Dom ProduktyKolczyki z 18-karatowego złota

Solidne 18-karatowe złote kamienie Kolczyki Natural Blue Sapphire

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Solidne 18-karatowe złote kamienie Kolczyki Natural Blue Sapphire

Chiny Solidne 18-karatowe złote kamienie Kolczyki Natural Blue Sapphire dostawca
Solidne 18-karatowe złote kamienie Kolczyki Natural Blue Sapphire dostawca Solidne 18-karatowe złote kamienie Kolczyki Natural Blue Sapphire dostawca Solidne 18-karatowe złote kamienie Kolczyki Natural Blue Sapphire dostawca Solidne 18-karatowe złote kamienie Kolczyki Natural Blue Sapphire dostawca

Duży Obraz :  Solidne 18-karatowe złote kamienie Kolczyki Natural Blue Sapphire

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: ME0128

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Kolczyki typu: Upuścić kolczyki Diamond Cut: Okrągłe
Sapphire Cut: Owalny Ustawienie kamienia: Ząb
Ilość diamentów: 20 sztuk Typ biżuterii: Fine Jewelry

Solidne kolczyki z 18-karatowego złota z kamieniami szlachetnymi Sapphire z prawdziwego diamentu

Szczegóły Przedmiotu:

Informacje o pierścieniu

Diamentowa informacja

Sapphire Info

Metal Type: Solid 18Kt Gold-White

Diamenty: autentyczne diamenty

Sapphire: Oryginalne w 100% naturalne

Przybliżona waga: 1,69-1.85g

Waga w karatach: 0,050 cala

Waga karat: 0,65-0,89 ct

Metalowy stempel: Au750

Klarowność: SI

Klarowność: VS

Styl kolczyka: delikatnie potrząsaj

Kolor: GH

Wymiary: 3X5mm

Szczegóły obrazu:

Legend Of The Sapphire

Pradawni Persowie kiedyś wierzyli, że ziemia spoczywa na olbrzymim szafirze, a następnie odbiła się kolor szafiru, który sprawił, że niebo stało się koloru niebieskiego, który zwykle widzimy. Mówi się również, że dziesięć przykazań zostało wykonanych z szafiru, ponieważ był tak mocnym klejnotem, że nie można było go rozbić na kawałki, gdyby został kiedykolwiek uderzony.

Kiedy myślimy o szafirach, najbardziej znanymi szafirami są niebieskie odmiany. Dostępne są jednak inne kolory.

Sapphire Birthstone

Ci, którzy urodzili się między 24 sierpnia a 22 września, są pod znakiem zodiaku Panna lub Kanya . Symbolizuje go znak dziewicy, a jego panującą planetą jest Merkury. Na naturę osoby, jej aspekty relacji i statusy biznesowe wpływa pozycja rządzącej planety.

Szafir to kamień wyjściowy dla Panny i ma znaczący wpływ na jego specyficzny kolor, wrodzoną charakterystykę kamienia i jego krystaliczną strukturę. Zarówno pozytywne, jak i negatywne reakcje mogą być odczuwane przez jednostkę z powodu położenia planet i noszenie birthstone odgrywa ważną rolę w kształtowaniu jego życia w lepszy sposób.


The Sapphire Factor

W Pannie rozum przemienia się w mądrość. Pierwowzorem tego znaku zodiaku jest szafir, w którym moc leży w emitowanych promieniach. Wiedza i zrozumienie wytwarzają mądrość. Jest to powód, dla którego sam zajmuje się zewnętrznymi i mądrościami, obejmuje idealne funkcjonowanie i rozwój wewnętrznego serca. Ponieważ nie można osiągnąć stanu iluminacji wyłącznie z powodu rozumu; szafir przychodzi, aby odegrać swoją rolę w stworzeniu mądrego użytkownika.

Wpływ szafiru

Wpływa na Mercury Planet : chociaż szafir jest głównym kamieniem rodzicielskim, Virgo reaguje również na Agate, Carnelian, Peridot, Sardonyx i Cyrkon. Szafir pomaga Pannie uczynić swoją rządzącą planetę Merkurego sprzyjającą im poprzez channeling wszystkich pozytywnych energii planety w ich życiu. To sprawia, że ​​planeta jest sympatyczna dla użytkownika.

Znaczenie koloru : Niebieski kolor kamienia jest bardzo silny i ważny. Jest to kolor nieba, kolor niebios. Szafir jest uważany za najwyższe światło wszystkich niebieskich kamieni. Ten klejnot, który jest sprawą ziemską, ma potencjał, by przekształcić się w niebieski promień, który się rozwija i oczyszcza oraz leczy.

Sapphire Rays : Głęboko penetrujące światło szafiru emituje promienie czystego oddania, które skutecznie przekłada się na kosmiczną nieskończoność, wyższą tajemnicę i nieskończoną rzeczywistość. Ma moc przemieniać i wznosić duszę noszącego w wyższe królestwa. Właśnie dlatego szafir został użyty w wykonaniu wyższych tajemnic. Jego święte piękno inspiruje religijne oddanie wraz z wewnętrznym oddaniem i wiarą. Na poziomie duchowym szafir jest doskonałym narzędziem medytacyjnym, używanym przez joginów, uzdrowicieli i świętych od wieków.

Właściwości Sapphire

Szafir pomaga Pannie rozwijać swoje istniejące pozytywne zdolności i ograniczać negatywne. Może skutecznie zwiększyć szczerość aspektu Panny. Gdy człowiek staje się bardziej szczery, jest jednocześnie przyciągany do prawdy i staje się bardziej stały w swoim podejściu. Pomaga to mu poprawić swoją karierę oraz relacje osobiste i zawodowe.

Szafir jest bardzo skuteczny w centrum gardła, które jest centrum czystości, gdzie myśli i słowa są również oczyszczone. Gardło jest bramą do duchowego aspektu naszej istoty, naszej dewocyjnej i mistycznej natury.


Sapphire ma pewne właściwości lecznicze:

Niektóre problemy zdrowotne są typowe dla Panny. Ten birthstone może skutecznie pomóc użytkownikowi w radzeniu sobie z nimi. Ponieważ są one naturalnie do nich skłonne, szafir pomaga w niektórych typowych, takich jak:

  • Radzenie sobie z uporczywymi wysokimi temperaturami
  • Inflammations
  • Problemy ze słuchem
  • Zapobieganie i leczenie raka i oparzeń


Kamień macierzysty wzmacnia również cechy analityczne w Pannie i potrafi interpretować sytuacje z większą jasnością. Staje się także bardziej jasnowidzem, przez co łatwo osiąga spokój umysłu i duchowy.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)