Dom ProduktyBiżuteria 18K złota

Blue Sapphire Teardrop Necklace, Gold Necklace Chain Sapphire

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Blue Sapphire Teardrop Necklace, Gold Necklace Chain Sapphire

Chiny Blue Sapphire Teardrop Necklace, Gold Necklace Chain Sapphire dostawca
Blue Sapphire Teardrop Necklace, Gold Necklace Chain Sapphire dostawca Blue Sapphire Teardrop Necklace, Gold Necklace Chain Sapphire dostawca Blue Sapphire Teardrop Necklace, Gold Necklace Chain Sapphire dostawca Blue Sapphire Teardrop Necklace, Gold Necklace Chain Sapphire dostawca

Duży Obraz :  Blue Sapphire Teardrop Necklace, Gold Necklace Chain Sapphire

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: DP1260

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ elementu: Szafirowy wisiorek Głównym Kamień: Naturalny szafir
Kamień boczny: 8 sztuk oryginalnych diamentów Ustawienie kamienia: Ząb
Stone Cut: Gruszka Metalu: 18K żółtego złota

Flower Design Gemstone z diamentowymi akcentami Biżuteria Elegancka zawieszka

Szczegóły Przedmiotu:

Informacje o pierścieniu Diamentowa informacja Sapphire Info
Metal Type: Solid 18Kt Gold-Yellow Diamenty: autentyczne diamenty Sapphire: Oryginalne w 100% naturalne
Przybliżona waga: 1,38-1,43 g Waga diamentu: 0,034 cala

Waga kamienia: 0,41 cala

Metalowy stempel: Au750 Klarowność: SI Klarowność: VS
Rozmiar breloka: około 1/2 cala Kolor: GH Wymiary: 4x6mm

Szczegóły obrazu:

Szafir

Wspaniały i święty Szafir jest naturalnie występującym kamieniem i jest również znany jako kamień mądrości. Szafir jest uważany za królewski i proroczy kamień, który jest uważany za klejnot klejnotów.

Szafir to jedna z odmian korundu, który jest w dużej mierze wykorzystywany w biżuterii. Najcenniejszym odcieniem szafiru jest chabrowy błękit, znany jako Chabrowy Błękitny Szafir lub Kaszmir Sapphire.

Szafir to jeden z najpopularniejszych klejnotów, a jego cena może się różnić w zależności od jego kroju, karatu, kształtu, koloru i wyrazistości. Najładniejszy kolorowy szafir z głębokim i wspaniałym niebieskim odcieniem o niezwykłej przezroczystości może osiągnąć kilka tysięcy dolarów za jeden karat.

Gdzie jest znaleziony Sapphire?

Komercyjne wydobycie Sapphire odbywa się w wielu krajach, w tym w Afganistanie, Australii, Mjanmie / Birmie, Kambodży, Chinach, Kolumbii, Indiach, Kenii, Malawi, Tajlandii, Madagaskar, Nepalu, Nigerii, Laosie, Pakistanie, Tanzanii, USA, Sri Lance, Tadżykistan i Wietnam.

Właściwości lecznicze

Sapphire oferuje korzyści, takie jak:

Fizyczne uzdrowienie

Uważa się, że Blue Sapphire leczy wszystkie części ciała, czy jest używany jako eliksir, czy na zewnątrz. Jest uważany za leczenie bezsenności, a eliksir z szafiru jest uważany za oczyszczacz, który należy stosować, gdy zmienia się pora roku.

Blue Sapphire działa lecząco na infekcje oczu, bóle głowy, krwawienia z nosa, gorączkę i problemy z uszami, w tym zakażenie, słuch i zawroty głowy. Co więcej, Blue Sapphire posiada również wartości terapeutyczne dla chorób, takich jak tarczyca, mowa i komunikacja, powiększone węzły chłonne, układ nerwowy, demencja, choroby zwyrodnieniowe i zaburzenia krwi.

Leczy i balansuje czakrę

Potężne niebieskie promienie szafiru są znakomite dla rozwoju i zastosowania trzeciego oka i czakry gardła. Działając w harmonii, te czakry pomagają człowiekowi być w związku z jego wewnętrzną wizją, a także utrzymują skupienie i zdolność do komunikowania swojej wizji innym w efektywny sposób.

Blue Sapphire wzbudza czakrę gardła, która jest głosem własnego ciała. Jeśli jest zablokowany, wpłynie to również na wszystkie pozostałe czakry. Czakra gardła ma na celu zrównoważyć myśli, idee i emocje w ludzkiej istocie, aby mógł wyrazić to z jasnością przed światem bez wahania. Niebieska kryształowa energia Sapphire odblokowuje i równoważy czakrę gardła.

Ciemniejsze niebieskie odcienie szafiru również stymulują czakrę trzeciego oka, która stanowi centrum naszej świadomości i polecenia, i kieruje nasz punkt widzenia do rzeczy.

Duchowy Uzdrowiciel

Szafir to kamień świętej władzy i dobrego sądu, który przynosi bogactwa i dobrobyt i pomaga w podtrzymywaniu darów egzystencji. Ma skłonność do skupiania się, rodzenia i emitowania swojej energii w kierunku spełniania pragnień i marzeń o użytkowniku.

Blue Sapphire to element wiatru i kamień, który aktywuje wyższy umysł. Otwiera świadomość i komunikację z innymi oraz inspiruje wewnętrzny zmysł poznania, telepatyczną percepcję i psychiczne wizje. Będąc kamieniem mądrości, zwiększa zdolność uczenia się i umacniania umysłu, aby przezwyciężyć negatywne sytuacje.

Blue Sapphire jest również uważany za doskonały kamień do terapii przeszłości. Może być również stosowany do wzmacniania stanów hipnozy i zadumy.

Działaj jako uzdrowiciel emocjonalny

Szafir uwalnia nosiciela od emocjonalnych udręk, a wewnętrzne kajdany, które go ograniczają do pewnych rzeczy. Może być użyteczną pomocą w leczeniu nerwic i psychozy. Uwalnia depresję i rozjaśnia nastrój, przynosząc spokój i świeżość w ciele.

Blue Sapphire wspiera tych, którzy bardzo łatwo wpływają na pomysły i opinie innych. Utrzymuje pełne zrozumienie tożsamości, którą nosi użytkownik i pomaga mu czuć się bezpieczniej w ich osądach i wiedzy.

Szafirowe fakty

Kilka faktów na temat Sapphire

 • Szafir pochodzi od greckiego słowa "szafiry", co oznacza "kamień szlachetny".
 • Szafir jest birthstone miesiąca września.
 • Sapphire po raz pierwszy wyprodukowano nienaturalnie w 1902 roku i trudno odróżnić go od naturalnych szafirów, za wyjątkiem gemologów.
 • Szafir był talizmanem królów i innych arystokratów jako dominująca ochrona przed zniszczeniem, zazdrością, chciwością i przyciąganiem niebiańskich korzyści.
 • Prehistoryczni Persowie wierzyli, że Ziemia była zbalansowana na olbrzymim szafirowym kamieniu, który został odtworzony w barwach raju.
 • Największy szafir to "Millennium Sapphire", który waży 61.500 karatów i jest odkrywany na Madagaskarze.

Rodzaje szafirów

Inne niż niebieski, święty szafir występuje w wielu różnych kolorach i posiada różne właściwości. Inne warianty Sapphire obejmują:

 • Pink Sapphire - Pink Sapphire to drugi najcenniejszy szafir. Czysty i żywy różowy kolor tego kamienia sprawia, że ​​te kamienie są niezwykłe. Jednak trochę trudno jest zrozumieć, że gdy odcień różu robi się coraz ciemniejszy i zmienia się w Ruby.
 • Purple Sapphires - Purple Sapphires są często intensywne w swoim winnym i fioletowym kolorze. Niektóre z nich mają szarą lub brązową nutę.
 • Zielone szafiry - Zielone szafiry pochodzą z Tajlandii i Australii. Jednak obecność kolorów wtórnych, takich jak czerń i szarość, zmniejsza jego wartość.
 • Białe Szafiry - Białe Szafiry sprzedawane są po bardzo niskich cenach. Proces ogrzewania zmienia się w żywych pomarańczowych szafirów, a proces dyfuzji zmienia ich w piękne niebieskie szafiry.
 • Szafiry żółte, złote i pomarańczowe - Te odcienie szafirów są stosunkowo mniej znane i poddawane są wielu zabiegom w celu poprawy ich tekstury i koloru.

Właściwości metafizyczne

Szafir to odmiana korundu, który jest minerałem tlenku glinu. Tworzy się go w pryzmatycznych kryształach bipyramidowych, tabelarycznych lub romboedrycznych. Co więcej, można znaleźć Sapphire w masywnych lub granulowanych formach, które mogą się różnić od przezroczystych do nieprzezroczystych. Niebieski jest uważany za faktyczny i prawdziwy kolor szafiru i jest jednym z najbardziej poszukiwanych kamieni. Szafir występuje również w innych kolorach, a wiele związków tworzących z tlenkiem glinu jest odpowiedzialnych za to zabarwienie. Obecność tytanu i żelaza w Sapphire nadaje mu królewski i uderzający niebieski kolor. Oprócz Czerwonego Korundu wszystkie kolory, które można znaleźć w Korundu, to Szafiry, Czerwony Korund to Ruby.

Sapphire ma niezwykłą twardość 9 na skali Mohsa, która jest trzecią najwyższą po Diamond i Moissanite.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)