Dom ProduktyBiżuteria z diamentem

Multi Diamond Gemstone Jewelry Red Ruby and Diamond Bracelet Gold Au750

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Multi Diamond Gemstone Jewelry Red Ruby and Diamond Bracelet Gold Au750

Chiny Multi Diamond Gemstone Jewelry Red Ruby and Diamond Bracelet Gold Au750 dostawca
Multi Diamond Gemstone Jewelry Red Ruby and Diamond Bracelet Gold Au750 dostawca Multi Diamond Gemstone Jewelry Red Ruby and Diamond Bracelet Gold Au750 dostawca Multi Diamond Gemstone Jewelry Red Ruby and Diamond Bracelet Gold Au750 dostawca Multi Diamond Gemstone Jewelry Red Ruby and Diamond Bracelet Gold Au750 dostawca

Duży Obraz :  Multi Diamond Gemstone Jewelry Red Ruby and Diamond Bracelet Gold Au750

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: NB0085

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ elementu: Bransoletka Rubinowa i Diamentowa Center Stone: 5 naturalnych rubinów
Kamień boczny: 100 sztuk prawdziwych diamentów Styl bransoletki: Bransoletka tenisowa
Kolor kamieni szlachetnych: Gołąb Krwawoczerwony Długość bransoletki: 16cm
Zapięcie: Zapięcie homara

18Kt Au750 Gold Natural Ruby świecący Diamond Wedding Bransoletka Fine Jewelry


Diamenty: naturalne diamenty
Waga w karatach: 0,32-0,333 cala
Diamond Cut: Round
Klarowność: SI
Kolor: GH
Ruby: Oryginalne w 100% naturalne
Waga w karatach: 1,45-1,49 cala
Gemstone Cut: Pear & Oval
Klarowność: VS

Metal Type: Polish Solid 18Kt Gold-Rose
Waga złota: 7,60-7,82 g
Regulowana długość

Ruby Stones Properties

Rubiny są jednym z najcenniejszych kamieni na całym świecie.

Są jednymi z najbardziej cenionych kamieni we współczesnym społeczeństwie, obok diamentów, szmaragdów i szafirów.

Ciekawostką jest jednak to, że kamienie rubinowe zostały zdefiniowane przez ich chemiczny makijaż w ciągu ostatnich kilku stuleci.

Pokaz modelu:

Korzyści z Ruby

Rubin jest formą tlenku glinu znaną jako korund. Pure Corundum jest w rzeczywistości klarowny, a Red Corundum, czyli Ruby, składa się z korundu (Al2O3) i zanieczyszczeń chromu (Cr3 +), które są odpowiedzialne za jego wspaniałe czerwone zabarwienie. Rubin jest najcenniejszym klejnotem w rodzinie Corundum.

Uważa się, że nazwa Corundum pochodzi albo od indyjskiego słowa kauruntaka, albo od sanskryckiego słowa kurivinda. Rubin, nazwa tego szczególnego rodzaju korundu, pochodzi od łacińskiego słowa ruber, oznaczającego "czerwony".

Od czasów starożytnych Rubin znany jest jako król kamieni szlachetnych i został uznany za kamień ochronny zapewniający użytkownikowi korzyści, takie jak niewrażliwość i zachowanie zdrowia. Oprócz tego, Rubiny inspirują kreatywność, mądrość i miłość, a także wzmacniają samodzielność / pewność siebie i zwiększają duchowość. Uważano, że Rubin noszony przez mężczyzn oznacza męskość i szlachetność. Mówi się, że rubiny noszone przez kobiety przywołują namiętność i moc. Lepsze krążenie krwi jest jedną z głównych postrzeganych zalet medycznych Ruby.

Dostępność i źródła Ruby

Najwyższej jakości rubiny, najbardziej przejrzyste z najlepszym kolorem, pochodzą zwykle z Birmy i mogą być tak cenne jak diamenty, a nawet więcej. Rubin jest bardzo blisko spokrewniony z szafirem, obaj są częścią rodziny korundów. Oba są wykonane z tego samego minerału, ale mają oczywiście różne kolory. Rubin jest trochę bardziej miękki niż szafir, co może wydawać się dziwne, ponieważ oba są wykonane z tego samego minerału.

Dzięki nowoczesnemu ulepszeniu i obróbce kamieni szlachetnych możliwe jest obecnie posiadanie wspaniałych, poddanych obróbce cieplnej naturalnych rubinów, które są dostępne w celu zaspokojenia popytu, a także wycenione na poziomie, dzięki któremu ten piękny król kamieni szlachetnych jest dostępny dla większości ludzi.

Chociaż najlepsze rubiny pochodzą z regionu Mogok w Birmie, wiele pięknych rubinów pochodzi również z Tajlandii, głównego źródła rubinów. Tajskie rubiny wydają się być nieco ciemniejsze w cieniu; z czerwienią tak głęboką, że są niemal fioletowe. Wyspa ShriLanka, która jest "wyspą klejnotów", od dawna słynie również z rubinów o jaśniejszym odcieniu. Marco Polo powiedział kiedyś, że żadne inne miejsce nie ma tak pięknych rubinów jak te z ShriLanki. Rubiny pochodzą także z Indii, Tanzanii, Madagaskaru, Rosji, Kambodży, Kenii, Meksyku, Afganistanu oraz USA (Północna Karolina) i Pakistanu.

Astrologiczne efekty Ruby

Rubin jest kamieniem lordowskiego słońca, a Słońce oznacza ojca, odwagę, władzę i autorytet, odwagę, ambicje, moc dowodzenia, wspaniałomyślność, godność i życzliwe serce. Osoba, która ma na sobie dobre działanie słońca, będzie optymistyczna i królewska w swoich myślach. Taka osoba będzie miała dobrą reputację i sukces w życiu.

Ale jeśli słońce człowieka dotknięte jest wrogimi planetami w swoim horoskopie, może powodować wady oczu i koncentrację. Jeśli Słońce dotknięte jest przez Saturna, Rahu i Ketu, bardzo trudno będzie mu uzyskać stabilność finansową, a on będzie miał mniej stabilne życie zawodowe. Będzie musiał stawić czoła wielu wzlotom i upadkom w życiu i będzie pozbawiony pracy rządowej lub korzyści ze strony wyższego autorytetu.

Słabe i niekorzystne słońce może powodować problemy zdrowotne, takie jak wysokie ciśnienie krwi, nieregularne bicie serca, żółknięcie, krwotok, problemy z sercem itp.

Jeśli ktoś nosi kamień rubinowy, pomoże to w rozwoju siły duszy i stworzy w nim pewność siebie, optymizm i odwagę. Kamień ten jest bardzo dobry na sukces w wyższych egzaminach konkurencyjnych, zwłaszcza w indyjskich służbach cywilnych.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)