Dom ProduktyFine Jewelry Gemstone

Złota Róża Fine Gemstone Biżuteria Rubin i Diamentowy Pierścionek Zaręczynowy

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Złota Róża Fine Gemstone Biżuteria Rubin i Diamentowy Pierścionek Zaręczynowy

Chiny Złota Róża Fine Gemstone Biżuteria Rubin i Diamentowy Pierścionek Zaręczynowy dostawca
Złota Róża Fine Gemstone Biżuteria Rubin i Diamentowy Pierścionek Zaręczynowy dostawca Złota Róża Fine Gemstone Biżuteria Rubin i Diamentowy Pierścionek Zaręczynowy dostawca Złota Róża Fine Gemstone Biżuteria Rubin i Diamentowy Pierścionek Zaręczynowy dostawca Złota Róża Fine Gemstone Biżuteria Rubin i Diamentowy Pierścionek Zaręczynowy dostawca

Duży Obraz :  Złota Róża Fine Gemstone Biżuteria Rubin i Diamentowy Pierścionek Zaręczynowy

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: TR0238

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ pierścienia: Pierścień Rubinów i Diamentów styl: Kwiat
Center Stone: Naturalny Rubin Kamień boczny: 20 sztuk oryginalnych diamentów
Kolor kamienia: Gołąb Krwawoczerwony Prezent dla: Kochanek

Wspaniała, drobnoziarnista biżuteria z różowego złota z RPA

Mistyczne moce Ruby

Mówi się, że rubiny przez cały czas mają wiele pozytywnych efektów i mistycznych właściwości. Rubin jest związany ze słońcem i uważano, że chroni zdrowie psychiczne i fizyczne. W średniowieczu rubiny były postrzegane jako kamień proroctwa. Uważano, że kamień pociemniał, gdy zbliżało się niebezpieczeństwo. Iwan Groźny z Rosji stwierdził, że rubiny są dobre dla serca, mózgu i pamięci. Trzynastowieczna recepta na problemy z wątrobą wymagała sproszkowanego rubinu. W XV-XVI wieku uważano, że rubiny zwalczają truciznę. Wcierane w skórę uważano również, że przywracają młodość i witalność.

Szczegóły Przedmiotu:

Informacje o pierścieniu

Diamentowa informacja

Ruby Infomation

Metal Type: Solid 18Kt Rose Gold

Diamenty: naturalne diamenty

Ruby: Oryginalne w 100% naturalne

Przybliżona waga: 2,25 g-2,42 g

Waga w karatach: 0,04-0,051 ct

Waga karat: 0,28ct-0,35ct

Rozmiar pierścionka: US 6, 6,5, 7, 7,5, 8

Wytnij: Round

Wytnij: Owal

Metalowy stempel: Au750

Klarowność: SI

Klarowność: VS

Rozmiar pierścionka można dostosować

Kolor: GH

Wymiary: 3X5mm

Szczegóły obrazu:

Historia Ruby

Słynący z hindusów jako "ratnaraj", król klejnotów, birthstone miesiąca lipca reprezentuje namiętność, miłość i romans. Rubin zawsze był protagonistą legend: starożytni Hindusi wierzyli, że Rubin miał w sobie ogień, który był w stanie zagwarantować długie życie, podczas gdy w średniowieczu wierzono, że miał on moce przepowiadania przyszłości i że jego kolor pociemniał, zbliżało się nieszczęście. Wykorzystywane przez mieszkańców Birmy jako talizman przeciwko chorobom, pechem i ranom, Rubiny znane były w starożytności jako krople krwi z serca Matki Ziemi. W XIX wieku Ralph Waldo Emerson skomponował poezję, w której opisuje Rubiego jako "zamrożone krople wina wypływające z kadzi Eden".

Charakterystyka Ruby

Rubin jest jednym z najdroższych i najcenniejszych klejnotów wśród znanych kamieni szlachetnych, znacznie rzadszym niż diament, szczególnie w okazach intensywnej czerwieni i czystej. Okazy o najwyższej jakości, a szczególnie przezroczyste, można sklasyfikować za pomocą akronimu AAA. Będąc klejnotem dichroicznym (dwa kolory: purpurowy czerwony i pomarańczowo-czerwony), a przez to przyjemny w dotyku, Rubin, nawet najdelikatniejszy, nigdy nie będzie miał więcej niż 80% czystej czerwieni, z dodatkowymi kroplami pomarańczy, różu, fioletu lub fioletu.

Jasne rubiny bez widocznych inkluzji są prawie nieznane. Dokładnie jak Alejandrita i Esmeralda w przypadku Rubí chromium jest odpowiedzialny za kolor i jego inkluzje. Należąc do grupy klejnotów typu II obok szafiru (czyli klejnotów znajdujących się w przyrodzie z pewnymi inkluzjami wykrywalnymi gołym okiem), Rubin ma zwykle więcej inkluzje niż szafir, ale mniejszy. Subtelne mikroskopijne inkluzje (zwane "jedwabiem") w niektórych Rubinach mogą dać efekt delikatniejszego rozprowadzania światła, akcentując w ten sposób jego piękno, a tym samym jego wartość. Większość okazów wykazuje największą piękność, jeśli obserwuje się je w naturalnym świetle lub pod źródłem białego światła, a wiele z tych klejnotów wykazuje silną fluorescencję w jaskrawoczerwonym kolorze.

Różnorodność Ruby

Rubinowa Tanzania AAA fascynuje swoją wyjątkową czystością i wyrafinowaniem, które nie robią nic, ale stale zwiększają jego wartość, jednak występuje tylko w małych rozmiarach. Tańszą alternatywą jest Rubin z Madagaskaru, który dzięki delikatnemu jedwabiemu podbija z dnia na dzień więcej miejsca na rynku klejnotów. Rubiny mogą wykazywać różne efekty optyczne: asteryzm (efekt gwiazdy) lub czatowanie (efekt kotów). Długie, równoległe igiełkowe inkluzje Rutilio w Rubinach odbijają światło w sposób przypominający źrenicę kota lub gwiazdę w przypadku, gdy światło odbija się w dwóch lub więcej różnych kierunkach. Dobrze pocięta i wypolerowana gwiazda Ruby pokazuje wyraźną i widoczną gwiazdę, w której promienie są proste i równoodległe. Norma przewiduje sześcioramienną gwiazdę, ale w niektórych bardzo rzadkich przypadkach występują okazy z gwiazdami dwunastostrumieniowymi. Rubiny All-Star i Ruby Cat Eye są polerowane kaboszonem (wypukły kształt, bardzo jasny, bez faset), a zjawisko optyczne jest jeszcze bardziej widoczne, jeśli klejnot jest obserwowany pod jednym bezpośrednim źródłem światła.

Opieka rubinowa

Rubin może być narażony na normalne czyszczenie, czyszczenie parą i czyszczenie ultradźwiękowe. Klejnot ten może mieć wypełnienia i puste przestrzenie, wgłębienia, szczeliny i dlatego jest bardziej narażony niż inne na uszkodzenia spowodowane użyciem niektórych rozpuszczalników; dlatego lepiej ich unikać.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)