Dom ProduktyBiżuteria z kamieni szlachetnych

Naturalne diamentowe bransoletki z kamieniami typu Ruby / Emerald / Sapphire

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Naturalne diamentowe bransoletki z kamieniami typu Ruby / Emerald / Sapphire

Chiny Naturalne diamentowe bransoletki z kamieniami typu Ruby / Emerald / Sapphire dostawca
Naturalne diamentowe bransoletki z kamieniami typu Ruby / Emerald / Sapphire dostawca Naturalne diamentowe bransoletki z kamieniami typu Ruby / Emerald / Sapphire dostawca Naturalne diamentowe bransoletki z kamieniami typu Ruby / Emerald / Sapphire dostawca

Duży Obraz :  Naturalne diamentowe bransoletki z kamieniami typu Ruby / Emerald / Sapphire

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: Mix-B01

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Rodzaj bransoletki: Bransoletka Rubinowa i Diamentowa styl: Tenis
Center Stone: Naturalny Rubin Akcenty: Prawdziwe diamenty
Rodzaju metalu: Różowe złoto MOQ: 5 szt

Natural Ruby Chain Bracelet Wholesale Gemstone & Diamond Accents Gold Jewelry

Szczegóły Przedmiotu:

  • Metal: 18K Solid Gold

  • High Polish Finish

  • Opieczętowane Au750

  • 100% Oryginalna Rubinowa

  • Autentyczny diament

  • Kolor diamentu: GH

  • Diamentowa klarowność: SI

  • Długość bransoletki: 16cm

Szczegóły obrazu:

The Big Three Jewels-Ruby, Sapphire i Emerald

Do niedawna tylko szmaragdy, rubiny i szafiry były oficjalnie nazywane cennymi klejnotami. Wszystko inne zostało nazwane półszlachetnem. Cenna kategoryzacja jest odniesieniem do wartości: naprawdę dobry rubin, szmaragd lub szafir może być wyceniony wyżej za karat niż diament. Szafiry są niezwykle twarde i trwałe, więc będą trwać wiecznie w biżuterii, a rubiny i szmaragdy są niezwykle rzadkie. Istnieje kilka rzadkich znalezisk wśród tak zwanych półszlachetnych klejnotów, które mogą być wycenione wyżej niż wielka trójka, ale ogólnie rzecz biorąc, szlachetny rubin, szafir lub szmaragd utrzyma swoją wartość i da większy szacunek i wyższą cenę niż inny kamień szlachetny . To jest powód, dla którego biżuteria Art Deco - ciężka na wielkiej trójce - jest zwykle ceniona w stosunku do innej biżuterii z epoki. Największe marki zegarków, pamiętając o tym, używają szmaragdów, rubinów i szafirów w swoich najważniejszych zegarkach jubilerskich, jak pokazują te trzy wielkie - z Cartier , Backes & Strauss i Van Cleef & Arpels.

Szmaragd

Znany ze świetnego zielonego koloru, szmaragd może również mieć niebieskie lub żółte podteksty i traci cały kolor po poddaniu działaniu wysokiej temperatury. Ich krucha powierzchowność sprawia, że ​​szmaragdy są trudne do ukształtowania. Najwcześniejsze szmaragdy wydobywano w Górnym Egipcie już w 2000 roku pne Wydobywano je przez całe panowanie Aleksandra Wielkiego i były bardzo lubiane i zbierane przez Kleopatrę. Aztekowie i Inkowie również pożądali szmaragdów, a Mogołowie Indii szanowali ich tak bardzo, że zapisywali klejnoty w świętym tekście, który służy do odpędzania zła. Historycznie szmaragdy wydobywano z Rosji, Austrii, Australii i Norwegii. Obecnie większość szmaragdów znajduje się w Brazylii, Zambii i Kolumbii. Szmaragd jest birthstone na maj.

Rubin

Rubin jest różowym do głębokiej czerwieni cennym kamieniem szlachetnym. Nazwa pochodzi od łacińskiego słowa oznaczającego czerwony, ruber. Mówi się, że rubiny przyciągają szczęście dla użytkownika. Starożytni Hindusi uważali, że rubiny są znakiem ochrony przed złem. Dziś rubin symbolizuje miłość i pasję. Rubiny były również wysoko cenione przez starożytnych chińskich wojowników, którzy nosili rubiny na zbrojach. Większość dzisiejszych rubinów jest wydobywana w Afryce i Azji Południowo-Wschodniej. Największy wydobyty rubin o wadze czterech funtów, Liberty Bell Ruby, został skradziony w 2011 roku. Rubin jest birthstone na lipiec.

Szafir

Szafiry występują w różnych kolorach, ale najczęściej kojarzą się z niebieskimi kolorami. Szafir innego koloru, jak różowy, biały lub żółty, jest ogólnie nazywany fantazyjnym szafirem. Niebieski szafir reprezentuje spokój i pogodę ducha. W starożytnych pismach religijnych jest wielokrotnie widziane, aby symbolizować czystość, mądrość, lojalność i wiarę. Szafiry wydobywa się w Afryce i Azji, ale można je znaleźć w Australii i Stanach Zjednoczonych. Szafir jest birthstone na wrzesień.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)