Dom ProduktyBiżuteria 18K złota

Prawdziwa 18-karatowa złota biżuteria Natural Emerald Diamond Bracelet Yellow Gold

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Prawdziwa 18-karatowa złota biżuteria Natural Emerald Diamond Bracelet Yellow Gold

Chiny Prawdziwa 18-karatowa złota biżuteria Natural Emerald Diamond Bracelet Yellow Gold dostawca
Prawdziwa 18-karatowa złota biżuteria Natural Emerald Diamond Bracelet Yellow Gold dostawca Prawdziwa 18-karatowa złota biżuteria Natural Emerald Diamond Bracelet Yellow Gold dostawca Prawdziwa 18-karatowa złota biżuteria Natural Emerald Diamond Bracelet Yellow Gold dostawca Prawdziwa 18-karatowa złota biżuteria Natural Emerald Diamond Bracelet Yellow Gold dostawca

Duży Obraz :  Prawdziwa 18-karatowa złota biżuteria Natural Emerald Diamond Bracelet Yellow Gold

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: SL026

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Rodzaj bransoletki: Bransoletka łańcuszkowa styl: Mały
Metalowe stemplowane: Au750 Stone Cut: Princess Cut
Kolor kamienia: Zielony Długość bransoletki: Regulowany
Zapięcie: Pierścień sprężysty

Wisiorek z naturalnego kamienia i łańcuszek 18K Gold Solitaire Jewelry

Emerald: Oryginalne w 100% naturalne

Rozmiar szmaragdu: około 3 mm

Waga karat: 0.13ct-0.15ct

Kamienna klarowność: VS


Metal Type: Polish Solid 18Kt Gold-Yellow
Waga złota: 1,11 g-1,468 g
Długość łańcucha: 15-17 cm

Szczegóły obrazu:

Pokaz modelu:

Szmaragdowe charakterystyki

Formacje kryształów w Szmaragdach są sześciokątne. Ta formacja powoduje podwójne załamanie, czyli dwójłomność, co oznacza, że ​​klejnot załamuje światło w dwóch wzorach w tym samym czasie. Emerald będzie zatem wyświetlał wyraźny zielony kolor główny z często niebiesko-zielonym wtórnym odcieniem. Podczas gdy Emerald ma twardość Mohsa wynoszącą 7,5-8, co czyni ten klejnotem dla większości zastosowań biżuterii, silne uderzenie lub nagłe zmiany temperatury mogą spowodować wewnętrzne pęknięcie kamienia

Emerald Cut and Clarity

Wtrącenia znalezione w Szmaragdach były pieszczotliwie nazywane "jardin", co oznacza "ogród" po francusku. Zielone inkluzje uznano za część uroku kamienia.

Ten cenny klejnot ma nawet wycinek nazwany po nim, który został stworzony w celu osiągnięcia największych właściwości optycznych bez uszczerbku dla kruchości kamienia podczas cięcia.

Oprócz szmaragdowych cięć lub innych cięć krokowych, Szmaragdy są powszechnie spotykane w klasycznych kształtach, takich jak gruszka, owal, markiza, poduszka, itp. Jeśli zebrany Szmaragd ma dużą ilość inkluzji, może być również pocięty na zaokrąglone kaboszon.

Emerald Value

Podczas gdy najbardziej znane i cenne z zielonych kamieni szlachetnych, Szmaragdy mają unikalny pomiar wartości. Zielony kolor jest tak pożądany, bardziej intensywny zielony z dużą ilością inkluzji będzie miał większą wartość niż jaśniejsza wersja z mniejszą ilością inkluzji.

Jakość nieskażona jest rzadka, ponieważ wtrącenia są wspólną własnością Szmaragdów. Niektórzy ludzie nawet cenią Szmaragdy z inkluzjami bardziej niż jasne wersje, ponieważ gwarantuje to, że klejnot jest autentyczny i nie został sztucznie wyhodowany. Ze względu na wartość Emerald w historii jako kamień zdrowia i bogactwa, wiele okazów znajduje się w muzeach.

Największy rzeźbiony Szmaragd na świecie, Mogul Mughal można znaleźć w Muzeum Sztuki Islamu, Doha, Katar, a Gachala Emerald i Patricia Emerald mieszczą się w Smithsonian Museum of Natural History. Fine Emeralds pochodzi z Kolumbii, ale są również na całym świecie, w tym w Zambii, Brazylii, Zimbabwe, Madagaskar, Pakistanie, Indiach, Afganistanie, Rosji i Północnej Karolinie.

Szmaragdowe leczenie

Szmaragdy są prawie zawsze traktowane techniką wypełniania pęknięć, taką jak oleje lub żywice. Szmaragdy są podgrzewane w cylindrze wypełnionym bezbarwnym olejem, syntetycznym smarem lub żywicą, umożliwiającym przeniknięcie oleju i wypełnienie wtrąceń. Inne techniki obejmują napromieniowanie. Szmaragdy nie mogą być ogrzane w dużym stopniu, ponieważ zmieniałyby się w akwamarynę.

Podczas pielęgnacji szmaragdów nigdy nie zaleca się czyszczenia za pomocą myjki ultradźwiękowej lub szorstkiego mydła. Te metody mogą usunąć ochronną obróbkę olejową powodując, że wady wewnętrzne stają się bardziej widoczne lub pogarszają się.

Emerald- The May Birthstone

W całej historii Szmaragdy były postrzegane jako symbol życia, bogactwa i miłości. Zielony kolor często kojarzy się z mocami natury i wzrostu. Wydobywani przez Starożytnych Egipcjan, Inków i Azteków, Szmaragdy nie zmniejszyły popularności na przestrzeni wieków.

W przypadku Indii, ponieważ zieleń jest świętym kolorem islamu, Szmaragdy zostały użyte, by przynieść szczęście lub dobre samopoczucie. Kościół katolicki również cenił zielony kolor Szmaragdu, ponieważ ten odcień jest uważany za najbardziej naturalny z ceremonialnych kolorów. Okresy gruzińskie i renesansowe, a także bardziej nowoczesna scena Art Deco, sprzyjały bogactwu kolorowych kamieni, w tym Szmaragdu, a także ametystu, granatu, szafiru i innych.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)