Dom ProduktyKolczyki z 18-karatowego złota

Kolczyki damskie 18k Gold Gemstone Natural Sapphire Stud Earrings

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Kolczyki damskie 18k Gold Gemstone Natural Sapphire Stud Earrings

Chiny Kolczyki damskie 18k Gold Gemstone Natural Sapphire Stud Earrings dostawca
Kolczyki damskie 18k Gold Gemstone Natural Sapphire Stud Earrings dostawca Kolczyki damskie 18k Gold Gemstone Natural Sapphire Stud Earrings dostawca Kolczyki damskie 18k Gold Gemstone Natural Sapphire Stud Earrings dostawca Kolczyki damskie 18k Gold Gemstone Natural Sapphire Stud Earrings dostawca

Duży Obraz :  Kolczyki damskie 18k Gold Gemstone Natural Sapphire Stud Earrings

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ kolczyka: Kolczyki Gemstone Pave Diamonds Głównym Kamień: 2 szafiry
Kamień boczny: 32 kawałki styl: Zwisają kolczyki
Długość kolczyka: Około 1,5 cala Typ kamieni szlachetnych: Kamień szlachetny

Solidna kolczyki 18K Gold Natural Blue Sapphire Diamond Wedding

Specyfikacja przedmiotu:

Informacje o pierścieniu

Diamentowa informacja

Sapphire Info

Metal Type: Solid 18Kt Gold-White

Diamenty: autentyczne diamenty

Sapphire: Oryginalne w 100% naturalne

Przybliżona waga: 2,48g

Waga w karatach: 0,060 ct

Waga w karatach: 0,69ct

Metalowy stempel: Au750

Round Cut

Owalny krój

Styl kolczyka: Kolczyki zwisające

Klarowność: SI

Klarowność: VS

Numer magazynowy: ME0193

Kolor: GH

Wymiary: 3X5mm

Zdjęcia przedmiotu:


Wrzesień Birthstone - Sapphire

Szafir to jeden z najrzadszych klejnotów na naszej planecie, które występują w różnych kolorach, a nie tylko w charakterystycznym niebieskim kolorze. Istnieją fioletowe szafiry, żółte szafiry, różowy szafir, nawet szafiry w kolorze zielonym, ale ten królewski niebieski kolor jest ulubieńcem większości. W kontekście duchowym mówi się, że kamień szafir posiada mądrość, moc i wiarę. Nosiłbyś szafir, aby ochronić cię przed zazdrością i pomóc sprowadzić na ciebie błogosławieństwa z nieba. Mówiono, że jeśli umieścisz jadowitego gad lub pająka w słoju z kamieniem, który umrze, to niektórzy użyli kamienia, aby chronić je przed wężami i pająkami. Kapłani średniowiecza często nosili ten kamień, aby chronić ich przed pokusami cielesnymi i nieczystymi myślami. Szafir był również popularny wśród członków rodziny królewskiej, ponieważ chcieli ochrony przed zazdrością i krzywdą. Wojownicy cenili nawet ten kamień, ponieważ oddawali szafirowe naszyjniki żonom, zanim udadzą się do bitwy, aby zapobiec niewierności. Wierzą, że kolor kamienia ciemnieje, jeśli kobieta jest niewierna.

Skąd wziął się kamień?

Australia i Nowa Południowa Walia są największą kopalnią szafiru, a także w Queensland. Kopalnia Yogo Gulch w Stanach Zjednoczonych Montana jest również przeważającym źródłem szafirów, choć są to małe kamienie, które są najczęściej wykorzystywane do celów przemysłowych. Zdobycie szafiru z Kaszmiru jest rzadkością. Kiedyś było to dominujące miejsce słynące z jedwabnych szafirów o kolorze bławatnego błękitu. Kopalnia została wyczerpana i od tego czasu nie znaleziono już żadnych szafirów. Wreszcie Sir Lanka jest znanym miejscem, w którym znajdują się szafiry. W rzeczywistości największy szafir odkryto niedawno w kopalni Sri Lanki, choć jego rozmiary sięgają 1,404 karatów. Jest to porównywane do obecnie znanego drugiego co do wielkości szafiru, który znajdował się w Brooku Logan Sapphire, który ważył 422,99 karatów i jest hostowany w Muzeum Historii Naturalnej w Waszyngtonie.

Kolory szafirowe

Podczas gdy większość z nas honor szafiru jako birthstone dla tych, którzy urodzili się we wrześniu szafir jest technicznie rodzaju kamienia lipca. A to dlatego, że sapphire warzy się z mineralnego korundu (tlenku glinu oznaczonego jako Al2O3), którego rubin jest także formą. Postanowiono jednak, że czerwony korund będzie rubinami, a innym kolorowym korundem będą szafiry. Dlatego Szafiry mogą mieć wiele odcieni i kolorów, nawet szarości i czerni. Niektórzy mogą nie posiadać żadnego koloru. Jest tak, że pochodzą one z mineralnego korundu, który można by uznać za bezbarwny szafir - szafir. Dzieje się tak dlatego, że szafiry mogą być wypełnione innymi śladami elementów, dzięki czemu szafiry mają wiele kolorów, a nie tylko niebieski. Jeśli szafir ma na sobie jakiś tytanowy element, otrzymasz niebieski szafirowy kolor. Jeśli kamień zawiera ślad chromu, otrzymasz różowy szafir w kolorze. Czasami kamień może pomieścić 2 lub więcej śladów pierwiastków i może stworzyć egzotyczne kolorowe szafiry, takie jak limonkowa zieleń i fiolet.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)