Dom ProduktyBiżuteria z diamentem

Key Design Diamond Gemstone Jewelry Contemporary Ruby And Rose Gold Necklace

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Key Design Diamond Gemstone Jewelry Contemporary Ruby And Rose Gold Necklace

Chiny Key Design Diamond Gemstone Jewelry Contemporary Ruby And Rose Gold Necklace dostawca
Key Design Diamond Gemstone Jewelry Contemporary Ruby And Rose Gold Necklace dostawca Key Design Diamond Gemstone Jewelry Contemporary Ruby And Rose Gold Necklace dostawca Key Design Diamond Gemstone Jewelry Contemporary Ruby And Rose Gold Necklace dostawca Key Design Diamond Gemstone Jewelry Contemporary Ruby And Rose Gold Necklace dostawca

Duży Obraz :  Key Design Diamond Gemstone Jewelry Contemporary Ruby And Rose Gold Necklace

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: DF523

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ wisiorek: Inspirowana biżuteria Kształt wisiorek: Klawisz
Center Stone: Naturalny Rubin Kamień boczny: 13 sztuk prawdziwych diamentów
Rozmiar ruby: Około 4x6 mm Długość wisiorek: Około 1 cal

Solidna zawieszka z 18-karatowego różowego złota z rubinami, prawdziwa diamentowa biżuteria z kamieniami szlachetnymi


Diamenty: prawdziwe diamenty
Waga w karatach: 0,114 ct-0,136 ct
Wytnij: Round
Klarowność: SI
Kolor: GH

Ruby: Oryginalne w 100% naturalne

Waga w karatach: 0,36-0,40 ct

Wytnij: Owal

Klarowność: VS


Metal Type: Polished Solid 18Kt Gold-Rose
Waga złota: 1,05-1,25 g
Styl: breloczek do kluczy

Rubin - The Birthstone Of July

Intensywne czerwienie rubinowego blasku z nieskończoną pasją. Znany przez wiele kultur jako król klejnotów, rubin był ceniony w całej historii i pożądany przez członków rodziny królewskiej na całym świecie. Rubin jest kamieniem z lipca i jest tak trwały i mocny, że ustępuje tylko diamentom. Doskonały klejnot do noszenia na co dzień jako rubinowy pierścionek lub rubinowy wisiorek. A może parę rubinowych kolczyków dla pięknego i luksusowego prezentu, który nigdy nie zostanie zapomniany.

Szczegóły obrazu:

Korzyści Ruby

Rubin jest formą tlenku glinu znaną jako korund. Pure Corundum jest w rzeczywistości klarowny, a Red Corundum, czyli Ruby, składa się z korundu (Al2O3) i zanieczyszczeń chromu (Cr3 +), które są odpowiedzialne za jego wspaniałe czerwone zabarwienie. Rubin jest najcenniejszym klejnotem w rodzinie Corundum.

Uważa się, że nazwa Corundum pochodzi albo od indyjskiego słowa kauruntaka, albo od sanskryckiego słowa kurivinda. Rubin, nazwa tego szczególnego rodzaju korundu, pochodzi od łacińskiego słowa ruber, oznaczającego "czerwony".

Od czasów starożytnych Rubin znany jest jako król kamieni szlachetnych i został uznany za kamień ochronny zapewniający użytkownikowi korzyści, takie jak niewrażliwość i zachowanie zdrowia. Oprócz tego, Rubiny inspirują kreatywność, mądrość i miłość, a także wzmacniają samodzielność / pewność siebie i zwiększają duchowość. Uważano, że Rubin noszony przez mężczyzn oznacza męskość i szlachetność. Mówi się, że rubiny noszone przez kobiety przywołują namiętność i moc. Lepsze krążenie krwi jest jedną z głównych postrzeganych zalet medycznych Ruby.

Dostępność i źródła Ruby

Najwyższej jakości rubiny, najbardziej przejrzyste z najlepszym kolorem, pochodzą zwykle z Birmy i mogą być tak cenne jak diamenty, a nawet więcej. Rubin jest bardzo blisko spokrewniony z szafirem, obaj są częścią rodziny korundów. Oba są wykonane z tego samego minerału, ale mają oczywiście różne kolory. Rubin jest trochę bardziej miękki niż szafir, co może wydawać się dziwne, ponieważ oba są wykonane z tego samego minerału.

Dzięki nowoczesnemu ulepszeniu i obróbce kamieni szlachetnych możliwe jest obecnie posiadanie wspaniałych, poddanych obróbce cieplnej naturalnych rubinów, które są dostępne w celu zaspokojenia popytu, a także wycenione na poziomie, dzięki któremu ten piękny król kamieni szlachetnych jest dostępny dla większości ludzi.

Chociaż najlepsze rubiny pochodzą z regionu Mogok w Birmie, wiele pięknych rubinów pochodzi również z Tajlandii, głównego źródła rubinów. Tajskie rubiny wydają się być nieco ciemniejsze w cieniu; z czerwienią tak głęboką, że są niemal fioletowe. Wyspa ShriLanka, która jest "wyspą klejnotów", od dawna słynie również z rubinów o jaśniejszym odcieniu. Marco Polo powiedział kiedyś, że żadne inne miejsce nie ma tak pięknych rubinów jak te z ShriLanki. Rubiny pochodzą także z Indii, Tanzanii, Madagaskaru, Rosji, Kambodży, Kenii, Meksyku, Afganistanu oraz USA (Północna Karolina) i Pakistanu .

Zawody z korzyścią dla Rubiego

Ludzie w kilku zawodach mogą czerpać korzyści z noszenia rubinowego kamienia dla polityków, ten kamień zapewnia sukces w polityce i tym, którzy są w wyższych urzędach lub na wysokich stanowiskach. Powiernicy w publicznych trustach, spirytyści, dyplomaci, ludzie związani z nowymi wynalazkami i potrzebujący większej sławy i sukcesu w swoim życiu mogą skorzystać z noszenia rubinowego kamienia. Tych, którzy są inżynierami, połączonymi z elektrycznością, gazetą, odlewnią, wszelkimi interesami związanymi z elektrycznością i ogniem, komputerami, chemią, drukiem, wydawnictwami, badaniami, matematyką itd. Oraz tymi, którzy zajmują się lekami, fizjologią, badaniami medycznymi i chirurgią, będą korzystać od noszenia rubinowego kamienia. Znowu ludzie zainteresowani rolnictwem, astronomią, wojskiem, badaniami przestrzeni kosmicznej, astrologią, sportem, hutnikami, pisarzami, lekarzami i inżynierami znajdą dla siebie ruby.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)