Dom ProduktyKolczyki z 18-karatowego złota

Prawdziwe kolczyki z 18-karatowego złota Kolczyki z szafirem z diamentem

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Prawdziwe kolczyki z 18-karatowego złota Kolczyki z szafirem z diamentem

Chiny Prawdziwe kolczyki z 18-karatowego złota Kolczyki z szafirem z diamentem dostawca
Prawdziwe kolczyki z 18-karatowego złota Kolczyki z szafirem z diamentem dostawca Prawdziwe kolczyki z 18-karatowego złota Kolczyki z szafirem z diamentem dostawca Prawdziwe kolczyki z 18-karatowego złota Kolczyki z szafirem z diamentem dostawca Prawdziwe kolczyki z 18-karatowego złota Kolczyki z szafirem z diamentem dostawca

Duży Obraz :  Prawdziwe kolczyki z 18-karatowego złota Kolczyki z szafirem z diamentem

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: ME0061

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ elementu: Kolczyki z szafiru i diamentu styl: Kolczyki stud drop
Kształt kolczyka: Poduszka Długość kolczyków: Około 1-1 / 4 cala
Birthstone: wrzesień Kolor kamienia: Niebieski

Kolczyki z prawdziwego diamentu z niebieskim szafirem Kolczyki z solidnego 18-karatowego białego złota

Center Stone:

8 naturalnych szafirów

2 mm i 3 x 5 mm w średnicy

Ciężary 0,56-0,67ct

Round & Oval Cut

 

Kamień boczny:

42 naturalne akcenty białego diamentu

Round Cut

Wagi 0.172-0.271ct

Kolor GH

SI klarowność


Metal:

18K Białe złoto

High Polish Finish
Wagi1.87-2.76gGramki
Opieczętowane Au750

Szczegóły obrazu:

Etymologia

Nazwa "Szafir" wywodzi się od łacińskiego "sappheiros", co oznacza niebieski. Niektórzy uważają, że pochodzi ona od hebrajskiego "sappir" (kamień szlachetny) lub sanskryckiego "sanipriya". Użyty do opisania ciemnego szlachetnego kamienia, "sanipriya" oznacza "sacrum to Saturn" i entomologia ta uwiarygodnia fakt, że Sapphire jest uważany za klejnot Saturna w indyjskich wierzeniach astrologicznych. Historycznie "sappheiros" zwykle odnosiły się do Lapis Lazuli zamiast do Blue Corundum, a współczesny Sapphire prawdopodobnie nazywał się "hyakinthos" w starożytnej Grecji.

Skład chemiczny szafiru

Ruby i Sapphire to barwne odmiany minerału Corundum (kryształy tlenku glinu), które wywodzą swoją nazwę od sanskryckiego słowa Rubin i Szafiry, "kuruvinda". Corundum produkuje kamienie "allochromatyczne", co oznacza, że ​​śladowe ilości pierwiastków, takich jak chrom, żelazo i tytan, a także centra kolorów (niedoskonałości w krysztale) są odpowiedzialne za wytwarzanie tęczy kolorów.

Historia szafiru

Podobnie jak wszystkie znane kamienie, Blue Sapphire zawiera mitologiczne i religijne historie. Podczas gdy Persowie wierzyli, że odbicia Szafiru nadawały niebu jego barwy, ten klejnot również zawiera kilka wzmianek w Piśmie Świętym. W Księdze Wyjścia (24:10) tron ​​Boży jest wyłożony Niebieskim Szafirem o niebiańskiej czystości. Blue Sapphire jest także jednym z 12 "kamieni ognia" (Ezechiela 28: 13-16) osadzonych w napierśniku sądu (Wj 28: 15-30). Jako jeden z 12 kamieni osadzonych w fundamentach murów miejskich Jerozolimy (Obj. 21:19), Szafir jest również związany z apostołem św. Pawłem. Według mitologii greckiej pierwszą osobą, która nosiła birthstone września był Prometeusz. Najwyraźniej wziął niebieski szafir w tym samym czasie, kiedy "pożyczył" ogień, który wpakował go w tak wiele kłopotów. Uważa się również, że Blue Sapphire przynosi spokój i radość tym, którzy go noszą.

Właściwości Sapphire

Szafiry są przezroczyste i występują w różnych kolorach, w tym niebieskim, niebiesko-fioletowym, niebiesko-zielonym i kombinacjach tych kolorów. Okazjonalnie prezentują silny pleochroizm, wyświetlając różne kolory w zależności od kąta obserwacji. Sapphire pokazuje swoją najlepszą stronę w naturalnym lub fluorescencyjnym świetle, podczas gdy tradycyjne oświetlenie nie robi nic, by pochwalić Blue Sapphire. Chociaż zarówno Ruby, jak i Szafiry są klasyfikowane jako kamienie szlachetne typu II (klejnoty, które zwykle rosną z niewielkimi inkluzjami w przyrodzie, które mogą być widoczne dla oka), szafiry są zwykle czystsze (i większe) niż Ruby, z czystą czystością (brak widocznych wtrącenia, gdy klej jest badany 15 centymetrów od gołego oka) będące typowymi standardowymi drobnymi mikroskopijnymi wtrętami (zwanymi "mąką", "mlekiem" lub "jedwabiem") w niektórych niebieskich szafirach mogą nadawać "aksamitny" lub zwiększa zarówno piękno, jak i wartość.

Odmiany szafiru

W powszechnym użyciu "Szafir" odnosi się wyłącznie do niebieskich odmian, chociaż zawsze należy dodać kolor przed nazwą, aby wskazać na istnienie innych kolorów. Szafiry innych kolorów są wspólnie określane jako "Fancy Sapphires" lub ich kolor jest dodawany jako przedrostek. Elementy śladowe, takie jak chrom, żelazo i tytan, tworzą odcienie niebieskie, zielone, pomarańczowe, czerwone, fioletowe i żółte.

Kolejną odmianą jest Star Sapphire. "Asteryzm" lub "efekt gwiaździsty" jest spowodowany przez wgłębienia w kształcie igieł, które tworzą gwiazdę na powierzchni kamienia. Nazywany również "jedwabiem", te inkluzje rutylu są jeszcze bardziej widoczne w dobrze skrojonym kamieniu, gdzie powinny wyglądać jak proste i równoodległe promienie. Gwiazdy sześcioramienne są standardem, ale gwiazdy z nawet dwunastoma punktami są dostępne na rynku.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)