Dom ProduktyKolczyki z 18-karatowego złota

Kolczyki Sapphire Halo Stud Round Cut, White Gold I Sapphire Stud Earrings

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Kolczyki Sapphire Halo Stud Round Cut, White Gold I Sapphire Stud Earrings

Chiny Kolczyki Sapphire Halo Stud Round Cut, White Gold I Sapphire Stud Earrings dostawca
Kolczyki Sapphire Halo Stud Round Cut, White Gold I Sapphire Stud Earrings dostawca Kolczyki Sapphire Halo Stud Round Cut, White Gold I Sapphire Stud Earrings dostawca Kolczyki Sapphire Halo Stud Round Cut, White Gold I Sapphire Stud Earrings dostawca Kolczyki Sapphire Halo Stud Round Cut, White Gold I Sapphire Stud Earrings dostawca

Duży Obraz :  Kolczyki Sapphire Halo Stud Round Cut, White Gold I Sapphire Stud Earrings

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: ME0230

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ biżuterii: Kolczyki ze szlachetnego kamienia Kształt kolczyka: Okrągłe
Rozmiar kolczyka: Około 3 mm styl: Kolczyki
Ustawienie kamienia: Ząb Prezent dla: Żona, dziewczyna, kobiety, matka, panie

Okrągły Cut Blue Sapphire & Diamond Halo Kolczyki Fine Jewelry

Szczegóły Przedmiotu:

Informacje o pierścieniu Diamentowa informacja Sapphire Info
Metal Type: Solid 18Kt Gold-White Diamenty: autentyczne diamenty Sapphire: Oryginalne w 100% naturalne
Przybliżona waga: 1,20-1,35 g Waga diamentu: 0,054-0,091 ct

Szafirowy ciężar: 0,56-0,82 ct

Metalowy stempel: Au750 Klarowność: SI Klarowność: VS
Rozmiar kolczyka: około 7 mm Kolor: GH Rozmiar: 3 mm

Szczegóły obrazu:

Niebieski szafir

Blue Sapphire lub Neelam Ratna reprezentują Saturna (Shani), władcę zodiaku Koziorożca i Wodnika. Jest birthstone na wrzesień miesiąca. Istnieje wiele wierzeń i przesądów związanych z klejnotem Blue Sapphire. Shani jest uważana za najbardziej nękaną planetę spośród wszystkich, ale ostateczny efekt Shani jest zawsze dobry. Saturn (Shani) może rzucić człowieka na przeciwności losu i nieszczęścia, ale ostatecznie wszystko to jest dobre dla osoby.

Efekty Blue Sapphire są obserwowane wcześniej niż inne kamienie szlachetne. Okazując się skutecznym i owocnym, Blue Sapphire niszczy biedę, smutki, choroby, wady i przyspiesza dobrobyt, długość życia, jedzenie i ogólną siłę użytkownika. Jeśli kamień niebieski szafir jest niekorzystny, robi wszystkie przeciwieństwa.

Blue Sapphire również przywraca utracone mienie lub fundusze stracone przed noszeniem kamienia. Dlatego Blue Sapphire powinien być noszony tylko po odpowiedniej konsultacji od astrologa i przetestować go przez tydzień, zanim w końcu go założy. Wysiłki i ciężka praca nosząca mogą pójść na marne, a Blue Sapphire może w końcu uratować życie użytkownika na ścieżce niszczenia. Według astrologów, Blue Sapphire musi być osadzony w srebrnym lub złotym metalu i noszony na środkowym palcu.

"Złe myśli zostają unieważnione, a umysł i zachowanie pozostają spokojne, gdy nosi się Neelam", powiedział buddyjski mnich. Blue Sapphire cudownie podniósł użytkownika do wyższego statusu we wszystkich aspektach życia. W rzeczywistości, niektórzy astrologowie uważają również, że Blue Sapphire posiada moc przekształcania żebraka w najbogatszego poprzez łagodzenie nieszczęść.

Blue Sapphire (Neelam) nigdy nie powinien być noszony bez próby. Skażony Szafir (Neelam) jest przyczyną wielu nieszczęść. Tępy, kolorowy Szafir (Neelam) powoduje niepokój i zmartwienie bliskich i kochanych. Jeśli szafir (Neelam) ma białe linie, jest zły dla oczu.

Dwukolorowy kamień może powodować problemy ze strony wroga. Białawy (mleczny) kamień przynosi ubóstwo. Pęknięty niebieski szafir przynosi wypadkom tubylca.

Błękitny szafir odzwierciedla każdy cień nieba, od płonącego popołudnia do aksamitnej nocy. Symbolizuje szlachetność, prawdę, szczerość i wierność. W standardowych kategoriach kolorystycznych, Blue Sapphire ma zakres od bardzo lekkiego do bardzo ciemnego, fioletowo-niebieskiego do zielonkawego.

Szacuje się, że 95% niebieskiego szafiru jest ogrzewane lub kratownica jest rozproszona, aby poprawić kolor i przejrzystość Źródło (GIA). Najcenniejsze szafiry są aksamitnie błękitne do fioletowo-niebieskiego, w tonach średnich i ciemnych.

Niebieski szafir lub Neelam to kamień przeznaczony dla Saturna, który jest pomocnikiem w naszym Układzie Słonecznym. Jak to zostało ujawnione w jednym z hinduskich pism "Linga Puran", Saturn wyewoluował z bujnej bryły światła, Pana Rudry, ale posiada inny obraz w świętym hinduskim piśmie "markendaya Purana", który mówi, że Saturn urodził się Chhaya, żona Pana Słońca.

Ze względu na jego bardzo powolną prędkość, jest również nazywany "Shaneshchar", ujawniając powolny ruch. Rządzi w kierunku zachodnim. W skarbach indyjskiej astrologii Saturn został uznany za złego posiadania, rozprzestrzeniając negatywne skutki, ale zawsze opuszcza z pozytywnymi kolorami.

Prawdą jest, że zmusza tubylców do katastrof i klęsk, ale ta prawda ma również inną twarz, która ostatecznie prowadzi człowieka ku bezpiecznemu wzgórzu. On jest cesarzem Zodiaków Koziorożca i Wodnika. Jest najsilniejszą planetą i może zostać przedstawiony jako pogromca.

Niebieski szafirowy kamień lub Neelam Ratna jest najsilniejszym klejnotem i już wkrótce udowadnia swoją władzę nad tubylcami. Kamień Neelam może zmusić osobę do wzniesienia się, a także może wyrwać ją lub leczy, opuszczając go w ciemność mroku.

Niebieski szafir lub kamień szlachetny Neelam jest wierzył i został wygłoszony przez mnichów buddyjskich, aby wyeliminować negatywne promienie pod postacią złych wpływów Saturna z życia osoby i nagradzać tubylca silnym spokojem umysłu.

Niebieski szafir mógł obdarzyć osobę prawdziwym obrazem swoich marzeń i pragnień i mógł zniszczyć płotki zdrowia, błędów, nędzy i biedy i mógł osiągnąć osobowość z dostatkiem, długowiecznością, zadowoleniem, dobrobytem, ​​siłą, chwałą i innymi pozytywne promienie. To może również odwrócić twoje straty w postaci zysków i spowodować, że jałowe kobiety będą płodne. To także prowadzi człowieka do silnej moralności życia.

Niebieskie szafiry lub klejnoty Neelam można nosić w wielu formach, takich jak kolczyki, pierścionki, naszyjniki i wisiorki. Można go nosić w formie kolczyków lub naszyjnika, ale astrologicznie jest mniej polecany. Ale aby uzyskać astrologiczne korzyści, zaleca się noszenie go w postaci pierścionka lub wisiorka.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)