Dom ProduktyBiżuteria z diamentem

Natural Diamond Gemstone Jewelry Naszyjnik Big Ruby Cluster Diamond

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Natural Diamond Gemstone Jewelry Naszyjnik Big Ruby Cluster Diamond

Chiny Natural Diamond Gemstone Jewelry Naszyjnik Big Ruby Cluster Diamond dostawca
Natural Diamond Gemstone Jewelry Naszyjnik Big Ruby Cluster Diamond dostawca Natural Diamond Gemstone Jewelry Naszyjnik Big Ruby Cluster Diamond dostawca Natural Diamond Gemstone Jewelry Naszyjnik Big Ruby Cluster Diamond dostawca Natural Diamond Gemstone Jewelry Naszyjnik Big Ruby Cluster Diamond dostawca

Duży Obraz :  Natural Diamond Gemstone Jewelry Naszyjnik Big Ruby Cluster Diamond

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: DP1262

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ pierścienia: Fine Jewelry Metalowa pieczątka: Au750
Głównym Kamień: Oryginalna rubinowa Akcenty: 22 szt. Autentyczne diamenty
Styl wisiorek: Wsuń wisiorek Kolor kamieni szlachetnych: CzerwonyNatural Ruby wisiorek Fine Jewelry 18 K Rose Gold Cluster Diamond Necklace


Center Stone:
Naturalny Rubin
Średnica 4x6 mm
Wagi 0,21 ct-0,32ct
Owalny krój


Kamień boczny:
22 naturalne akcenty białego diamentu
Wagi 0,052 cala - 0,056 cala
Okrągły krój
Kolor GH
SI klarowność


Metal:
18-karatowe różowe złoto
High Polish Finish
Wagi 1,10-1,15 gramów
Fine Jewelry RingRubinowa pasja:

Czerwień jest kolorem miłości. Promieniuje ciepłem i silnym poczuciem witalności. A czerwony jest również kolorem rubinu, króla kamieni szlachetnych. W fascynującym świecie kamieni szlachetnych rubin jest niekwestionowanym władcą.
Przez tysiące lat rubin uważany był za jeden z najcenniejszych klejnotów na Ziemi. Ma wszystko, co powinien mieć szlachetny kamień: wspaniały kolor, doskonałą twardość i wybitny blask. Oprócz tego jest niezwykle rzadkim kamieniem szlachetnym, szczególnie w jego lepszych właściwościach.

Przez długi czas Indie uważano za klasyczny kraj pochodzenia rubinu. W głównych dziełach literatury indyjskiej, bogaty zasób wiedzy o kamieniach szlachetnych został przekazany na przestrzeni ponad dwóch tysięcy lat. Termin "korund", którego używamy dzisiaj, pochodzi od sanskryckiego słowa "kuruvinda". Sanskryckie słowo ruby ​​to "ratnaraj", co oznacza coś w stylu "króla kamieni szlachetnych". I rzeczywiście było to królewskie powitanie, które kiedyś było na to przygotowane. Za każdym razem, gdy znaleziono wyjątkowo piękny rubinowy kryształ, władca wysłał wysokich dygnitarzy, by spotkali się z cennym klejnotem i przywitali go w odpowiednim stylu.


Szczegóły obrazu:

Pokaz modelu:
Rubinowy Szlachetny Kamień

Rubin jest formą tlenku glinu znaną jako korund. Pure Corundum jest w rzeczywistości jasne, a Red Corundum, lub Ruby, składa się z korundu (Al2O3) i zanieczyszczeń chromu (Cr3 +), które są odpowiedzialne za jego wspaniałe czerwone zabarwienie. Rubin jest najcenniejszym klejnotem w rodzinie Corundum. Uważa się, że nazwa Corundum pochodzi albo od indyjskiego słowa Kaur un taka, albo od sanskryckiego słowa Kuri przez NDA. Rubin, nazwa tego szczególnego rodzaju korundu, pochodzi od łacińskiego słowa bulwa, oznaczającego "czerwony". Od czasów starożytnych Rubin znany jest jako król kamieni szlachetnych i został uznany za kamień ochronny zapewniający noszącemu z korzyściami takimi jak niewrażliwość i zachowanie zdrowia. Oprócz tego, Rubiny inspirują kreatywność, mądrość i miłość, a także wzmacniają samodzielność / pewność siebie i zwiększają duchowość. Uważano, że Rubin noszony przez mężczyzn oznacza męskość i szlachetność. Mówi się, że rubiny noszone przez kobiety przywołują namiętność i moc. Lepsze krążenie krwi jest jedną z głównych postrzeganych zalet medycznych Ruby.

 • Wzór chemiczny Al2O3

 • Kolor czerwony

 • Twardość 9

 • System kryształów Sześciokątny

 • Współczynnik załamania światła 1,76 - 1,77

 • SG 3,9 - 4,1

 • Przezroczystość Przezroczysta do nieprzezroczystej

 • Podwójne załamanie .0008

 • Połysk szklisty do adamantyny

 • Podział Brak, ale może wykazywać rozstanie

 • Mineralna klasa korunduRuby Overwiew

 • Kolor Ruby sięga od jaskrawoczerwonej do ciemno czerwonawo-brązowej. Najbardziej preferowanym kolorem jest głęboka czerwień krwi o lekko niebieskawym odcieniu. Taki Rubin znany jest jako "Rubin Birmański" lub "Rubin Rubinowy Pigeon". Ruby z Birmy słynie z wyjątkowej kolorystyki i tradycyjnie produkuje najlepsze rubiny. Jednak birmański Rubin rzadko przekracza kilka karatów; duże, bezbłędne rubiny birmańskie mogą być warte miliony dolarów. Wiele Rubinów na rynku pochodzi z Tajlandii, a te Rubiny mają mniej pożądany brązowawy odcień, choć często można je poddawać obróbce cieplnej, aby poprawić kolor. Obróbka cieplna ruby ​​może również zwiększyć jej przezroczystość poprzez usunięcie drobnych wad wewnętrznych.

 • Wtrącenia maleńkich, smukłych, równoległych rutylowych igieł w Ruby powodują, że wypolerowany klejnot przejawia asteryzm. Rubinowy asteryzm znany jest jako "Star Ruby", a jeśli jest przezroczysty, może być bardzo wysoko ceniony. Gwiazda Rubiny istnieje w sześciu gwiazdach promieni, choć znanych jest również dwanaście gwiazd promieni. Rubiny muszą mieć dobrą przezroczystość, aby posiadać wartość klejnotu. Nieprzezroczyste lub półprzezroczyste rubiny mają stosunkowo małą wartość, nawet jeśli wykazują asteryzm.

 • Te same inkluzje rutylu, które są odpowiedzialne za asteryzm w pewnych Rubinach, mogą również zmniejszyć przezroczystość i spowodować mgliste działanie znane jako jedwab. Choć Ruby może być jednym z najdroższych kamieni szlachetnych, ma również bardziej matowe, nieprzezroczyste formy, które są dość tanie i często są wypolerowane na kaboszony. Unikalna forma kamieni szlachetnych złożona z nieprzezroczystej czerwonej ruby ​​w kontrastowym zielonym zoizycie jest dobrze znana z Tanzanii i jest używana jako pomniejszy kamień szlachetny i może być wyrzeźbiona w ornamenty.

 • Kolor rubinu jest zwykle powodowany przez niewielkie wtrącenia chromu metalu. Zanieczyszczenia te są często odpowiedzialne za spowodowanie fluorescencji ruby, co może być pomocne w jej identyfikacji. Ruby jest również pleochroiczny i czasami wyświetla jaśniejszy i bardziej intensywny kolor, gdy oglądany pod różnymi kątami.

 • Ruby jest twardym i trwałym klejnotem, a jedynym naturalnym klejnotem twardszym niż Ruby jest diament. Pomimo tego, Ruby jest nadal narażone na odpryski i pęknięcia, jeśli obchodzimy się z grubsza, i należy zachować ostrożność, aby upewnić się, że jest prawidłowo obsługiwany.

 • Ruby po raz pierwszy została zsyntetyzowana w 1902 roku. Proces tworzenia syntetycznej Ruby jest znany jako proces Verneuil. Tylko eksperci potrafią odróżnić naturalną i syntetyczną, stworzoną przez laboratorium Ruby.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)