Dom ProduktyBiżuteria 18K złota

Dziewczyny 18k Biżuteria złota Owalne Cut Emerald i diamentowe pierścionki zaręczynowe

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Dziewczyny 18k Biżuteria złota Owalne Cut Emerald i diamentowe pierścionki zaręczynowe

Chiny Dziewczyny 18k Biżuteria złota Owalne Cut Emerald i diamentowe pierścionki zaręczynowe dostawca
Dziewczyny 18k Biżuteria złota Owalne Cut Emerald i diamentowe pierścionki zaręczynowe dostawca Dziewczyny 18k Biżuteria złota Owalne Cut Emerald i diamentowe pierścionki zaręczynowe dostawca Dziewczyny 18k Biżuteria złota Owalne Cut Emerald i diamentowe pierścionki zaręczynowe dostawca Dziewczyny 18k Biżuteria złota Owalne Cut Emerald i diamentowe pierścionki zaręczynowe dostawca

Duży Obraz :  Dziewczyny 18k Biżuteria złota Owalne Cut Emerald i diamentowe pierścionki zaręczynowe

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: DR0723

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ pierścienia: Kamień szlachetny i pierścionek z brylantem styl: Elegancki
Świętować: Walentynki / Urodziny / Thanks Thanks Day Głównym Kamień: Natural Emerald
Kolor kamienia: Zielony Akcenty: Prawdziwe diamenty

Green Emerald Wedding Ring Design Solid 18K Yellow Gold Diamond Fine Jewelry

Szczegóły Przedmiotu:

Informacje o pierścieniu Diamentowa informacja Emerald Infomation
Metal Type: Solid 18Kt Gold-Yellow Diamenty: naturalne diamenty Emerald: Oryginalne w 100% naturalne
Przybliżona waga: 1,35g-1,48g Waga w karatach: 0,017-0,019 ct

Waga w karatach: 0,23ct-0,25ct

Rozmiar pierścionka: US 6, 6,5, 7, 7,5, 8 Wytnij: Round Wytnij: Owal
Metalowy stempel: Au750 Klarowność: SI Klarowność: VS
Rodzaj metalu można dostosować Kolor: GH Wymiary: 4X6 mm

Szczegóły obrazu:

 

M odel Show:

Znaczenie i historia szmaragdu

Szmaragd to klejnot fascynacji w wielu kulturach od ponad sześciu tysięcy lat. Jest tak cenny, że karat za karat, piękny szmaragd może być dwa do trzech razy cenniejszy niż diament . Zgodnie z mitologią indyjską nazwa szmaragd została po raz pierwszy przetłumaczona z sanskrytu jako "marakata", co oznacza "zieleń rosnących gatunków". Nazwa, którą znamy teraz, pochodzi od starożytnego perskiego słowa, przetłumaczonego na łacinę jako "smaragdus". "I ostatecznie z czasem zepsute na" szmaragd ". Zapisy pokazują, że kamień był znany i sprzedawany na rynkach w Babilonie już w 4000 roku pne. Jest to kamień, który był czczony przez Inków i wspomniany w biblijnych informacjach o apokalipsie . Najstarsze odniesienie do szmaragdów w literaturze zachodniej pochodzi od Arystotelesa . Był wielkim fanem tego kamienia i napisał, że posiadanie szmaragdu zwiększa ważność właściciela w obecności i mowie w czasie prowadzenia biznesu, daje zwycięstwo w próbach, pomaga rozstrzygać spory sądowe, zapewnia komfort i łagodzi wzrok. Stwierdził także: "Szmaragd zawieszony na szyi lub noszony w pierścieniu zapobiegnie upadkowi (epilepsji). W związku z tym pochwalamy szlachtę, że powieszono ją na szyje ich dzieci, że nie wpadają w tę skargę.

Wiele kultur przez wieki wierzyło, że szmaragd jest niezwykle potężnym kamieniem na różne sposoby. Chaldejczycy wierzyli, że kamień zawiera boginię. A w wierze islamskiej amulet szmaragdu może być wygrawerowany wersetem z Koranu . Starożytni Egipcjanie wierzyli, że szmaragd oznaczał płodność i odrodzenie. W starożytnym Rzymie Nero przypuszczalnie patrzył, jak gladiator walczy z wielkim przezroczystym szmaragdem, gdy znalazł kolor uspokajający. W niektórych legendach króla Artura Święty Graal jest opisany jako stworzony ze szmaragdu. W Chinach czwartek był dniem noszenia zielonych i szmaragdów na szczęście. Jednak różne kraje na Wschodzie i Zachodzie zmieniały zdanie, w którym dniu szmaragd przyniesie szczęście. Rzymianie uważali kiedyś, że Jasne Szmaragdy są niedojrzałe i wierzyli, że Szmaragd staje się ciemniejszym odcieniem zieleni, gdy dojrzewa.

Było wiele wierzeń, że szmaragd przynosi dobroć w życie. Rzymski magik Damigeron stwierdził w drugim wieku przed Chrystusem, że szmaragd "wpływa na każdy rodzaj działalności, a jeśli pozostaniesz czysty w trakcie noszenia go, doda to substancji zarówno ciału, jak i mowie." Mahabharata z drugiego wieku także pochwalił kamień . Szmaragd zawsze był postrzegany jako symbol wierności. W średniowieczu. wierzono, że zachowa czystą kobietę. Nic dziwnego, że nie uważano tego za prawdziwe dla człowieka. W różnych językach stwierdzono również, że szmaragdy umożliwiają ludziom przewidywanie przyszłych wydarzeń, jeśli są umieszczone na języku lub noszone po lewej stronie ciała. Uważano również, że szmaragdy ujawniają to, co jest prawdziwe lub fałszywe i uważano je za pewne antidotum na zaklęcia i zaklęcia. Miały także dawać wymowę w mowie i czynić ludzi bardziej inteligentnymi i uczciwymi. Uważa się, że szmaragdy zawierają energię niezbędną do dostosowania twórczej formy do pracy. I kiedyś sądzono, że wysokiej jakości szmaragd zmieni barwy, by ostrzegać użytkownika o zbliżającym się niebezpieczeństwie. Pomagają także wyrazić miłość, oddanie i adorację.

Wiadomo było, że Szmaragd był ulubionym klejnotem Kleopatry , królowej Egiptu , a szmaragdowa kopalnia w Górnym Egipcie odkryta sto lat temu w pobliżu Morza Czerwonego była jednym z pierwszych szmaragdowych wydarzeń w historii ludzkości. Szmaragdy zdobiły także rosyjskie klejnoty koronne . The Irani State Treasure zawiera wykwintną kolekcję Emerald's, a także szmaragdową tiarę byłej Empress Farah. Shah Jahan, jeden z potentatów Indii, który zbudował Taj Mahal, tak bardzo uwielbiał Szmaragdy, że miał święte teksty wpisane w nich i używał tych kamieni jako talizmany. Starożytne pisma Wedy, święte teksty hinduizmu, świadczą o tym, że Szmaragd jest "klejnotem szczęścia" i "klejnotem, który poprawia samopoczucie". Te "szczyty Mogołów ", tak jak są dzisiaj znane, można znaleźć w nowoczesnych muzeach i kolekcjach.

Legenda głosi, że Hernando Cortes, zdobywca Meksyku , próbował przynieść ogromne kawałki Szmaragdu, które zabrał z Azteków z powrotem do domu. Jednak jeden z jego statków został rozbity, a delikatnie wyrzeźbione Szmaragdy w kształcie kwiatów i ryb oraz innych rzadkich Szmaragdów, w tym Szmaragd wielkości ludzkiej dłoni, zaginęły na zawsze.

W historii szmaragdy były cenione i noszone przez członków rodziny królewskiej i celebrytów. W pierwszym wieku pne Ptolemeusz, król Egiptu , miał szmaragd wygrawerowany portretem wielkiego rzymskiego generała Luculla. Następnie przedstawił go, gdy Lucullus odwiedził Egipt. Kopalnie Kleopatry (które obecnie dają tylko słabe jakości szmaragdy) okazały się wieloma kamieniami, z których wiele jest eksponowanych w muzeach na całym świecie, wśród innych kamieni znalezionych 2000 lat temu. Aleksander Wielki miał duży szmaragd osadzony w pasie. Charlemagne miał kolekcję szmaragdów, a Henryk II, kiedy został królem Irlandii w 1171 roku, otrzymał duży szmaragdowy pierścień. Królowa Elżbieta II miała niesamowitą kolekcję szmaragdowej biżuterii, w tym szmaragdowy diadem. W czasach współczesnych Marlene Dietrich nosiła w swoich filmach kolekcję dramatycznego zestawu biżuterii z ogromnymi szmaragdami kaboszonowymi (dwie bransoletki i broszkę z klipsem ). Grace Kelly, kolejna ikona, otrzymała od księcia Rainiera 12-karatowy pierścionek zaręczynowy w kształcie szmaragdu . Widzieliśmy także elegancję Elizabeth Taylor w jej szmaragdowej biżuterii w szmaragdowej opowieści National Geographic. Richard Burton dał jej szmaragdową i diamentową broszkę jako prezent zaręczynowy, który nosiła ze szmaragdowym naszyjnikiem, który dał jej jako prezent ślubny. Kolczyki, bransoleta i pierścionek. Niektóre ze szmaragdów w zestawie Taylora pochodziły od Wielkiej Księżnej Władimira w Rosji . John F. Kennedy podarował Jacqueline Bouvier pierścionek ze szmaragdowego diamentu o masie 22,88 karata. Sharon Stone otrzymała również diamentowy pierścionek z brylantami o masie 3 1/2 karatowego szmaragdu, stworzony przez Phila Bronstiena.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)