Dom ProduktyRubinowy pierścionek z brylantem

Real Ruby Diamond Ring 18 karatowe złote złoto, rubinowe pierścionki zaręczynowe dla kobiet

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Real Ruby Diamond Ring 18 karatowe złote złoto, rubinowe pierścionki zaręczynowe dla kobiet

Chiny Real Ruby Diamond Ring 18 karatowe złote złoto, rubinowe pierścionki zaręczynowe dla kobiet dostawca
Real Ruby Diamond Ring 18 karatowe złote złoto, rubinowe pierścionki zaręczynowe dla kobiet dostawca Real Ruby Diamond Ring 18 karatowe złote złoto, rubinowe pierścionki zaręczynowe dla kobiet dostawca Real Ruby Diamond Ring 18 karatowe złote złoto, rubinowe pierścionki zaręczynowe dla kobiet dostawca Real Ruby Diamond Ring 18 karatowe złote złoto, rubinowe pierścionki zaręczynowe dla kobiet dostawca

Duży Obraz :  Real Ruby Diamond Ring 18 karatowe złote złoto, rubinowe pierścionki zaręczynowe dla kobiet

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: DR1838

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ elementu: Ruby & Cluster Diamond Ring Płeć: Kobiety
Głównym Kamień: Oryginalna rubinowa Akcenty: Autentyczne diamenty
Typ biżuterii: Luksusowa biżuteria Drop Shipping: AkceptowaneSolidny pierścionek zaręczynowy z 18-karatowego złota z prawdziwego diamentu, naturalny rubin

Center Stone:

Naturalny Rubin
Średnica 4x6 mm
Wagi 0,26- 0,56
Pear Cut
Ustawienie pazurów


Kamień boczny:
48 naturalnych akcentów białego diamentu
Okrągły krój
Kolor GH
SI klarowność
Ustawienie Paveru

Metal:
18-karatowego różowego złota
High Polish Finish
Obciążenia 1.604-2.33 Gramy
Pierścień Rubinów i Diamentów
Dostosowany rozmiar
Opieczętowane Au750
Szczegóły obrazu:Pokaz modelu:

Mity i legendy

Na całym świecie istnieją niezwykłe historie - historie, które kiedyś uważano za prawdziwe, ale obecnie ograniczają się do sfery starożytnych mitów i legend. Pozostaje pytanie, czy te mity i legendy opowiadają coś, co istniało w umysłach naszych przodków, czy też były oparte na prawdziwych wydarzeniach? Prawdą jest, że większość starożytnych mitów i legend opowiada światu naukowemu o fikcyjnych produktach żywych wyobrażeń, których celem było wyjaśnienie zjawisk wykraczających poza ich zrozumienie. Czyż nie jest jednak aroganckie oskarżanie naszych przodków o bycie niecywilizowanym i nieświadomym w jednym tchnieniu, a następnie oferowanie im pochwał i podziwu nad swoimi pomnikami, budynkami, sztuką, rzeźbami i społeczeństwami w następnym? To tylko dowodzi, że nasze współczesne społeczeństwo ma dwie sprzeczne postawy wobec naszej przeszłości.

W tej sekcji omówimy niektóre z najbardziej niesamowitych mitów i legend z całego świata - legend, które mogą zawierać prawdy, które mogą odblokować sekrety naszego starożytnego pochodzenia.


Ruby Astrological

on Słońce, ostateczne źródło energii na ziemi, którego potężne moce są zawarte w dynamicznym, rubinowym kamieniu. Rubinowy kamień jest naturalnie występującym kamieniem, który składa się z minerałów takich jak aluminium, chrom, tlen i żelazo. Zgodnie z indyjską astrologią, potężny kamień jest związany z najważniejszą planetą Słońce. Słońce, które oznacza życie, energię, namiętność, entuzjazm, pewność siebie, szczęście i wigor, bardzo mocno wpływa na ludzkie życie.

Astrolodzy przewidują, że osoby, których dzienne wykresy urodzenia znajdą się nad dodatnimi domami, będą stymulować pozytywne skutki w życiu ich użytkowników i przygotowywać je do osiągania dużych wysokości w swoim życiu. Z drugiej strony, jeśli zniewalające słońce jest ustawione lub nachylone w negatywnych domach horoskopu danej osoby, wywoła ona negatywne siły, które łącznie zniszczą życie jej użytkownika. Dlatego astrolog sugeruje, że przed użyciem tego kamienia wymagana jest odpowiednia konsultacja.


Astrologiczne korzyści z Gemstone Rubin

1. Kamień znany jest z tego, że stymuluje szczęście, buduje postać i przyswaja umiejętności przywódcze. Rubinowy kamień ochroni człowieka przed złym duchem, duchami i negatywnym myśleniem. Następny akapit zawiera wszystkie korzyści, jakie dana osoba może uzyskać po założeniu tego kamienia.

2.   Noszenie rubinowego kamienia pomoże osobie osiągnąć imię, sławę, popularność w ich życiu. Kamień generuje także kreatywność i pewność siebie w życiu osobistym.

3. Przekonujący rubinowy kamień przedstawia morską czakrę ciała. I pomagają w usuwaniu lęku i depresji oraz zwiększają pewność siebie i pasję. Czakra morska pomaga również w ograniczaniu chorób związanych z żołądkiem.

4. Ten kamień pomaga także osobom, które pracują w dziedzinach inżynierii, medycyny, geologii, prawników, liderów, handlowców, maklerów giełdowych i kupców.

5. Osoby, które borykają się z problemami monetarnymi lub problemami gospodarczymi, muszą nosić ten kamień, ponieważ mówi się o tym kamieniu, że noszenie tego kamienia zaprowadzi fortunę i bogactwo w jego życiu.

6. Urzekający naturalny kamień rubinowy powinien być noszony przez pary, które mają trudności z przetrwaniem w związku.

7. Mówi się o tym kamieniu, że noszenie tego kamienia poprawi komunikację i rozpowszechni negatywne myślenie, które pobudza szczęście, miłość i harmonię w relacjach.


Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)