Dom ProduktyBiżuteria 18K złota

Naszyjnik z szafiru i diamentu Naszyjnik z białego złota z szafirem

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Naszyjnik z szafiru i diamentu Naszyjnik z białego złota z szafirem

Chiny Naszyjnik z szafiru i diamentu Naszyjnik z białego złota z szafirem dostawca
Naszyjnik z szafiru i diamentu Naszyjnik z białego złota z szafirem dostawca Naszyjnik z szafiru i diamentu Naszyjnik z białego złota z szafirem dostawca Naszyjnik z szafiru i diamentu Naszyjnik z białego złota z szafirem dostawca Naszyjnik z szafiru i diamentu Naszyjnik z białego złota z szafirem dostawca

Duży Obraz :  Naszyjnik z szafiru i diamentu Naszyjnik z białego złota z szafirem

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: DP0566

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Płeć: Kobiety Styl wisiorek: Modny
Główny rozmiar kamienia: Około 5x7 mm Akcenty: 10 sztuk
Rozmiar wisiorek: 1 cal zawiera slajd Usługi: OEM/ODM

Biżuterii damskiej Owalu Cut Blue Sapphire Diamond Necklace Chain


Diamenty: naturalne diamenty
Waga w karatach: 0,035 ct
Diamond Cut: Round
Klarowność: SI
Kolor: GH
Sapphire: Oryginalne w 100% naturalne
Waga karat: 0,53-0,55 ct
Sapphire Cut: Oval
Klarowność: VS

Metal Type: Polish Solid 18Kt Gold-White
Waga złota: 1,47-1,61 g

Szczegóły obrazu:

Skąd się bierze szafir

Kaszmir, Myanmar i Sri Lanka są trzema historycznie ważnymi źródłami szafiru . Znaczące ilości birthstone września znaleziono również w Australii, Tajlandii, Kambodży, Madagaskaru i Stanach Zjednoczonych (Montana), wśród innych krajów w Azji i Afryce.
Szafiry odkryto w Kaszmirze około 1881 roku, kiedy osuwisko wysoko w Himalajach odsłoniło dużą kieszeń aksamitnych "bławatych" niebieskich kryształów. Kiedy spektakularne szafiry zaczęły pojawiać się dalej na południe, Maharaja z Kaszmiru - i jego armia - przejęli kontrolę nad nową miejscowością. W latach 1882-1887 odzyskano tysiące dużych, pięknych kryształów. W tym krótkim sezonie sześciu lat reputacja szafiru Kaszmiru jest jednym z najbardziej pożądanych klejnotów na świecie. Od tego czasu produkcja była sporadyczna, ale domy aukcyjne od czasu do czasu sprzedają drobne kawałki szafiru Kaszmiru.

Obszar Mogok w Myanmar to kolejna miejscowość znana z produkcji birthstone'u we wrześniu. Pokryte dżunglą wzgórza otoczone górami tworzą dramatyczny krajobraz. Szafir zazwyczaj występuje obok złóż rubinowych , ale w znacznie mniejszych ilościach niż jego czerwony odpowiednik. "Birmański" szafir, jak jest jeszcze nazywany przez wielu, może posiadać bogaty, intensywny niebieski odcień, który uczynił go szczególnie cennym. Myanmar jest również znanym źródłem jadeitu, spinelu, cyrkonu , ametystu , perydotu i innych szlachetnych materiałów.

Od ponad 2000 lat Sri Lanka jest źródłem dobrego szafiru. Niebieskie kamienie wydobywane z aluwialnych żwirów tego "pudełka z klejnotami Oceanu Indyjskiego" mogą wykazywać niezwykły blask i nasycenie. Ponadto mleczne białe szafiry "geuda" na wyspie można poddać obróbce cieplnej w celu uzyskania bogatego niebieskiego koloru.

Sri Lanka jest jednym z niewielu źródeł padparadscha (od słów "kolor lotosu" w syngaleskim) szafirów. Poetyckie opisy tego lekkiego do średniego różowawego pomarańczowego do pomarańczowo-różowego szafiru obejmują "łosoś", "zachód słońca" i "dojrzałą guawę". Padparadscha są bardzo pożądane i mają bardzo wysoką wartość karatową.

Ta bogata w klejnoty wyspa jest także domem dla rubinu , spinelu, granatu , turmalinu , topazu i wielu innych klejnotów.

Tajlandia jest źródłem szafiru i głównym centrum cięcia i leczenia. W gęstej dżungli przecinającej brudne drogi kopacze szukają szafiru w prowincji Chanthaburi. Szafiry z Birmy i Kambodży często trafiają do Chanthaburi w celu cięcia i leczenia, a także są wysyłane do Bangkoku, ważnego węzła klejnotów.

Sapphire Qualities, których należy szukać

Oto kilka wskazówek, jak wybrać wspaniały szafir.

  • Kolor: wartość większości szafirów - zarówno niebieski, jak i fantazyjny kolor opiera się na kombinacji odcienia, odcienia i nasycenia. Odcień jest twoim pierwszym wrażeniem podstawowego koloru klejnotu. Ton to ciemność lub jasność koloru. Nasycenie jest siłą lub intensywnością koloru.

Każdy kolor szafirowy ma swoje własne wariacje jakości. Ogólnie rzecz biorąc, im bardziej intensywny kolor i mniej stref nieatrakcyjnych kolorów, tym cenniejszy jest kamień. Najcenniejsze niebieskie szafiry są aksamitnie błękitne do fioletowo-niebieskiego, w odcieniach średnich i ciemnych. Nasycenie powinno być tak mocne, jak to możliwe, bez przyciemniania dźwięku i obniżania połysku. Niebieskie szafiry z tymi cechami zapewniają najwyższą cenę za karat.

Podział na strefy w szafirach wszystkich kolorów jest powszechny i, zwłaszcza gdy widoczny w kamieniu oglądanym twarzą do góry, zmniejsza wartość szafiru. Ważne jest, aby przed podjęciem decyzji o zakupie zbadać kamień pod każdym kątem, aby określić jego obecność lub stopień zagospodarowania przestrzennego.

Innymi czynnikami, które pomagają określić wartość szafiru są przejrzystość, rozcięcie, proporcje, rzadkość i zapotrzebowanie rynku.

  • Cięcie: Modne szafiry najczęściej pojawiają się w poduszkowych i owalnych kształtach z błyszczącymi koronami i skośnymi pawilonami. Dostępne są również niebieskie szafiry w kształty trójlistne (trójkątne), szmaragdowe , gruszkowe i markizy .

Asteryzm w szafirze zostanie ujawniony tylko wtedy, gdy kamień zostanie odcięty jako kaboszon. Atrakcyjność wykończonego kamienia zależy od orientacji gwiazdy i symetrii, proporcji i wykończenia kaboszonu.

Poszukaj kaboszonu z symetrycznym konturem i gwiazdą, która jest wyśrodkowana, gdy klejnot spoczywa na jego podstawie. Kopuła kaboszonu powinna być dość wysoka - około dwóch trzecich szerokości kamienia - by ostro skupić gwiazdę. Jeśli jest zbyt wysoka, zjawisko to traci swój wdzięczny ruch, gdy kamień jest pochylony. Nadmierna wysokość utrudnia również montaż kamienia.

  • Klarowność: szafiry zazwyczaj mają pewne inkluzje . Generalnie, inkluzje powodują, że kamień jest mniej wartościowy, a cena może znacznie spaść, jeśli zagrażają one wytrzymałości kamienia. Szafiry o wyjątkowo wysokiej wyrazistości są rzadkie i bardzo cenne.
  • Carat Weight: Sapphires może mieć rozmiar od kilku punktów do setek karatów . Duże niebieskie szafiry są łatwiej dostępne niż duże rubiny. Jednak większość niebieskiego szafiru o handlowej jakości waży mniej niż 5 karatów. Duże padparadscha lub szafiry zmieniające kolor są niezwykle rzadkie.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)