Dom ProduktyBiżuteria z diamentem

Specjalna konstrukcja Diamond Gemstone Jewelry Round Emerald Necklace Cluster Diamonds

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Specjalna konstrukcja Diamond Gemstone Jewelry Round Emerald Necklace Cluster Diamonds

Chiny Specjalna konstrukcja Diamond Gemstone Jewelry Round Emerald Necklace Cluster Diamonds dostawca
Specjalna konstrukcja Diamond Gemstone Jewelry Round Emerald Necklace Cluster Diamonds dostawca Specjalna konstrukcja Diamond Gemstone Jewelry Round Emerald Necklace Cluster Diamonds dostawca Specjalna konstrukcja Diamond Gemstone Jewelry Round Emerald Necklace Cluster Diamonds dostawca

Duży Obraz :  Specjalna konstrukcja Diamond Gemstone Jewelry Round Emerald Necklace Cluster Diamonds

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: SP0542

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ biżuterii: Wisiorek z diamentem klastra kształt: Księżyc
Ustawienie kamienia: Claw & Pave Kolor kamienia: Zielony
Zawieszka Bale: Ślizgać się Birthstone: Może


Specjalna konstrukcja Round Emerald Cluster Diamonds Slide Wisiorek Biżuteria z kamieni szlachetnych

Center Stone:
Natural Emerald
Princess Cut
Średnica 4 mm
Wagi 0.12ct-0.18ct

 


Kamień boczny:
31 naturalnych akcentów białego diamentu
Round Cut
Wagi 0,09 ct-0,138 ct
Kolor GH
SI klarowność


Metal:
18K żółtego złota
High Polish Finish
Wagi 2,27-3,14 GRAMY
Opieczętowane Au750

Kamień szmaragdowy Znaczenie i właściwości

Szmaragd ma znaczenie jako kamień, który przynosi szczęście, poprawia umiejętności komunikacyjne. Ten kamień zmieni kolor na blady jako ostrzeżenie dla właściciela, jeśli coś złego się stanie.

Szmaragd jest astrologią dla ludzi urodzonych w maju i jest odpowiedni dla tych, którzy mają zodiak Rak i Taurus. Wolą noszone Szmaragdowe obrączki, ponieważ to ich birthstone. Symbolizuje wrażliwość, miłość, romans, wiarę i ma zdolność pomagania w problemach psychicznych.
Emerald jest najcenniejszym kamieniem w rodzinach berylów i bardzo popularnym na świecie. To kamień wysokiej klasy. Emerald to kamień szlachetny w kolorze zielonym, który zawsze służy jako pierścionek zaręczynowy, który ma znaczenie harmonii i lojalności.Szczegóły obrazu:
Zalety szmaragdowego kamienia szlachetnego

Zielony klejnot powszechnie znany jako szmaragdowy kamień rządzi planetą Merkury. Mówi się, że ten kamień zachował miłość i symbolizował nadzieję.

Dla niektórych ten cenny i piękny kamień jest uważany za kamień proroctwa, podczas gdy dla kilku innych działa to jako środek uspokajający dla nadpobudliwego i zestresowanego umysłu. Mówi się, że ten głęboko zielony kamień przynosi powód i mądrość.

Niektórzy ludzie są również zdania, że ​​obdarowanie tego kamienia twojemu kochankowi sprawi, że pozostanie on wierny przez resztę twojego życia.


Kto może skorzystać?

Noszenie szmaragdowego kamienia razem z innymi kamieniami przynosi sukces w konkurencyjnych egzaminach, biznesie i handlu. Kamień ten może również przynieść awans lub zyski pieniężne, ponieważ zwiększa inteligencję, pamięć, analizę i siłę intelektualną. Pomaga dzieciom z problemami obracającymi się wokół zapamiętywania i jąkania. Kamień ten kontroluje i leczy jąkanie, strach, amnezję, epilepsję, zmienność umysłu, biegunkę, astmę, problemy z sercem, bezsenność i wiele innych.


Dla profesjonalistów takich jak

Duchowi liderzy, artyści, założyciele instytucji edukacyjnych, mówcy, sędziowie, urzędnicy rządowi, architekci, spedytorzy, bankierzy i finansiści, pisarze, politycy skorzystają niezmiernie. Kamień ten pomaga również osobom, które prowadzą biuro podróży lub lekarzom, którzy są w polu mózgu, oczu, uszu i ogólnej medycynie oraz tym, którzy są związani z TK, MRI i dziećmi. Ludzie, którzy pracują w dziedzinie IT, pola jądrowego, astronomii, robią znaczne postępy po noszeniu tego kamienia.


Naprawa przez Emerald

Kamienny szmaragd jest podłączony do planety Merkury. Ta planeta pomaga poprawić intelekt, mowę, pamięć, częste krótkie podróże, mądrość i moc intuicji. Ponadto, aby korzystać z tego kamienia, są politycy, mówcy, biznesmeni, profesjonaliści PR.

Jednak ludzie o słabej rtęci mogą kłamać, grać, być chełpliwym, gadatliwym, kłamliwym, pozbawionym skrupułów i niekonsekwentnym w działaniu. Może to spowodować problemy ze zdrowiem, takie jak np. Zająknięcie, utrudnienie mowy i / lub języka.

Jeśli na Merkurego będą nękać malefickie planety i umieszczone w słabej pozycji w linii wznoszącej się, istnieje prawdopodobieństwo, że staną w obliczu sporów, sporów sądowych i strat w wyniku kradzieży, utraty z powodu oszustwa, oszustwa i fałszerstwa.


Inne zalety noszenia szmaragdu

Szmaragd jest symbolem miłości i wielkoduszności. Szmaragd obdarowany przez ukochanego przynosi nadzwyczajne szczęście i rozpala pasję między parami. Szmaragd działa bardzo dobrze dla ludzi, których znakiem urodzenia są gemini i virgo. To także błogosławi noszącego z dobrym zdrowiem, bogactwem i szczęściem w życiu. Mówi się również, że jeśli ten klejnot jest noszony przez ciężarną kobietę, nie wytrzyma długotrwałego bólu porodowego i będzie bezpieczna. Szmaragd jest również znany z redukcji stresu psychicznego i utrzymania prawidłowego i regularnego krążenia krwi. Rozwija tolerancję i stabilność psychiczną u noszącego.
Ten artykuł został napisany i opublikowany przez astrologa pracującego w Gempundit.com, który oferuje kupowanie szmaragdowego kamienia, a także zapewnia bezpłatną konsultację kosztów i doradztwo w zakresie kamienia panna i daje więcej informacji na temat szmaragdowego kamienia.


Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)