Dom ProduktyBiżuteria 18K złota

Wrzesień Birthstone 18k Złota biżuteria Sapphire Necklace White Gold

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Wrzesień Birthstone 18k Złota biżuteria Sapphire Necklace White Gold

Chiny Wrzesień Birthstone 18k Złota biżuteria Sapphire Necklace White Gold dostawca
Wrzesień Birthstone 18k Złota biżuteria Sapphire Necklace White Gold dostawca Wrzesień Birthstone 18k Złota biżuteria Sapphire Necklace White Gold dostawca Wrzesień Birthstone 18k Złota biżuteria Sapphire Necklace White Gold dostawca Wrzesień Birthstone 18k Złota biżuteria Sapphire Necklace White Gold dostawca

Duży Obraz :  Wrzesień Birthstone 18k Złota biżuteria Sapphire Necklace White Gold

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: DP1276

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ elementu: Wisiorek z kamieni szlachetnych i diamentów Główny rozmiar kamienia: Około 5x7 mm
Diamentowe akcenty: 13 szt Kształt wisiorek: Skrzypce
styl: Specjalny wzór Rozmiar wisiorek: 1-1 / 2 cala

Wrzesień Biżuteria Birthstone Blue Sapphire & Diamond Pendant w kolorze Solid Gold


Diamenty: naturalne diamenty
Waga karat: 0,023 ct
Diamond Cut: Round
Klarowność: SI
Kolor: GH
Sapphire: Oryginalne w 100% naturalne
Waga w karatach: 0,395-0,46ct
Sapphire Cut: Pear
Klarowność: VS

Metal Type: Polish Solid 18K White Gold
Waga złota: 0.74-0.76g

Szczegóły obrazu:

Gemological Properties of Sapphire

Września birthstone, sapphire, jest dostępny w wielu kolorach oprócz znanego niebieskiego. Nazywane "fantazyjnymi szafirami", są to odcienie fioletowe, zielone, żółte, pomarańczowe, różowe, fioletowe, czarne, brązowe i pośrednie. Szafir może być również bezbarwny. To dlatego, że klejnot należy do korundu mineralnego, który składa się z aluminium i tlenu. W najczystszym stanie korund jest bezbarwny. Jednak bezbarwny korund jest rzadki. Większość korundu zawiera śladowe ilości dodatkowych pierwiastków, w tym żelaza, tytanu, magnezu, wanadu i chromu, które zastępują aluminium w strukturze korundu. Barwa niebieskich i fantazyjnych szafirów polega na interakcjach między tymi pierwiastkami zanieczyszczeń - czasami w połączeniu z niedoskonałościami struktury krystalicznej klejnotu - które absorbują światło i nadają kolor temu bezbarwnemu minerałowi.

Niebieski w szafirze wymaga interakcji między zanieczyszczeniami żelaza i tytanu, natomiast chrom jest kluczem do różu w różowych szafirach i czerwonym kolorze rubinu, który również należy do korundowych gatunków mineralnych. (Czerwony korund jest jedynym kolorem nie nazywanym szafirem - nazywa się ruby.)

Każdy kolor korundu może wykazywać zjawisko zwane asteryzmem lub efektem gwiazdy. Zjawisko to pojawia się zazwyczaj jako sześcioramienny wzór gwiazdy na zakrzywionej powierzchni kamienia, kiedy klejnot jest badany w bezpośrednim świetle słonecznym lub przy pojedynczym intensywnym świetle. Asteryzm jest spowodowany obecnością licznych małych, igłopodobnych inkluzji rutylu lub hematytu zorientowanych w określonych kierunkach.

Kolejną interesującą odmianą jest szafir zmieniający kolor. Te fascynujące kamienie wydają się być innym kolorem w różnych warunkach oświetleniowych, najczęściej przechodzących od fioletowego błękitu w świetle dziennym lub jarzeniowym do ciemnoczerwonej purpury w żarze. Ich obecność nadaje szczególny wymiar opcjom dostępnym dla niesamowitego birthstone września.

Sapphire History & Lore

Wrześniowy birthstone tradycyjnie symbolizuje szczerość, prawdę, wierność i szlachetność. Przez niezliczone stulecia szafir zdobił członków rodziny królewskiej i szaty duchowieństwa. Elity starożytnej Grecji i Rzymu wierzyły, że niebieskie szafiry chronią swoich właścicieli przed krzywdą i zazdrością. Kler średniowieczny nosił szafiry, ponieważ symbolizowały Niebo.

Września birthstone był również rzekomo mieć uzdrawiającą moc. Średniowieczni Europejczycy wierzyli, że leczy się szafirowe plagi i choroby oczu. Uważano również, że jest antidotum na truciznę.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)