Dom ProduktyKolczyki z 18-karatowego złota

Kolczyki Owal Blue Sapphire And Diamond Stud White Gold dla kobiet

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Kolczyki Owal Blue Sapphire And Diamond Stud White Gold dla kobiet

Chiny Kolczyki Owal Blue Sapphire And Diamond Stud White Gold dla kobiet dostawca
Kolczyki Owal Blue Sapphire And Diamond Stud White Gold dla kobiet dostawca Kolczyki Owal Blue Sapphire And Diamond Stud White Gold dla kobiet dostawca Kolczyki Owal Blue Sapphire And Diamond Stud White Gold dla kobiet dostawca Kolczyki Owal Blue Sapphire And Diamond Stud White Gold dla kobiet dostawca

Duży Obraz :  Kolczyki Owal Blue Sapphire And Diamond Stud White Gold dla kobiet

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: ME0203

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ elementu: Świetna biżuteria styl: Drop Stud
Długość kolczyka: Około 1/2 cala Powrót ustaleń: Odepchnąć się
Niestandardowy styl: Dostępne Kształt kolczyka: Kwiat

Kolczyki Blue Sapphire Gemstone Kolczyki Diamond Pave Solid 18K White Gold

Center Stone:

2 Naturalne szafiry

3 x 5 mm w średnicy

Wagi 0,71 ct

Owalny krój

 

Kamień boczny:

30 naturalnych akcentów białego diamentu

Wagi 0,081 ct

Okrągły krój

Kolor GH

SI klarowność


Metal:

18-karatowe białe złoto

High Polish Finish
Ciężary 1,60g Gramy
Opieczętowane Au750

Szczegóły obrazu:

Wrzesień Birthstone - Sapphire

Szafiry są birthstone na wrzesień i znak zodiaku Panna. Jest to również kamień szlachetny z piątej i 45. rocznicy ślubu. Jeden z czterech cennych klejnotów znanych, pozostałe to Rubinowy, Diamentowy i Szmaragdowy, Szafiry są przede wszystkim niebieskie, ale występują również w innych kolorach.

Sapphire Properties, Myths & Folklore

Szafiry w czasach starożytnych wiązały się ze zdolnością widzenia przyszłości. Wierzono, że kamień sprawił, że dostrzegliśmy to, co chciał widzieć duchowy świat. Wraz z upływem czasu wiązało się to z klarownością umysłu i równowagą emocjonalną. W starożytnych religiach szafiry uważano, że pomagają człowiekowi uniknąć złych myśli i czynów. Wielu duchowych przywódców przyodziło się klejnotem, aby pokazać ich duchową czystość. W czasach współczesnych szafiry kojarzą się ze wszystkimi cechami, które znajdują się w dobrym związku. Lojalność i niezawodność, wierność i szczerość to tylko niektóre z cech, które są związane z niebieskim szafirem. Wielu mężczyzn, w tym księcia Williama z Wielkiej Brytanii, wybiera niebieski szafirowy pierścionek zaręczynowy jako wyraz ich najgłębszych uczuć dla swojej narzeczonej. Zgodnie z długą tradycją mówi się, że im jaśniejszy szafir, tym głębsza miłość do siebie nawzajem.

Formacja szafirów

Szafiry są tworzone inaczej na całym świecie. Szafiry z regionu Kaszmiru , najbardziej poszukiwane szafiry na świecie, znajdują się w żyłach pegmatytu. Obszar ten ma wysokie stężenie żelaza i boru, prowadząc gemologa do przypuszczenia, że ​​te dodatkowe elementy nadają szafirowi Kashmir jego wyraźny niebieski kolor.

Szafiry powstają pod ogromną presją na skorupę ziemską. Skompresowany w metamorficzną skałę i połączony z elementami terenu, zostaje utworzony kamień szlachetny. Aktywność wulkaniczna zapewnia wysoką temperaturę potrzebną do zakończenia tworzenia klejnotów, a także, ostatecznie, wypycha klejnoty na powierzchnię.

Sapphire to druga najtrudniejsza substancja znana człowiekowi. Jest tylko sekundą od naturalnego diamentu. Ze względu na te właściwości, szafiry, które nie są jakością biżuterii są często wykorzystywane w różnych procesach produkcyjnych ze względu na ich wytrzymałość.

Naukowcy znaleźli sposób, aby powtórzyć tworzenie Szafirów w kontrolowanym środowisku. Syntetyczne szafiry lub szafiry laboratoryjne wykonane są na bazie chemicznej, wysokich temperaturach i ekstremalnym nacisku. Chociaż kamienie mogą być ładne na pierwszy rzut oka, nie porównują się do prawdziwego kamienia w jakości.

Skład chemiczny

Szafiry są rodzajem korundu. Korund to tlenek glinu. Aluminium, po zmieszaniu z innymi wariantami w glebie, decyduje o kolorze kamienia. Sapphire, chociaż występuje na całym świecie, ma wiele odcieni błękitu w zależności od obszaru, z którego został wydobyta. Inne kolory szafiru występują naturalnie, takie jak zielony, pomarańczowy, a nawet różowy. Czerwone kamienie nie są uważane za szafiry, są rubinami.

Gdzie znajdują się szafiry

Szafiry pochodzą z wielu części świata. Australia jest jednym z największych producentów szafirów, podobnie jak Madagaskar. Tajlandia, Chiny, Tanzania, Kenia, Indie i Pakistan mają wszystkie operacje wydobywania szafiru. Myanmar (Birma) i Afganistan są również dużymi producentami kamieni szlachetnych. Gwiezdne szafiry można znaleźć w jednym obszarze Karoliny Południowej i Montanie. Rozproszone złoża można znaleźć w innych częściach świata, ale są to główne obszary produkcji kamienia.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)