Dom ProduktyBiżuteria z diamentem

Specjalny diamentowy naszyjnik z kamieni szlachetnych, szafirowych i diamentowych

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Specjalny diamentowy naszyjnik z kamieni szlachetnych, szafirowych i diamentowych

Chiny Specjalny diamentowy naszyjnik z kamieni szlachetnych, szafirowych i diamentowych dostawca
Specjalny diamentowy naszyjnik z kamieni szlachetnych, szafirowych i diamentowych dostawca Specjalny diamentowy naszyjnik z kamieni szlachetnych, szafirowych i diamentowych dostawca Specjalny diamentowy naszyjnik z kamieni szlachetnych, szafirowych i diamentowych dostawca Specjalny diamentowy naszyjnik z kamieni szlachetnych, szafirowych i diamentowych dostawca

Duży Obraz :  Specjalny diamentowy naszyjnik z kamieni szlachetnych, szafirowych i diamentowych

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: DZ652

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ elementu: Wisiorek ze szlachetnego kamienia Głównym Kamień: Oryginalny niebieski szafir
Akcenty: Naturalne diamenty Diamond Cut: Bardzo dobrze
Kształt wisiorek: Upuszczać Styl wisiorek: Ślizgać się

Sapphire Gemstone Pendant 18Kt Gold z diamentowymi akcentami Fine Women Jewelry

Center Stone:

Naturalny szafir

Średnica 4x6 mm

Ciężary   0,33-0,606

Kamień boczny:

15 prawdziwych akcentów białego diamentu

Wagi 0,038-0,053ct

Kolor GH

SI klarowność


Metal:

18K Białe złoto

High Polish Finish
Ciężary 1,40-1,61 g Grammy
Opieczętowane Au750

Szczegóły obrazu:

Wrześniowy Birthstone to Sapphire

Sapphire zajmuje szczególne miejsce w sercach i umysłach ludzkości od czasu, gdy pierwsze kamyki tego uroczego niebieskiego korundu znaleziono w rzekach Indii i Azji przed wiekami. Chociaż szafir rośnie w ziemi jak większość kamieni szlachetnych, często spływa do koryt rzecznych, zwanych osadami aluwialnymi, gdzie jego jasne, niebieskie kolory łatwo złapią oko starożytnych łowców skarbów.

Niebieski szafir był ceniony przez starożytnych hinduskich mistyków jako klucz do rozwoju mądrości i postępu duchowego. W czasach rzymskich niebieskie szafiry były używane jako paciorki, kamienie pierścieniowe, rzeźbione intaglios i kamienie wiszące, ponieważ podobno przyciągały one boską przysługę swoim właścicielom.


Przez cały okres średniowiecza szafiry miały przyprowadzać wielkie przeznaczenie dla ich użytkowników i były często używane w dworskiej biżuterii. Alchemicy wierzyli, że niebieskie szafiry pomogą im rozwinąć jasnowidzenie, telepatię i boską mądrość.


Dziś niebieski szafir to birthstone września, piąty i 45-ty klejnot rocznicy ślubu i klejnot zodiaku dla Panny. Stało się jednym z najbardziej popularnych klejnotów na świecie.

Sapphire występuje w szerokim zakresie kolorów, od bardzo jasnego niebieskiego do ciemnoniebieskiego, który jest prawie czarny. Najdoskonalsze szafiry to aksamitny, lekko fioletowawy od średniego do średnio ciemnego niebieskiego, często nazywany błękitem Kaszmiru, po jego pierwotnym położeniu w Indiach. Podczas wyceny szafirów średni blues jest zazwyczaj najdroższy.

Jednym z najbardziej ekscytujących ostatnich wydarzeń jest wprowadzenie kolorowych szafirów do królestwa biżuterii. Fantazyjne kolorowe szafiry to kolory korundu, które nie są uważane za rubinowy lub niebieski szafir. Mogą przybrać kolor zielony, fioletowy, fioletowy, żółty, złoty, różowy, jasnopomarańczowy i słynny różowawo-pomarańczowy kolor znany jako Padparadscha, nazwany hinduskim słowem "lotos". Wiele jest dostępnych i dostępnych w dużych ilościach.

Aby poprawić kolor i przejrzystość szafiru, często poddaje się go kontrolowanemu ogrzewaniu. Jest to trwałe ulepszenie, które jest dobrze akceptowane przez jubilerów. Sapphire jest drugim po twardym diamentem, co sprawiło, że trudno było je wyważyć, dopóki nie opracowano nowoczesnej technologii cięcia. Cięte kamienie są dostępne w rozmiarach do 10 karatów, przy czym najczęściej występuje jeden do pięciu karatowych klejnotów.


Szafir jest wyjątkowo wytrzymały i bezpieczny w większości rodzajów czyszczenia. Jednak należy zachować taką samą ostrożność, jak każdy inny cenny klejnot, aby uniknąć zarysowania. Najwięcej szkód szafirowi powstaje poprzez pocieranie ich o inny szafir lub diament, nieostrożne obchodzenie się i twarde uderzenia bezpośrednio w kamienie.

Dzięki wspaniałej gamie szafirowych kolorów dostępnych obecnie na wszystkich poziomach cenowych, szafir to nie tylko klejnot mądrości, to także mądry zakup.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)