Dom ProduktyBiżuteria z diamentem

Kolczyki Fashion Square Emerald Green Fashion Jewelry Surrounded Diamonds

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Kolczyki Fashion Square Emerald Green Fashion Jewelry Surrounded Diamonds

Chiny Kolczyki Fashion Square Emerald Green Fashion Jewelry Surrounded Diamonds dostawca
Kolczyki Fashion Square Emerald Green Fashion Jewelry Surrounded Diamonds dostawca Kolczyki Fashion Square Emerald Green Fashion Jewelry Surrounded Diamonds dostawca Kolczyki Fashion Square Emerald Green Fashion Jewelry Surrounded Diamonds dostawca

Duży Obraz :  Kolczyki Fashion Square Emerald Green Fashion Jewelry Surrounded Diamonds

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: ED110

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ elementu: Kolczyki Stone Cut: Emerald Cut
Okazji: Biuro / kariera Kształt kolczyka: Romb
Kolczyk w tył: Pchać Rozmiar kolczyka: Około 7 mm

Kolczyki z naturalnych kamieni szlachetnych w kształcie kwadratu Otoczone diamentami

Center Stone:

Natural Emerald

4x4mm w średnicy

Wagi 0,25 ct-0,32ct

Emerald Cut

 

Kamień boczny:

32 naturalne akcenty białego diamentu

Wagi 0,063-0,065 cala

Okrągły krój

Kolor GH

SI klarowność


Metal:

18K żółtego złota

High Polish Finish
Wagi 0,85-0,96 GRAMY
Opieczętowane Au750

Szczegóły obrazu:

Pokaz modelu:

Historia i wiedza

Od czasów starożytnych legend, najnowsza historia zaczyna się w Ameryce Południowej w 1568 r., Kiedy hiszpańscy konkwistadorzy zaczęli oficjalnie wydobywać szmaragdy w kopalni Muzo, która jest nadal największym na świecie złożem. Trzeba było wielu lat, aby konkwistadorzy spróbowali zmusić poddanych Inków do ujawnienia lokalizacji ukrytych tuneli, z których nawet ścieżki zostały porośnięte dżunglą. Ostatecznie Hiszpanie, prawie przez przypadek, znaleźli je na własną rękę i rozpoczęli wydobycie i produkcję dla hiszpańskiej korony, która zajęła jedną piątą. O rzadkości występowania szmaragdów świadczy walka o ich odnalezienie, co było głównym czynnikiem jej wysokiej wartości na przestrzeni wieków.

Od lat czterdziestych rząd Kolumbii przejął kopalnie szmaragdów z powodu dużej liczby przypadków przemocy. Następnie w 1970 r. Rząd sprywatyzował Muzo i Coscueza, by były obsługiwane przez Joint Ventures między własną agencją Mineralco, a prywatnymi firmami, takimi jak Esmeracol w Coscuez, Tecminas Lrda w Quipma i Coexminas Ltda w Muzo.

W latach 1986-1990 Mineralco próbowało zainicjować politykę "odkrywania i wytwarzania szmaragdowych złóż w bardziej tradycyjny sposób". (Mineralco) W tym czasie znaleziono inne mniejsze osady w trójkącie utworzonym przez pozostałe trzy duże złoża. Kontrakty wydobywcze na poszukiwanie i wydobycie zostały przyznane na 25 lat.

Podobnie jak w przypadku diamentów, kilka słynnych dużych szmaragdów, rozproszonych po całym świecie, jest często znanych ze swoich imion. Dwa najbardziej znane to Devonshire Emerald i Patricia Emerald. Szmaragd Devonshire został wydany szóstemu księciu Devonshire przez cesarza Dom Pedro I z Brazylii w 1831 roku. Uncut, waży 1385.95 karatów. Patricia Emerald, znajdująca się w Amerykańskim Muzeum Historii Naturalnej w Nowym Jorku, waży 630 karatów. Pięć nienazwanych dużych szmaragdowych kryształów z Muzo znajduje się w skarbcu Bank of the Republic of Colombia i waży od 1100 karatów do 1796 karatów, a także jeden ważący 220 karatów. Rosyjski szmaragd w Muzeum Historii Naturalnej Los Angelos waży 1.965 karatów. Instytut Smithsonian Institute w Waszyngtonie ma godne uwagi, szlachetne szmaragdy, jeden z nich to 858 karatowy kryształ uważany za najlepszą jakość. Istnieją również znaczące szmaragdy w Smithsonian z odkrycia w Północnej Karolinie w 1960 i 1970 roku.

Największą kolekcję szmaragdów nazywa się koronnymi klejnotami Iranu z kawałkami zamontowanymi w pasie, koroną Pahlabi, naszyjnikami, a nawet samym tronem Nadir, z 1500-2000 karatów szmaragdów. Korona Andów jest prawdopodobnie najsławniejszym pojedynczym kawałkiem szmaragdowej biżuterii z 453 kamieniami (1521 cts.), W tym Atahualpa Emerald (45 cts.) Nazwanym na cześć jednego z ostatnich cesarzy Inków. Korona, zbudowana z solidnego bloku czystego złota, została wykonana w 1593 r. Dla figury Madonny w Popayan w Kolumbii. Na krótko schwytany przez angielskich piratów w 1650 roku został odzyskany i stał się nagrodą za rewolucyjną wojnę o niepodległość od Hiszpanii prowadzonej przez Simona Bolivara w 1812 roku. Jego obecna lokalizacja jest nieznana.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)