachetna dostawca
Niesamowity romantyczny pierścionek z brylantem z rubinem, solidna 18-karatowa złota biżuteria szlachetna dostawca Niesamowity romantyczny pierścionek z brylantem z rubinem, solidna 18-karatowa złota biżuteria szlachetna dostawca Niesamowity romantyczny pierścionek z brylantem z rubinem, solidna 18-karatowa złota biżuteria szlachetna dostawca Niesamowity romantyczny pierścionek z brylantem z rubinem, solidna 18-karatowa złota biżuteria szlachetna dostawca

Duży Obraz :  Niesamowity romantyczny pierścionek z brylantem z rubinem, solidna 18-karatowa złota biżuteria szlachetna

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: DR1825

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ pierścienia: Rubin i pierścionek z brylantem Oprawa: Claw & Pave
Typ biżuterii: Luksusowa biżuteria OEM/ODM: Akceptowane
Głównym Kamień: Rubin Akcenty: Prawdziwe diamenty


Niesamowita diamentowa biżuteria Romantyczny Rubinowy pierścionek Stały 18kt Złocisty Kochający Hurtowy


Center Stone:
Naturalny Rubin
3 x 5 mm w średnicy
Wagi 0,27 cca - 0,35 cala
Owalny krójKamień boczny:
34 naturalne akcenty w szlifie okrągłym
2 naturalne akcenty w szlifie diamentowym z marquise
Wagi 0,181 ct-0,289 ct
Okrągły krój
Kolor GH
SI klarowność


Metal:
18-karatowego różowego złota
Opieczętowane Au750
High Polish Finish
Ciężary 2,05-2,10 gramów
Fine Jewelry Ring
Dostosowany rozmiar


Rubinowa pasja:

Czerwień jest kolorem miłości. Promieniuje ciepłem i silnym poczuciem witalności. A czerwony jest również kolorem rubinu, króla kamieni szlachetnych. W fascynującym świecie kamieni szlachetnych rubin jest niekwestionowanym władcą.
Przez tysiące lat rubin uważany był za jeden z najcenniejszych klejnotów na Ziemi. Ma wszystko, co powinien mieć szlachetny kamień: wspaniały kolor, doskonałą twardość i wybitny blask. Oprócz tego jest niezwykle rzadkim kamieniem szlachetnym, szczególnie w jego lepszych właściwościach.

Przez długi czas Indie uważano za klasyczny kraj pochodzenia rubinu. W głównych dziełach literatury indyjskiej, bogaty zasób wiedzy o kamieniach szlachetnych został przekazany na przestrzeni ponad dwóch tysięcy lat. Termin "korund", którego używamy dzisiaj, pochodzi od sanskryckiego słowa "kuruvinda". Sanskryckie słowo ruby ​​to "ratnaraj", co oznacza coś w stylu "króla kamieni szlachetnych". I rzeczywiście było to królewskie powitanie, które kiedyś było na to przygotowane. Za każdym razem, gdy znaleziono wyjątkowo piękny rubinowy kryształ, władca wysłał wysokich dygnitarzy, by spotkali się z cennym klejnotem i przywitali go w odpowiednim stylu.


Szczegóły obrazu:
Pokaz modelu:
Klejnoty Rubinowe symbolizują serce. Miłość i moc mają znaczenie. Rubiny są jednym z czterech najcenniejszych kamieni na świecie; pozostałe trzy kamienie to Szafiry, Szmaragdy i Diamenty, dlatego wartość kamienia rubinowego znajduje się wysoko od dawna i tego nowoczesnego świata.


Rubin jest bardzo piękny, na który patrzy, ma charakterystyczną iskrę i świeci jest godny króla. W przeszłości zawsze umieszczali rubinowe klejnoty na ich koronie, aby pokazać swoje bogactwo i moc. Poza tym jest ona również potrzebna do zawarcia małżeństwa z księżniczką, aby symbolizować miłość i pożądanie.
Wiele osób chce mieć ten klejnot, ale tylko niewielka część z nich może. Ten kamień szlachetny jest bardzo rzadki i niełatwy do zdobycia, jest rzadkim pięknem, i wyjaśnia ogromną ilość pieniędzy, które musisz wydać, aby zdobyć kawałek rubinowej biżuterii lub dekoracji.


Znaczenie rubinowe i moc mistyczna

Rubinowy w języku angielskim jest jasnoczerwonym klejnotem lub kamieniem, słowo "rubin" pochodzi od łacińskiego słowa "czerwony". Jak sama nazwa wskazuje, rubinowe kamienie szlachetne mają czerwonawy kolor, a wartość każdego klejnotu jest postrzegana jako jasność każdego kawałka; rubin będzie droższy, jeśli będzie jaśniejszy. Istnieją inne rodzaje rubinów, które są rzadkie i drogie, jak rubinowy zoisyt i gwiazda rubinowa.

 

Najdroższym dziś rubinem jest Sunrise Ruby; 25,59 karatów rubinowych kosztuje 19.5 milionów funtów. Ruby może być również używana do różnych rzeczy, oprócz biżuterii i dekoracji, niewiele osób wie, że rubin ma w rzeczywistości duchowe znaczenie i magiczne właściwości.

Od czasów starożytnych ludzie wierzą, że rubin ma moc uzdrawiania fizycznego i duchowego. O tym klejnocie mówi się, że jest w stanie wyleczyć kogoś z fizycznego wyczerpania, pobudza waszą energię fizyczną i odpycha wasze wyczerpanie, krążąc w waszej fizycznej energii.

Rubin jest również używany do leczenia kogoś z jego problemów duchowych; daje ci szczęście i odstrasza twój strach; prawdopodobnie dlatego rubin jest kamieniem przywództwa. Znaczenie rubinów jest wciąż tak samo cenne jak dawno temu; niestety, ten kamień jest równie rzadki jak był.


Jak dbać o kamień rubinowy

Nie ma nic specjalnego, jak dbać o klejnoty rubinowe. Kolejną rzeczą do zapamiętania jest przechowywanie, ponieważ ten kamień ma wysoką wartość i jest bardzo piękny. W opakowaniu należy owinąć miękką szmatką lub bawełną w pudełko, które obejmuje. Dzieje się tak, ponieważ nie jest łatwo porysowany. Do czyszczenia wystarczy użyć wody z mydłem i nie trzeba używać chemikaliów.


Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)