Dom ProduktyBiżuteria z kamieni szlachetnych

Natural Gemstone Gold Jewelry Blue Sapphire Eternity Band Ring dla zaręczyn

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Natural Gemstone Gold Jewelry Blue Sapphire Eternity Band Ring dla zaręczyn

Chiny Natural Gemstone Gold Jewelry Blue Sapphire Eternity Band Ring dla zaręczyn dostawca
Natural Gemstone Gold Jewelry Blue Sapphire Eternity Band Ring dla zaręczyn dostawca Natural Gemstone Gold Jewelry Blue Sapphire Eternity Band Ring dla zaręczyn dostawca Natural Gemstone Gold Jewelry Blue Sapphire Eternity Band Ring dla zaręczyn dostawca Natural Gemstone Gold Jewelry Blue Sapphire Eternity Band Ring dla zaręczyn dostawca

Duży Obraz :  Natural Gemstone Gold Jewelry Blue Sapphire Eternity Band Ring dla zaręczyn

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: CR0036

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ pierścienia: Pierścień z Kamienia Szlachetnego Stone Cut: Kwadrat i runda
Sapphire Quantity: 14szt Oprawa: Kant
Świętować: Walentynki / urodziny / Święto dziękczynienia Rozmiar pierścionka: US # 5, # 5.5, # 6, # 6.5, # 7, # 7.5, # 8

Natural Sapphire Eternity Ring Solid Gold Biżuteria ze szlachetnego kamienia

Center Stone:

Naturalny szafir

Masa szafiru: 1,177 ct

3-4 mm średnicy

Ciężary 0,48ct-0,54ct

Metal:

18-karatowe białe złoto

High Polish Finish
Wagi 2.104-2.320 gramów

Szczegóły obrazu:

Kamień dobrobytu

Szafir to drugi najtwardszy kryształ, jaki dała nam Matka Ziemia. Po drugie tylko dla Diamentu. Wiele z dużych szafirowych złóż to dosłownie pozostałości metamorficznych lub magmowych żył granitu i marmuru zwietrzelonych w korytach potoków i górskich dolinach. Szafir jest silniejszy niż granit czy marmur, przetrwał wietrzenie, a duże ilości kamienia są po prostu zebrane z kamieni szlachetnych w Birmie, Tajlandii, Australii, Ameryce Północnej, Brazylii, Kaszmirze i Afryce.

Piękno szafiru i jego trwała siła sprawiły, że stał się popularny jako talizman wśród członków rodziny królewskiej. Legenda mówi nam, że średniowieczni królowie nosili kamień nie tylko po to, by chronić się przed krzywdą, ale także by zapobiec zazdrości na swoim dworze. Uważa się, że szafir noszony do podpisania traktatu zapewnia prawdziwe pojednanie i zapobiega dalszemu rozlewowi krwi.

Szafir jest korundem, cały korund, który nie jest zabarwiony na czerwono (który jest Rubinem) nazywany jest Szafirem; chociaż nazwa zazwyczaj wymyka się od kamienia, który jest ciemnym odcieniem błękitu.

Istnieją tylko śladowe ilości minerałów, które oddzielają ten kryształ na różne kamienie szlachetne. Korund jest kryształem tlenku glinu, który został włączony do różnych minerałów, tworząc tęczę kolorów. Chrom zmieni kolor na czerwony, oznaczając go jako Rubin.

Cenny blues pochodzi z tytanu i żelaza, sam żelazo wytwarza żółte, często określane mianem orientalnych topazów. Kombinacje tytanu i żelaza mogą również powodować powstawanie zieleni, podczas gdy wszystkie trzy elementy niewiarygodnie tworzą fioletowy kryształ. Rzadkim i popularnym Padparadscha Sapphire jest różowawo-pomarańczowy odcień z mieszaniny chromu i żelaza. Biały szafir jest doskonale przejrzysty bez żadnych wtrętów.

Szafir został użyty jako ochrona przed złym okiem, a także do odzwierciedlenia szkodliwych lub złych czarów z powrotem do nadawcy. Legenda mówi nam, że magowie byli znani z wykorzystywania kamieni szlachetnych do wzmacniania i kierowania ich magicznymi mocami, że Alchemicy kojarzyli szafir z żywiołem powietrza, a Mistycy w Indiach nadali mu związek z Saturnem, wierząc, że jest to portal do nieba dziedziny.

Szafiry mogą być używane do otwierania się na otrzymywanie niebiańskich wiadomości, jak również pomagania w wyjaśnianiu konkretnego znaczenia otrzymywanych wiadomości. Podczas stosowania medytacji Szafir może pomóc znaleźć ukryty potencjał i wyostrzyć wizję swojej pracy życiowej, pomoże skoncentrować się i oczyścić mentalną ścieżkę, aby rozpocząć podróż.

Szafiry mogą pomóc w pracy nad materialnymi marzeniami i pragnieniami, a także w utrzymaniu bogactwa po jego zdobyciu. Pomoże to również zachować zrównoważoną perspektywę, umożliwiając lepszą organizację procesów myślowych, zapewniając ciągły sukces w miarę rozwoju sytuacji materialnej. Powiedział, aby przyciągnąć dary wszelkiego rodzaju i przynieść ogólny dobrobyt.

Pomagamy promować uczciwą grę i lojalność partnerów i pracowników, a także wprowadzamy prawidłowe wnioski do potencjalnie niesprawiedliwych sytuacji, gdy ktoś ma rację. Żółty szafir jest cudownym i delikatnym środkiem do przetrwania przez przewlekłe rany związane z wykorzystywaniem w dzieciństwie, zapewniając ochronną złotą osłonę podczas procesu gojenia i pozwalając na bezpieczne wyrażenie słów wymaganych do uwolnienia bólu.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)