Dom ProduktyRubinowy pierścionek z brylantem

Oval Cut 0,3 karatowy rubinowy pierścionek z brylantem, obrączka z rubinem i diamentami

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Oval Cut 0,3 karatowy rubinowy pierścionek z brylantem, obrączka z rubinem i diamentami

Chiny Oval Cut 0,3 karatowy rubinowy pierścionek z brylantem, obrączka z rubinem i diamentami dostawca
Oval Cut 0,3 karatowy rubinowy pierścionek z brylantem, obrączka z rubinem i diamentami dostawca Oval Cut 0,3 karatowy rubinowy pierścionek z brylantem, obrączka z rubinem i diamentami dostawca Oval Cut 0,3 karatowy rubinowy pierścionek z brylantem, obrączka z rubinem i diamentami dostawca Oval Cut 0,3 karatowy rubinowy pierścionek z brylantem, obrączka z rubinem i diamentami dostawca

Duży Obraz :  Oval Cut 0,3 karatowy rubinowy pierścionek z brylantem, obrączka z rubinem i diamentami

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: DR1861

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Fine Or Fashion: W porządku Typ pierścienia: Zespół weselny
Center Stone: Oryginalna rubinowa Kamień boczny: Autentyczny diament
Diamentowe kawałki: 26 szt Metalowa pieczątka: Au750

Owalny krój 0,3ct Ruby Ring Biżuteria ze szlachetnego kamienia Inkrustowane diamenty


Diamenty: naturalne diamenty
Waga w karatach: 0,126-0,199,8
Wytnij: Round
Klarowność: SI
Kolor: GH

Ruby: Oryginalne w 100% naturalne

Waga karat: 0,305 ct 0,307 cala

Wytnij: Owal

Klarowność: VS


Metal Type: Polish Solid 18Kt Gold-Rose
Waga złota (gram): 2.50g-2.68g
Styl: pierścionek z brylantem i rubinem
Rozmiar pierścionka: US 6, 6,5, 7, 7,5, 8

Szczegóły obrazu:

Pokaz modelu:

Rubinowy kamień

Rubin (wąglik, karbik, maniak, ratnanyana, yakhont, lal, szlachetny czerwony korund) jest cennym kamieniem, którego sławy nawet nie trzeba mówić. Rubin - jeden z najpiękniejszych i najdroższych klejnotów, ale wart swojej ceny, i nie bez powodu wiele sławnych osobistości historycznych ceniło rubiny nad innymi kamieniami.

Ruby ma wiele imion i każdy z nich może opowiedzieć coś o tym niesamowitym szlachetnym kamieniu. Na przykład nazwa "wąglik" z języka greckiego brzmi "węgiel płonący", a łaciński "karbunkuł" oznacza to samo, a takie imiona nadają rubinom ich gorące jaskrawe kolory, które wydaje się naprawdę można spalić. W sanskrycie rubin ma dwa największe i prawdziwie królewskie imiona, które mówią same za siebie - ratnanyana ("przywódca klejnotów") i "manicia" ("król klejnotów"). Persowie nadali Persom niezwykłe imię, nazwali ten cenny kamień "samaj-asmur", co oznacza "odzwierciedlając plagę" (na Wschodzie wierzyli, że rubiny leczyją epilepsję i dżumę). W Rosji rubin był pieszczotliwie nazywany "yakhont" lub "lal" (jednak pod tymi nazwami wszystkie czerwone drogie kamienie były w ogóle przeznaczone).

Samo słowo "ruby" pochodzi od łacińskiego "rubeus" i jest po prostu przetłumaczone jako "czerwony". Nazwę tę nadał mineralogista ruber Valerius, a przy okazji jeszcze nie tak dawno temu - dopiero w 1747 r. Rubiny są klasyfikowane jako korund, wśród których kamień ten wyróżnia się wyraźnie, tak że nawet często nazywa się go "szlachetnym czerwonym korundem" .

O tym, że rubiny były wysoko cenione, świadczy chociażby fakt, że te drogocenne kamienie otrzymały nawet własne imiona. Na przykład słynny orientalista Biruni mówi o rubinach "Jabal" ("Góra"). Słynny jest Rubin Timura, na którym wyryte są nazwiska władców Timuridów i Tamerlana oraz "Rubin Czarnego Księcia" (choć później okazało się, że dwa ostatnie kamienie nie były prawdziwymi rubinami, które miały zły charakter wpływ na chwałę rubinów).

Tak, w chwili obecnej podważa się chwałę rubinu. Przede wszystkim ludzie nauczyli się sztucznie wykonywać syntetyczne rubiny, których odróżnienie od prawdziwych kamieni jest prawie niemożliwe. Jednak piękno rubinów wciąż przyciąga uwagę wielu osób.

Najlepsze rubiny to kamienie o czystym czerwonym kolorze (takie rubiny nazywane są "krwią gołębi") oraz rubiny z efektem asteryzmu (efekt gwiezdny).

Magiczne właściwości rubinu są po prostu wspaniałe. Od czasów starożytnych wierzono, że ten cenny kamień czyni właściciela silnym i odważnym (jak zapewnili starożytni magicy, ponieważ rubin składa się ze smoczej krwi), pomaga wzmocnić moc i wzmocnić wpływ na ludzi. W Indiach wierzyli, że rubin - skrzep ognia, potężna energia, która zasila nośnik kamienia. Uważa się również, że rubin jest w stanie zainspirować osobę do wielkich osiągnięć i zwiększyć energię seksualną.

Rubiny mają również doskonałe właściwości lecznicze. Od najwcześniejszych czasów wierzono, że rubin może leczyć epilepsję, a nawet plagę. Teraz uważa się, że rubiny zasilają ludzkie ciało energią i pozwalają mu radzić sobie z wieloma zmysłami, nawet z bardzo silnymi. Uważali również, że rubin może uratować truciznę przed zatruciem i ostrzec o przyszłych problemach ze zdrowiem poprzez zmianę koloru. Współcześni uzdrowiciele twierdzą, że rubiny skutecznie leczą choroby krwi, stawów i kręgosłupa. Również rubin ma pozytywny wpływ na układ nerwowy i może łagodzić depresję i inne zaburzenia psychiczne.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)