Dom ProduktyBiżuteria z prawdziwego kamienia

Damska biżuteria z prawdziwego kamienia szlachetnego Naszyjnik z niebieskim szafirem i diamentem

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Damska biżuteria z prawdziwego kamienia szlachetnego Naszyjnik z niebieskim szafirem i diamentem

Chiny Damska biżuteria z prawdziwego kamienia szlachetnego Naszyjnik z niebieskim szafirem i diamentem dostawca
Damska biżuteria z prawdziwego kamienia szlachetnego Naszyjnik z niebieskim szafirem i diamentem dostawca Damska biżuteria z prawdziwego kamienia szlachetnego Naszyjnik z niebieskim szafirem i diamentem dostawca Damska biżuteria z prawdziwego kamienia szlachetnego Naszyjnik z niebieskim szafirem i diamentem dostawca Damska biżuteria z prawdziwego kamienia szlachetnego Naszyjnik z niebieskim szafirem i diamentem dostawca

Duży Obraz :  Damska biżuteria z prawdziwego kamienia szlachetnego Naszyjnik z niebieskim szafirem i diamentem

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: TL0147

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
styl: Classic Center Stone: Real Sapphire
Akcenty: Autentyczne diamenty Ustawienie kamienia: Ząb
Rozmiar łańcucha: 1mm Długość łańcucha: 16-18 cali (regulowany)

Sapphire Gemstone Side Diamonds Pendant Set w 18K White Gold Chain

Center Stone:

Naturalny szafir

Średnica 4 mm

Wagi0.40-0.51ct

Owalny krój

Kamień boczny:

15 naturalnych akcentów białego diamentu

Okrągły krój

Kolor GH

SI klarowność

Diamenty: 0,054-0,075 ct


Metal:

18K Białe złoto

High Polish Finish
Wagi 1,57-2.233g Gramy
Naszyjnik z kamieni szlachetnych

Szczegóły obrazu:

Fakty o niebieskim szafirze

Zanim poznamy zalety i procedurę noszenia Blue Sapphire, poznajmy naukowe fakty o Blue Sapphire.

Szafir niebieski należy do korundu mineralnego. Korund mineralny składa się tylko z aluminium i tlenu i wymaga środowiska wzrostu wolnego od krzemu. Może być czysty niebieski lub waha się od zielonkawego niebieskiego do fioletowo niebieskiego. Zarówno niebieskie, jak i fantazyjne szafiry pochodzą z różnych egzotycznych źródeł, takich jak Madagaskar, Tanzania, Sri Lanka, Myanmar i Australia. Dobra jakość Niebieskie szafiry są najdroższe i pożądane wśród wszystkich kolorowych szafirów.

Właściwości Blue Sapphire

Twardość: 9 (Skala twardości Moha)
Charakterystyka optyczna: anizotropowa
Współczynnik załamania światła (RI): 1,760 - 1,778.
Birefringence: 0,007 - 0,010.
Ciężar właściwy: 3,99 - 4,01.

Szafir niebieski ma inkluzje takie jak zawarte kryształki, aureole cyrkonu, rutylu, rutylu itp. Te inkluzje w kamieniu wyraźnie wskazują na jego naturalne pochodzenie. W dzisiejszych czasach, Cejlon (Sri Lanka) był głównym źródłem Blue Sapphire Gemstones. Niebieskie szafiry z Kaszmiru uważane są za najlepsze i najbardziej premiowe. Ale szafiry Kaszmiru są bardzo rzadkie i są ogólnie dostępne w mniejszych rozmiarach. Kaszmirskie miny są wyczerpane i dlatego większość szafirów pochodzenia kaszmirskiego to już używane szafiry.

Szafiry są zwykle podgrzewane, aby poprawić ich kolor i przejrzystość. Lekkie ogrzewanie w szafirach jest uważane za dopuszczalne przez handlowców, a także astrologów.

Fakty astrologiczne:


Korzyści i procedura noszenia niebieskiego szafiru (kamień Neelam)

Blue Sapphire jest uważany za najpotężniejszy kamień w astrologii. Niebieski szafir to potęga energii. Przynosi sukces, sławę i sławę w społeczeństwie. Jest to kamień na planetę Saturna. Kiedy Saturn jest słaby, Osoba otrzymuje powolne wyniki za swoje wysiłki. Sukces jest opóźniony i wymaga ogromnej ciężkiej pracy, aby osiągnąć to, na co osoba zasługuje. Słaby Saturn sprawia, że ​​osoba jest zdemotywowana i Lazy. Z drugiej strony, jeśli Saturn jest silny, osoba uzyskuje akredytację, sławę i popularność. Silny Saturn zapewnia wzrost finansowy i motywację. Osoba jest zmotywowana do pracy we właściwym kierunku i otrzymuje odpowiednią akredytację za swoją pracę. Słaby Saturn może powodować spory w życiu osobistym i zawodowym. Słaby Saturn może wnieść spory sądowe w życiu. Noszenie niebieskiego szafiru pomaga wzmocnić Saturn. Niebieski szafir jest kamieniem na planecie Saturn i powinien być noszony po konsultacji z astrologiem. Ponieważ niebieski szafir jest bardzo potężnym kamieniem, pokazuje wyniki w kilka dni. Niebieski szafir jest bardzo skutecznym kamieniem do sortowania sporów, takich jak sprawy karne, sprawy rozwodowe itp. To sprawia, że ​​osoba zmotywowana i pracowita. Powinien być noszony w srebrnym metalu na środkowym palcu prawej ręki. Można go również nosić jako brelok. Dzień noszenia niebieskiego szafiru to sobota. Niebieski szafir jest jednym z najdroższych klejnotów, a gdy kupisz niebieski szafir online, możesz zobaczyć atrakcyjne oferty. Ale jeśli zdobędziesz niebieski szafir w niskich cenach, powinieneś zachować ostrożność. Szanse są takie, że jeśli kupujesz tanio niebieski szafir online, może to być sztuczny, leczony lub używany kamień szlachetny. Jeśli widzisz tańszą ofertę online, musisz zachować ostrożność. Będąc ubranym w Blue Sapphire dla celów astrologicznych, należy upewnić się, że kamień nie powinien mieć pęknięć, czarnych punktów lub jakichkolwiek innych pozostałości w kamieniu.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)