Dom ProduktyBiżuteria z diamentem

Błyszcząca biżuteria z diamentem, wisiorek w kształcie szafirowego diamentu w kształcie gruszki

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Błyszcząca biżuteria z diamentem, wisiorek w kształcie szafirowego diamentu w kształcie gruszki

Chiny Błyszcząca biżuteria z diamentem, wisiorek w kształcie szafirowego diamentu w kształcie gruszki dostawca
Błyszcząca biżuteria z diamentem, wisiorek w kształcie szafirowego diamentu w kształcie gruszki dostawca Błyszcząca biżuteria z diamentem, wisiorek w kształcie szafirowego diamentu w kształcie gruszki dostawca Błyszcząca biżuteria z diamentem, wisiorek w kształcie szafirowego diamentu w kształcie gruszki dostawca Błyszcząca biżuteria z diamentem, wisiorek w kształcie szafirowego diamentu w kształcie gruszki dostawca

Duży Obraz :  Błyszcząca biżuteria z diamentem, wisiorek w kształcie szafirowego diamentu w kształcie gruszki

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: DZ585

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ wisiorek: Cluster Diamond Pendant Stone Cut: Gruszka
Diamond Cut: Okrągłe Styl wisiorek: Łza
Zawieszka Bale: Ślizgać się Kolor kamienia: Niebieski

Błyszcząca Diamentowa Luksusowa Biżuteria Gruszki Szafirowy Gemstone Naszyjnik

Center Stone:

Naturalny szafir

5 x 7 mm w średnicy

Wagi 0,66 cala

 

Kamień boczny:

38 naturalnych akcentów białego diamentu

Wagi 0,294 ct

Kolor GH

SI klarowność


Metal:

18K Białe złoto

High Polish Finish
Ciężary 1,34gGrams
Opieczętowane Au750

Szczegóły obrazu:

Znaczenie i historia szafiru

Szafir jest birthstone dla miesiąca września. Nazwa szafir pochodzi od łacińskiego słowa "" saphirus "i greckiego słowa" sapheiros ", co oznacza niebieski. Niektórzy uważają, że nazwa szafir pochodzi od jego powiązania z planetą Saturn. Nazwę można z grubsza przetłumaczyć jako "droga do planety Saturn" w wielu różnych językach.

Szafiry są cenione jako wspaniałe kamienie szlachetne od 800BC. Władcy starożytnej Persji wierzyli, że niebo było pomalowane na niebiesko przez odbicie kamieni szafiru. I wielki poeta określił kiedyś szafir jako "błękit czystego nieba zaledwie kilka minut po zachodzie słońca". Niebieskie szafiry były świętym kamieniem w kościele katolickim i pradawnych Persów, którzy wierzyli, że błękitne niebo tworzyło ich odbicia. Dla niektórych religii niebieski kolor szafiru reprezentuje niebiosa. Szafiry są kamieniami apokalipsy, a starożytna tradycja utrzymywała, że ​​tablice, na których napisane były Dziesięcioro Przykazań, były w rzeczywistości szafirami. Musi to oznaczać, że albo scenariusz był bardzo malutki, albo szafir został wykonany rękami kogoś innego niż matka ziemia, ponieważ jego rozmiar musiałby być całkiem odpowiedni!

Królowie nosili szafiry na szyi jako potężną obronę przed krzywdą. Zachowali noszącego zazdrość i przyciągnęli boską łaskę. W XII wieku szafir był znany jako najbardziej odpowiedni kamień dla kościelnych pierścieni. Cingalese wierzyli, że szafir gwiazd służy jako ochrona i straż przeciwko czary. Wielki orientalny podróżnik, sir Richard Francis Burton, miał wielki szafir gwiazdowy, który określał jako "talizman", ponieważ zawsze przynosił mu dobre konie i pilną uwagę, dokądkolwiek się udał. Wygląda na to, że zwykły widok kamienia przynosił szczęście i pokazywał je ludziom, dokądkolwiek się udał. Król Salomon nosił szafirowy pierścionek. A w czasach nowożytnych szafir stał się znany, gdy zobaczyliśmy, jak książę Karol daje szafirowy pierścionek zaręczynowy Lady Dianie.

Muzeum Historii Naturalnej w Nowym Jorku jest domem jednego z najbardziej znanych szafirów na świecie, "Gwiazdy Indii", szafiru o 563 karatach! Szafir od dawna jest utożsamiany z czystością, pobożnością i skruchą. Przynosi mądrość i prawdę, zwiększa percepcję i zrozumienie sprawiedliwości. Pomaga znaleźć spokój i pogodę ducha oraz promuje życie szczerości, pomagając zachować niewinność podczas uczenia się prawd życia. Szafiry są również związane z romantyczną miłością, reprezentującą wierność i romantyczne oddanie. Używałem go również do poszukiwania wiary, nadziei i radości oraz do utrzymywania myśli czystych i niebiańskich.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)