Dom ProduktyBiżuteria z diamentem

Współczesna diamentowa biżuteria z diamentem i rubinowym naszyjnikiem

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Współczesna diamentowa biżuteria z diamentem i rubinowym naszyjnikiem

Chiny Współczesna diamentowa biżuteria z diamentem i rubinowym naszyjnikiem dostawca
Współczesna diamentowa biżuteria z diamentem i rubinowym naszyjnikiem dostawca Współczesna diamentowa biżuteria z diamentem i rubinowym naszyjnikiem dostawca Współczesna diamentowa biżuteria z diamentem i rubinowym naszyjnikiem dostawca Współczesna diamentowa biżuteria z diamentem i rubinowym naszyjnikiem dostawca

Duży Obraz :  Współczesna diamentowa biżuteria z diamentem i rubinowym naszyjnikiem

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: XL0002

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ zawieszek: Wisiorek z wisiorkiem z kamieni szlachetnych Styl projektu: Elegancki
Kształt Charms: Łza Długość naszyjnika: 16 cali z przedłużeniem o 2 cale
Stone Cut: Gruszka Ustawienie kamienia: Claw & Pave

Luksusowa diamentowa biżuteria Naturalny Gemstone kolii Rubinowy Urok wisiorek

Center Stone:

Naturalny Rubin

Średnica 4x6 mm

Wagi 0,22 ct-0,25 ct

Kamień boczny:

22 naturalne akcenty białego diamentu

Wagi 0,228 ct-0,232 ct

Kolor GH

SI klarowność


Metal:

18-karatowe różowe złoto

High Polish Finish
Wagi 2,17-2,24 Gramy
Fine Metal

Szczegóły obrazu:

Ruby w starożytnej tradycji i legendzie

  • Krwistoczerwona Rubin uważana była za jedną z najwspanialszych ze wszystkich klejnotów i była uhonorowana przez historię w wielu kulturach. Hindusi nazywali go ratnaraj, "królem drogocennych kamieni", i ratnanayaka, "przywódcą drogocennych kamieni". Starożytne teksty są określane jako twierdzące, że "piękna, czysta i piękna Ruby jest panem kamieni; jest klejnotem klejnotów i przewyższa wszystkie inne drogocenne kamienie cnotą. "Mówi się również, że jest" najcenniejszym z dwunastu kamieni, które Bóg stworzył, gdy stworzył wszystkie stworzenia "i uważano go za czwarty klejnot w napierśnik hebrajskiego arcykapłana drugiej świątyni wyryty w plemieniu Judy.


  • Potężny symbol słońca, uważa się, że Rubin zawiera linię ludzką. Jego promienny blask sugeruje, że wewnątrz kamienia nie można ukryć płomienia, którego nie można ukryć, ponieważ zabłysnąłby przez odzież lub materiał owinięty wokół klejnotu. Przesadna wschodnia legenda głosi, że według Talmudu Abraham, zachowując liczne żony w żelaznym mieście, aby dać im światło, postawił w środku miskę rubinów, które wypełniały całe powietrze blaskiem.

  • W tradycji hinduskiej ogień wewnątrz Rubinu płonął tak gorąco, że jeśli zostanie wrzucony do wody, przekaże ciepło do cieczy, powodując jej wrzenie. Grecy również wierzyli, że jeśli Rubin został wyrzeźbiony i odciśnięty na wosku, stopiłby wosk.

  • Rubiny były kiedyś uważane za męskie i żeńskie, ciemniejsze czerwone i Star Rubiny były "męskie", podczas gdy te o jaśniejszym odcieniu były "żeńskie".

  • Od czasów starożytnych aż do średniowiecza Ruby nosił amulet lub urok, aby odeprzeć zarazę i zarazę, i dał swemu właścicielowi cnotę roztropności, wygnał smutek i próżne, głupie myśli. To rzekomo przynosi spokój noszącemu, odpędzając przerażające sny, ograniczając pożądanie i pomagając rozwiązywać spory. Nie tylko nosiciel lub nosiciel tego szlachetnego kamienia był chroniony przed wszelkimi niebezpieczeństwami, ale gdyby cztery rogi domu, ogrodu lub winnicy zostały dotknięte Rubinem, zostałyby zachowane od piorunów, burz i robaków.


  • Starożytne legendy w Birmie utrzymywały, że wcielenie Rubinów w ciało, które stało się częścią ciała, nadało moc niewrażliwości.

Zawody korzystające z Ruby

Ludzie w kilku zawodach mogą czerpać korzyści z noszenia rubinowego kamienia dla polityków, ten kamień zapewnia sukces w polityce i tym, którzy są w wyższych urzędach lub na wysokich stanowiskach. Powiernicy w publicznych trustach, spirytyści, dyplomaci, ludzie związani z nowymi wynalazkami i potrzebujący większej sławy i sukcesu w swoim życiu mogą skorzystać z noszenia rubinowego kamienia. Tych, którzy są inżynierami, połączonymi z elektrycznością, gazetą, odlewnią, wszelkimi interesami związanymi z elektrycznością i ogniem, komputerami, chemią, drukiem, wydawnictwami, badaniami, matematyką itd. Oraz tymi, którzy zajmują się lekami, fizjologią, badaniami medycznymi i chirurgią, będą korzystać od noszenia rubinowego kamienia. Znowu ludzie zainteresowani rolnictwem, astronomią, wojskiem, badaniami przestrzeni kosmicznej, astrologią, sportem, hutnikami, pisarzami, lekarzami i inżynierami znajdą dla siebie ruby.


Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)