Dom ProduktyRubinowy pierścionek z brylantem

Pierścionek z rubinem o szlifie owalnym 0,52 ct, w kształcie kwiatu 18k z brylantami z pełnego złota

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Pierścionek z rubinem o szlifie owalnym 0,52 ct, w kształcie kwiatu 18k z brylantami z pełnego złota

Chiny Pierścionek z rubinem o szlifie owalnym 0,52 ct, w kształcie kwiatu 18k z brylantami z pełnego złota dostawca
Pierścionek z rubinem o szlifie owalnym 0,52 ct, w kształcie kwiatu 18k z brylantami z pełnego złota dostawca Pierścionek z rubinem o szlifie owalnym 0,52 ct, w kształcie kwiatu 18k z brylantami z pełnego złota dostawca Pierścionek z rubinem o szlifie owalnym 0,52 ct, w kształcie kwiatu 18k z brylantami z pełnego złota dostawca Pierścionek z rubinem o szlifie owalnym 0,52 ct, w kształcie kwiatu 18k z brylantami z pełnego złota dostawca

Duży Obraz :  Pierścionek z rubinem o szlifie owalnym 0,52 ct, w kształcie kwiatu 18k z brylantami z pełnego złota

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: JZ016

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ pierścienia: Fine Jewelry Metalowa pieczątka: Au750
Okazji: Rocznica, zaangażowanie, prezent Kształt pierścienia: Kwiat
Kolor kamienia: Gołąb Krwawoczerwony Rozmiar pierścionka: US # 5, # 5.5, # 6, # 6.5, # 7, # 7.5, # 8

0.52ct Owalny krój Rubinowy i diamentowy pierścionek In18K Solid Gold Biżuteria z metali szlachetnych

Center Stone:

Naturalny Rubin

Średnica 4x6 mm

Wagi 0,52- 0,60 cala

Owalny krój

Kamień boczny:

22 naturalne akcenty białego diamentu

Wagi 0,069 cca 0,074 cala

Okrągły krój

Kolor GH

SI klarowność


Metal:

18-karatowe różowe złoto

High Polish Finish
Ciężary 2,38-2,45 gramów
Fine Jewelry Ring

Rubinowa pasja:

Czerwień jest kolorem miłości. Promieniuje ciepłem i silnym poczuciem witalności. A czerwony jest również kolorem rubinu, króla kamieni szlachetnych. W fascynującym świecie kamieni szlachetnych rubin jest niekwestionowanym władcą.

Przez tysiące lat rubin uważany był za jeden z najcenniejszych klejnotów na Ziemi. Ma wszystko, co powinien mieć szlachetny kamień: wspaniały kolor, doskonałą twardość i wybitny blask. Oprócz tego jest niezwykle rzadkim kamieniem szlachetnym, szczególnie w jego lepszych właściwościach .

Przez długi czas Indie uważano za klasyczny kraj pochodzenia rubinu. W głównych dziełach literatury indyjskiej, bogaty zasób wiedzy o kamieniach szlachetnych został przekazany na przestrzeni ponad dwóch tysięcy lat. Termin "korund", którego używamy dzisiaj, pochodzi od sanskryckiego słowa "kuruvinda". Sanskryckie słowo ruby ​​to "ratnaraj", co oznacza coś w stylu "króla kamieni szlachetnych". I rzeczywiście było to królewskie powitanie, które kiedyś było na to przygotowane. Za każdym razem, gdy znaleziono wyjątkowo piękny rubinowy kryształ, władca wysłał wysokich dygnitarzy, by spotkali się z cennym klejnotem i przywitali go w odpowiednim stylu.

Szczegóły obrazu:

Pokaz modelu:

Symbolika rubinowa i znaczenie

Uważany za symbol pasji, odwagi i ochrony, od wieków jest ulubionym kamieniem szlachetnym. Historyczne zapisy handlowe wskazują, że rubiny były cenione już w 200 roku pne, kiedy to zostały sprzedane na Północnym Jedwabnym Szlaku w Chinach.

Ze względu na szczęście, o którym sądzono, że przyniosą, rubiny zostały umieszczone pod fundamentami budynku dla dodatkowego bezpieczeństwa. Starożytni chińscy i hinduscy szlachcice ozdobili pancerze i uprzęże rubinami, zanim udali się do bitwy, wierząc, że rubiny zapewnią im ochronę. Podobnie Birmańczycy sądzili, że niosą niezwyciężoną moc, a wojownicy wrzucają rubiny w skórę, zanim wkroczą do bitew.

Starożytni Hindusi ofiarowali rubiny bogowi Krysznie, ponieważ wierzyli, że pozwoli im odrodzić się jako cesarze. A Grecy potwierdzili, że blask rubinu miał moc topienia wosku.

W różnych krajach i wiekach rubin był czczony jako klejnot pełen pasji i mocy. Znany jako król szlachetnych klejnotów, rubiny pozostają popularne w zaręczynach, weselach i biżuterii z birthstone.

Rubinowy kolor

Rubin ma swoją nazwę od łacińskiego słowa "ruber", co oznacza czerwony. Podczas gdy wiele rubinów ma barwę królewską w odcieniu, kamienie od różowego, jak ten rubinowy rubin, aż po ciemnoczerwony, jak w przypadku Cushion Cut .

Ciemniejszy koniec rubinowego widma ma większą wartość na rynku, ale niektórzy ludzie naprawdę wolą jaśniejsze, lżejsze odcienie klejnotów.

Rubiny składają się z czerwonej odmiany korundu mineralnego lub tlenku glinu. Chrom nadaje rubinowi czerwony pigment i blask, tworząc przyciągający wzrok kamień. Kamienie z innych mineralnych odmian korundu znane są jako szafiry .

W skali trwałości Mohsa rubiny wynoszą 9,0, tylko jeden stopień poniżej diamentu. Są to solidne kamienie, które są odporne na codzienne użytkowanie.

Ruby Origins

Przez stulecia dolina Mogok w Birmie (obecnie znana jako Myanmar) była głównym źródłem rubinów, szczególnie głębokich czerwonych klejnotów o purpurowym odcieniu. Od lat dziewięćdziesiątych wyprodukowano również rubiny z Mong Hsu, Myanmar, choć naturalnie brak im głębokiego czerwonego odcienia w Dolinie Mogok. Rubiny z regionu Mong Hsu są często traktowane technikami cieplnymi, aby poprawić nasycenie kolorów.

Depozyty Ruby można znaleźć również w innych krajach na całym świecie, w tym w Kambodży, Tajlandii, Afganistanie, Australii, Kolumbii, Indiach, Japonii i Brazylii.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)