Dom ProduktySzmaragdowy pierścionek z brylantem

Szmaragdowy pierścionek z 18-karatowego złota, Gemstone Diamond Promise Rings

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Szmaragdowy pierścionek z 18-karatowego złota, Gemstone Diamond Promise Rings

Chiny Szmaragdowy pierścionek z 18-karatowego złota, Gemstone Diamond Promise Rings dostawca
Szmaragdowy pierścionek z 18-karatowego złota, Gemstone Diamond Promise Rings dostawca Szmaragdowy pierścionek z 18-karatowego złota, Gemstone Diamond Promise Rings dostawca Szmaragdowy pierścionek z 18-karatowego złota, Gemstone Diamond Promise Rings dostawca Szmaragdowy pierścionek z 18-karatowego złota, Gemstone Diamond Promise Rings dostawca

Duży Obraz :  Szmaragdowy pierścionek z 18-karatowego złota, Gemstone Diamond Promise Rings

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: XE002

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ pierścienia: Emerald and Diamond Ring Stone Cut: Emerald Cut & Oval Cut
Świętować: Walentynki / Urodziny / Thanks Thanks Day Rozmiar pierścionka: USA 6, 6,5, 7, 7,5, 8
Głównym Kamień: Natural Emerald Kamień boczny: Prawdziwe diamenty

Kamień szlachetny Diamond Ring 18K Gold Geniune Emerald Fine Jewelry

Szczegóły Przedmiotu:

Informacje o pierścieniu Diamentowa informacja Emerald Infomation
Metal Type: Solid 18Kt Gold-Yellow Diamenty: autentyczne diamenty Ruby: Oryginalne w 100% naturalne
Przybliżona waga: 1,60g-2,30g Waga w karatach: 0,095-0,228 ct

Waga karat: 0,15-0,25ct

Metalowy stempel: Au750 Klarowność: SI Klarowność: VS
Rozmiar pierścionka można dostosować Kolor: GH Wymiary: 4 mm i 2 mm

Emerald Healing Properties

Emerald jest jednym z najlepszych kamieni do uzdrawiania. To pomoże;

  • Popraw funkcję narządu wzroku
  • Pomóż leczyć zapalenie oczu
  • Upiększ skórę
  • Przydatny w chorobach neurologicznych
  • Łagodzi grypę
  • Wyeliminuj owrzodzenia
  • Obniżenie wysokiego ciśnienia krwi
  • Czerwonka
  • Gorączka i anemia
  • Pomagają przezwyciężyć różne choroby fizyczne, takie jak przezwyciężenie problemów wątroby (wątroby), układu sercowo-naczyniowego, nadnerczy, nerek, chorób głowy i wspomagania układu trawiennego.

Szczegóły obrazu:

Szmaragd

Szmaragd to zielony minerał, który należy do odmiany berylu i zawiera śladowe ilości chromu i często zawiera wanad. Rejestry Beryl między 7,5 a 8 na 10-punktowej skali Mohsa, która służy do pomiaru twardości minerałów. Uważa się, że jest to łamliwy minerał, który łatwo pęka. Słowo szmaragd pochodzi od semickiego słowa "izmargad", które oznacza zielony.

Jakość szmaragdu jest oceniana na podstawie koloru, klarowności i kryształu. W odniesieniu do kryształu termin ten jest zwykle używany do opisywania przezroczystości. W latach poprzedzających XX w. Jubilerzy często używali terminu woda w odniesieniu do przezroczystości. Podczas klasyfikacji szmaragdu zarówno barwa, jak i kryształ mają ogromne znaczenie. Kamienie o wysokim stopniu przezroczystości są uważane za najwyższej jakości.

Szmaragdy zostały wydobyte w Egipcie, Austrii i Pakistanie. Niekiedy występuje rzadki klejnot, który występuje w Kolumbii. Szmaragdy z Kolumbii są zwykle uważane za wysokiej jakości i są najbardziej cenione spośród wszystkich szmaragdów. Szmaragdy można znaleźć również w Zambii, Brazylii, Zimbabwe, Madagaskar, Pakistanie, Indiach, Afganistanie i Rosji. W Stanach Zjednoczonych można znaleźć szmaragdy w jednym miejscu w Północnej Karolinie. W 1998 roku znaleziono je również w Jukonie w Kanadzie.

Kolor szmaragdu można podzielić na trzy składniki, które są odcieniem, nasyceniem i tonem. Żółte i niebieskie odcienie można znaleźć ze szmaragdami w odcieniach od żółtawo zielonego do niebieskawo zielonego. Podstawowym kolorem jest zielony, a tylko te klejnoty, które mają kolor od średniego do ciemnego, są uważane za prawdziwe szmaragdy. Jaśniejsze odcienie są z gatunku o nazwie zielony beryl l . Zielony odcień szmaragdu musi być żywy i błyskotliwy. Szare odcienie szarości są niedopuszczalne i są znacznie mniej wartościowe. Najdelikatniejszy ze szmaragdów będzie miał żywą zieleń, która jest tylko nieznacznie zmodyfikowana przez żółty, ale nie ma wyraźnego szarego odcienia.

Klarowność szmaragdów jest oceniana przez oko. Nie może być żadnych widocznych śladów inkluzji, a kamień musi być żywy i bezbłędny. Jeśli kamień jest wolny od wad i ma barwę nasycenia wynoszącą 85% zieleni, z widoczną tylko 15% widocznej barwy wtórnej, jest to kamień, który będzie dowodził wysokiej ceny.

Większość szmaragdów jest poddawana lapidarnemu procesowi, który natłuszcza kamień, aby poprawić kamienną klarowność. Często stosowanym olejem jest olej cedrowy, ponieważ ma podobny współczynnik załamania światła i jest przyjętą praktyką w przemyśle klejnotów. Często stosuje się inne oleje, takie jak oleje syntetyczne i ciecze polimerowe. W Stanach Zjednoczonych Komisja ds. Handlu wymaga ujawnienia wszelkich metod wykorzystywanych do produkcji kamieni.

W branży powszechnie akceptuje się stosowanie olejków do leczenia szmaragdów, ale stosowanie zielonego barwionego oleju jest surowo zabronione. Laboratoria ustandaryzowały język, którego używają do opisywania klasyfikacji i klarowności szmaragdów. Skala czterostopniowa nie jest żadna, niewielka, umiarkowana i bardzo ulepszona. Kategorie te są używane do opisania wzmocnienia kamienia, a nie pierwotnej czystości kamienia. Kamień, który jest oceniany jako żaden, prawdopodobnie nadal będzie wykazywał pewne wtrącenia, które są widoczne dla oka.

Popularność szmaragdów nie zmniejszyła się z biegiem lat. Są poszukiwane i pożądane przez jednych z najbogatszych ludzi na świecie. Często są łączone z innymi klejnotami, takimi jak perły lub diamenty, aby zrobić drogocenną biżuterię z kamieni szlachetnych, którą noszą gwiazdy Hollywood. Kamień zachował swoją wartość przez lata, ale istnieją pewne cechy szmaragdów, na które przeciętny człowiek może sobie pozwolić. Żywy zielony kamień nie przypomina żadnego innego klejnotu znalezionego na świecie, jeśli chodzi o jego rzadkie piękno.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)