Dom ProduktyBiżuteria z prawdziwego kamienia

Kolczyki Ruby i Diamond Cluster, różowe złoto Autentyczne Ruby Kolczyki

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Kolczyki Ruby i Diamond Cluster, różowe złoto Autentyczne Ruby Kolczyki

Chiny Kolczyki Ruby i Diamond Cluster, różowe złoto Autentyczne Ruby Kolczyki dostawca
Kolczyki Ruby i Diamond Cluster, różowe złoto Autentyczne Ruby Kolczyki dostawca Kolczyki Ruby i Diamond Cluster, różowe złoto Autentyczne Ruby Kolczyki dostawca Kolczyki Ruby i Diamond Cluster, różowe złoto Autentyczne Ruby Kolczyki dostawca Kolczyki Ruby i Diamond Cluster, różowe złoto Autentyczne Ruby Kolczyki dostawca

Duży Obraz :  Kolczyki Ruby i Diamond Cluster, różowe złoto Autentyczne Ruby Kolczyki

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Styl kolczyka: Kolczyki kształt: Poduszka
Głównym Kamień: 8 szt. Ruby w kształcie kwadratu Ustawianie typu: Ustawienie kanału
Kamień boczny: 40 sztuk diamentów Ustawienie diamentu: Wybrukować

Fine Jewelry Solid 18K Rose Gold Red Gemstone Ruby Diamond Earring

 

Szczegóły Przedmiotu:

Metal

Diament

Rubin

Materiał: Solidna 18-karatowa złota róża

Diamenty: naturalne diamenty

Ruby: Oryginalne w 100% naturalne

Przybliżona waga: 1,32g-1,58g

Waga diamentu: 0,082-0,112 cala

Waga kamienia: 0,45ct-0,592ct

Metalowy stempel: Au750

Klarowność: SI

Klarowność: VS

Numer magazynowy: ED888

Kolor: GH

Wymiary: 3 mm

Szczegóły obrazu:

Wartość Rubinowa

Czysty, przejrzysty i bezbłędny rubin o jednorodnej, głębokiej czerwieni jest obecnie najcenniejszym cennym kamieniem szlachetnym. Z wyjątkiem czasów starożytnych, jest prawdopodobne, że rubin zawsze zajmował czołowe miejsce w ocenie koneserów. Nie jest to jednak odcień kamieni o bladoczerwonym kolorze, które są zawsze mniej cenione, z uwagi na zarówno ich jasny odcień koloru, jak i fakt, że występują one bardziej obficie i w większych rozmiarach niż kamienie prawdziwe. czerwona krew gołębia.

Wartość najlepszego rubinu znacznie przewyższa wartość diamentu o odpowiedniej wielkości i jakości. Diamenty jednokaratowe z pierwszej wody występują znacznie częściej niż rubiny o tej samej wielkości i jakości, podczas gdy duże rubiny są jeszcze rzadsze niż duże diamenty. Drobny rubin o głębokim kolorze z 3 karatami to wielka rzadkość, podczas gdy nie jest niczym niezwykłym natknąć się na jeden taki diament. Ponownie, podczas gdy 10-karatowe diamenty występują umiarkowanie często, rubiny o tej samej wadze prawie nigdy nie występują, podczas gdy tylko nieliczne okazy jeszcze większych kamieni są znane. Dlatego należy się spodziewać, że większe rubiny powinny kierować się wyjątkowo wysokimi cenami; w istocie ceny kamieni o zwykłych rozmiarach można osiągnąć bardzo dokładnie dzięki zastosowaniu reguły Taverniera. Relacja między stosunkiem ciężaru i wartości dużego i małego kamienia jest bardzo różna, gdy z jednej strony dwa kamienie są diamentami, a gdy z drugiej strony są to rubiny. Tak więc, podczas gdy 1-karatowy rubin jest wart dwa razy więcej niż 1-karatowy diament, 3-karatowy rubin pierwszej jakości jest wart dziesięć razy więcej niż diament o tym samym opisie, to znaczy, że podczas gdy 3-karatowy brylant pierwszej wody byłby wyceniony na około 16,300 $, rubin o tym samym opisie byłby wart około 160 300 $. Wartość 5-karatowego diamentu pierwszej jakości wynosiłaby około 33 000 $, a podobnego rubinu 330 000 $. Wartości te odnoszą się oczywiście do kamieni w stanie cięcia, których waga niecięta byłaby około dwukrotnie większa. W przypadku rubli o jeszcze większych rozmiarach nie ma ustalonej ceny rynkowej; prawie bajeczne sumy zostały zapłacone za bardzo drobne kamienie o dużych rozmiarach wymagane do jakiegoś szczególnego celu. Drobny rubin z 9 5 / l6 karatów został wyceniony przez pana GF Kunza, amerykańskiego eksperta od klejnotów, w wysokości 736,360 $. Ponownie, 1 000 550 USD zostało ustalone przez pana Ulera, londyńskiego jubilera, za zapłacony rubin o wartości 32 5/16 karatów, i podwojono tę kwotę za inną wagę 38 9/16 karatów; oba te kamienie były bezbłędnymi okazami wspaniałej barwy.

W połowie XVI wieku Benvenuto Cellini odnotował, że rubin karatowy jest ośmiokrotnie wyższy od diamentu karatowego, a cena tego pierwszego wynosi 800 złotych (17.400 dolarów), a ostatniego 100 sztuk (2175 dolarów). Współczynnik w chwili obecnej wynosi tylko około dwóch do jednego, cena rynkowa grzywny 1-karatowego rubinu wynosi około 2750 USD, a cena tego świetnego 1-karatowego rubla wynosi około 1100 USD, tylko w wyjątkowych przypadkach wypłacane są 2 200 USD lub 2 720 USD. Szczególny odcień koloru pokazany przez rubin wywiera olbrzymi wpływ na jego wartość, dlatego kamień karatowy o bladym różowym kolorze jest wart najwyżej, ale 110 $, co dziwnie kontrastuje z wartością kamienia równej wielkości, ale z głęboki czerwony kolor.

Wartość danego rubinu nie osiąga wyżej wymienionych wysokich wartości, o ile nie jest to absolutnie bezbłędny egzemplarz. Najczęściej spotykane wady to brak jasności; istnienie mętnych części (tzw. "chmur"), szczególnie często występujących w jasnych kolorach; przypominające mleko, półprzezroczyste łatki ("łaty z chalcedonu"); małe wewnętrzne pęknięcia i pęknięcia ("pióra"); nierównomierny rozkład kolorów i tak dalej.

Tak jak kilka diamentów, ze względu na ich wyjątkową urodę, duży rozmiar lub unikalny kolor, stały się znane i znane, więc niektóre rubiny ze względu na ich wyjątkową wielkość zyskały mniej lub więcej sławy i renomy. Tavernier twierdzi, że widział dwa rubiny, będące w posiadaniu króla Bijapura, w Indiach, które ważyły ​​50 3/4 i 17 1/2 karata, a które wycenił odpowiednio na 600 000 (2 607 750 $) i 74 550 franków (324,000 $). Inne duże rubiny czasami spotyka się w Indiach, a zwłaszcza w Birmie. Mówi się, że król Ava był w posiadaniu rubinu zawieszonego na uchu, wielkości małego jaja kurzego. Kilka okazów o podobnych wyjątkowych rozmiarach jest znanych w Europie. Kaiser Rudolph II Niemiec posiadał rubin o nieskazitelnej urodzie i wielkości jaj kurzych, który został ceniony przez eksperta od klejnotów Boetiusa de Boota przy 60 000 dukatów (około 3,042,350 USD). Jest to związane, że w 1777 Gustaw III Szwecji przedstawił Rosji Katarzyny II piękny rubin wielkości jaja gołębi; obecne miejsce pobytu tego kamienia jest jednak nieznane. Największy z drobnych rubinów francuskiej korony, według inwentarza z 1791 r., Ważył 7 karatów, a następnie wyceniono go na 8 000 franków (34 770 dolarów).

Kolejny ważył 25 11/16 karatów, ale ze względu na jego blady kolor został wyceniony na nie więcej niż 25 000 franków (109,660 USD). Inne rubiny o dużych rozmiarach zostaną wymienione w opisie miejscowości. Największy znany rubin pochodzi z Tybetu; waży 2000 karatów, ale nie jest całkowicie przezroczysty. Największy rubin jeszcze znaleziony w Birmie jest również trochę pochmurny; Streeter podał swoją wagę na 1,184 karata. Profesor John Ruskin zaprezentował British Museum w postaci tabelarycznego kryształu rubinowego o bogatym czerwonym kolorze, a po części całkowicie przezroczystego; miał wagę 162 2/3 karatów.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)