Dom ProduktyBiżuteria 18K złota

Luksusowe 18 k złota biżuteria Natural Blue Sapphire Necklace Cluster Diamonds

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Luksusowe 18 k złota biżuteria Natural Blue Sapphire Necklace Cluster Diamonds

Chiny Luksusowe 18 k złota biżuteria Natural Blue Sapphire Necklace Cluster Diamonds dostawca
Luksusowe 18 k złota biżuteria Natural Blue Sapphire Necklace Cluster Diamonds dostawca Luksusowe 18 k złota biżuteria Natural Blue Sapphire Necklace Cluster Diamonds dostawca Luksusowe 18 k złota biżuteria Natural Blue Sapphire Necklace Cluster Diamonds dostawca Luksusowe 18 k złota biżuteria Natural Blue Sapphire Necklace Cluster Diamonds dostawca

Duży Obraz :  Luksusowe 18 k złota biżuteria Natural Blue Sapphire Necklace Cluster Diamonds

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: HB300

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ elementu: Gemstone Pave Diamonds Pendant Stone Cut: Round Cut
Ustawienie kamienia: Prong i Bezel Rozmiar wisiorek: Około 1 cal w zestawie Slajd
Metalu: 18K Białe złoto Łańcuch: 16-18 cali

Luksusowa biżuteria Natural Blue Sapphire Cluster Diamonds Pendant w 18K Gold

Center Stone:

Naturalny szafir

7 mm średnicy

Wagi 0,34-0,42ct

Kamień boczny:

43 naturalne akcenty białego diamentu

Wagi 0.127-0.24ct

Kolor GH

SI klarowność


Metal:

18K Białe złoto

High Polish Finish
Wagi 1.138-1.488g Grammy
Opieczętowane Au750

Szczegóły obrazu:

Szafir

Szafir jest członkiem grupy korundowej , występuje jako półprzezroczyste masy, a także w przezroczystych do półprzezroczystych pryzmatycznych lub stożkowych kryształach o bliskich poprzecznych prążkach. Szafir wygląda jak bezbarwny, niebieski, różowy, żółty, zielony, czarny i fioletowy. Składa się z tlenku glinu.

Najbardziej pożądanym kolorem jest czysty błękit chabrowy. Niektóre niebieskie i szaroniebieskie szafiry wykazują czerwonawe lub fioletowoczerwone zabarwienie pod sztucznym światłem - (efekt aleksandrytu spowodowany domieszkami chromu i wanadu) intensywność koloru jest związana z koncentracją tych pierwiastków
Wtrącenia rutylu powodują jedwabisty połysk; wyrównane igły powodują szafir o sześciu promieniach, ten efekt nazywa się asteryzmem.

Asteryzm jest tworzony przez bardzo cienkie igły rutylu ułożone w przecinające się linie równoległe do symetrii kryształu.
Jakość asteryzmu występuje również w innych kamieniach szlachetnych, w tym rubinowym i kwarcowym granacie.

Szafir jest znany jako kamień mądrości. Skupia i uspokaja umysł, wypuszcza niepotrzebne myśli oczyszczające drogę do rozpoczęcia nowych programów edukacyjnych. Przynosi ci spokój i spokój, wyrównując fizyczne, mentalne i duchowe plany i przywracając równowagę ciału.

Szafir uwalnia depresję i zwiększa endorfiny w twoim ciele. Pomaga skoncentrować się na zadaniu i przyciąga do niego dobrobyt, czy to bogactwo, czy podwyżka, czy awans. Umieszczony na szafirze czakry gardła uwolni frustrację.

Szafir uspokaja wszystkie aktywne narządy w ciele i reguluje gruczoł. Będzie leczyć problemy z oczami, zaburzenia krwi. Jest kamieniem dla krwi i naczyń krwionośnych, zmniejsza krwawienie i wzmacnia żyły, zmniejsza zakrzepicę, żylaki i skrzepy krwi.

Niebieski szafir

Niebieskie szafiry to od bardzo bladego, prawie bezbarwnego błękitu do głębokiego indygo. Niektóre niebieskie szafiry są poddawane obróbce cieplnej, aby je przyciemnić, ale to nie wpływa na ich właściwości lecznicze. Niebieski szafir szuka prawdy we wszystkich rzeczach.

Walczy ze strachem, który sprawia, że ​​czujesz się jakbyś się dusił, dłonie są spocone i nucą ci w uszach, będzie walczył z tobą, aby przezwyciężyć te efekty, dzięki czemu będziesz w stanie zobaczyć sytuację przed tobą, bo to, co jest w rzeczywistości, nie to, co widzi twój umysł.

Niebieski szafir wypełnia światło linii hara, zwiększa komunikację zi kontakt z przewodnikami duchowymi, aniołami, Boginią i Światłem. Promuje rozwój, aktywację i otwarcie Jasnego Ciała. Niebieski szafir oczyszcza duszę i siatkę umysłu. Aktywuje, manifestuje i wspiera twój cel życiowy i przenosi go na ziemię. Kamień ten skupia twoje intencje i świadomość na wypełnianiu twojego życiowego celu i karmicznych porozumień. Niebieski szafir ułatwia wniebowstąpienie i wzrost duszy i przynosi dary spełnienia do twojego życia; takie jak radość, dobrobyt, wewnętrzny spokój i piękno.

Niebieski szafir pozwala na swobodę wypowiedzi, zarówno werbalnie, jak i artystycznie. Pomaga w łatwym przepływie komunikacji z innymi ludźmi lub słuchaniu własnych myśli i uczuć. Niebieski szafir oferuje rzetelność, delikatność, życzliwość, uczciwość, uczciwość, lojalność, wytrzymałość i zaangażowanie. nosić jako biżuterię w uszach lub na szyi.

Niebieski szafir jest kontrolowany przez gardło, czakry nosowe i brwiowe i uspokoi nerwy, ułatwi leczenie problemów z gardłem, pomoże Ci zasnąć, reguluje cykl menstruacyjny, łagodzi bóle głowy i migreny, pomaga odzyskać zdrowie po wstrząsie i gorączce oraz całym uchu, nosie i problemy z gardłem.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)