Dom ProduktyBiżuteria 18K złota

Oryginalne szmaragdowe kolczyki, szmaragdowo zielone diamentowe kolczyki

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Oryginalne szmaragdowe kolczyki, szmaragdowo zielone diamentowe kolczyki

Chiny Oryginalne szmaragdowe kolczyki, szmaragdowo zielone diamentowe kolczyki dostawca
Oryginalne szmaragdowe kolczyki, szmaragdowo zielone diamentowe kolczyki dostawca Oryginalne szmaragdowe kolczyki, szmaragdowo zielone diamentowe kolczyki dostawca Oryginalne szmaragdowe kolczyki, szmaragdowo zielone diamentowe kolczyki dostawca

Duży Obraz :  Oryginalne szmaragdowe kolczyki, szmaragdowo zielone diamentowe kolczyki

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: ED029

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ elementu: Kolczyki Stone Cut: Emerald Cut
Ustawienie kamienia: Ząb Kształt kolczyków: Owalny
Kolczyk w tył: Pchać Prezent dla: Żona, dziewczyna, kobiety, matka, panie

Oryginalna szmaragdowa kolczyka z naturalnej diamentowej i szlachetnej biżuterii

Center Stone:

Natural Emerald

Średnica 4x6 mm

Wagi 0,26 ct-0,33 ct

Emerald Cut

 

Kamień boczny:

20 naturalnych akcentów białego diamentu

Wagi 0,051 ct-0,062 ct

Okrągły krój

Kolor GH

SI klarowność


Metal:

18K Białe złoto

High Polish Finish
Wagi 0,756-0,062 gramów
Dostosowane

Opieczętowane Au750

Szczegóły obrazu:

Pokaz modelu:

Mistyczne moce szmaragdu

Podane tutaj informacje służą wyłącznie rozrywce i referencjom. Opiera się ona na wiekach folkloru, z których większość pochodziła z twoich bliskich lub ulubionej kombinacji kolorów sprzed epoki nowoczesnej medycyny. Nie ma na celu faktycznej informacji medycznej. Aby uzyskać poradę dotyczącą którejkolwiek z wymienionych chorób, odwiedź wykwalifikowanego lekarza.

Starożytni kojarzyli Szmaragd z grecką boginią Wenus, boginią miłości i piękna, która podobno chroniła kochanków od niewierności. Gdyby serce było lojalne, klejnot świeciłby w pięknym zielonym kolorze, ale gdyby serce zabłądził, zmieniłoby to inny, pozbawiony życia kolor. Ponadto wierzono, że noszenie Szmaragdu poprawi pamięć i inteligencję, umożliwiając jasne myślenie o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

Szmaragd odgrywa także istotną rolę w religii. Zielony jest świętym kolorem islamu, a państwa należące do świata arabskiego posiadają zielone sztandary symbolizujące jedność islamu. W Kościele katolickim zieleń ma również szczególne znaczenie, ponieważ zawsze była uważana za najbardziej naturalny i elementarny kolor w liturgii. Niektórzy mówią, że Szmaragd w kształcie misy spadł z korony Szatana. Ta miska została później użyta przez Chrystusa podczas ostatniej wieczerzy, a Józef z Arymatei złapał krew Chrystusa kapiącą z krzyża w tej misie, ustanawiając porządek Świętego Graala .

Ponieważ istnieją dowody na istnienie szmaragdów, istnieją dowody na to, że mają moc uzdrawiania. Niektórzy mówili, że szmaragd wyleczyłby się, gdyby był po prostu zużyty, inni mówili, że uzyskanie pomocy wymagało wpatrywania się głęboko w zieleń przez jakiś czas. W każdym języku były doniesienia o szmaragdowym wzroku pomagającym. Sumerowie powiedzieli, że gdyby szmaragd był noszony w pierścieniu na małym palcu lewej dłoni, leczyłby on zapalenie oczu. W czasie Hipokratesa szmaragdy zostały zmiażdżone na drobny proszek i zamienione w balsam do oczu.

Szmaragdowe moce uzdrawiające są związane z układem kostnym, skórą i ciałem, układem sercowo-naczyniowym, nadnerczami, nerkami, wątrobą i układem jelitowym. Kamień jest również uważany za bardzo oczyszczający i zapobiega infekcjom i chorobom. Kiedyś uważano, że matka, która nosi szmaragd, chroni dziecko przed powikłaniami podczas porodu. Paracelsus zalecił, by szmaragd był zmielony laudanum, pochodną opium, jako lek na niektóre gorączki i dolegliwości. Istnieje wiele dolegliwości, które uważa się za wyleczone przez szmaragdy. Zaburzenia związane ze szmaragdami stosuje się w leczeniu kolki, oparzeń, wrzodów, bólów głowy, napięcia, grypy, padaczki, nadciśnienia, chorób serca, nerwobólów, nowotworów, chorób skóry, czerwonki, kiły, gorączki, nudności, wymiotów, niestrawności, astmy, i anemia. Szmaragd był kiedyś ceniony jako antidotum w przypadku zatrucia. Nawet dzisiaj proszek o gorszej jakości szmaragd jest stosowany w chińskich lekach ludowych .

Dla umysłu i ducha rekultywacja szmaragdów ma wiele pozytywnych cech. Mówi się, że odstrasza negatywność i przekształca ją w pozytywną energię emocjonalną. Stabilizuje, łagodzi i oferuje poczucie bezpieczeństwa, harmonii i bliskości z Bogiem. Zwiększa cel życia w odniesieniu do uniwersalnego planu i pomaga w życiu emocjonalnym i przemianach życiowych. Utrzymuje umysł w doskonałym stanie, a także promuje zdrową pamięć. W dzisiejszym świecie jest zatem doskonałym kamieniem dla kogoś, kto zajmuje się wystąpieniami publicznymi. Szmaragdy znane są z uspokojenia i balansowania, promowania kreatywności i elokwencji oraz przywracania wiary i nadziei. Uważa się, że przynoszą szczęście i są używane do rozpalania życzliwości i sympatii. Są również używane do poprawy intuicji, zwiększając w ten sposób percepcję. Przynoszą prawdziwość i są symbolami miłości. Były nawet czasy w historii, kiedy uważano, że szmaragd jest w stanie kontrolować swoje namiętności i pożądania. Dziś reprezentują równowagę pomiędzy idealną miłością i doskonałym zaufaniem, przynosząc cnotę ochrony.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)