Dom ProduktyBiżuteria z kamieni szlachetnych

Ruby Gemstone Gold Jewelry Wisiorek naszyjnik łańcuch z pereł słodkowodnych

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Ruby Gemstone Gold Jewelry Wisiorek naszyjnik łańcuch z pereł słodkowodnych

Chiny Ruby Gemstone Gold Jewelry Wisiorek naszyjnik łańcuch z pereł słodkowodnych dostawca
Ruby Gemstone Gold Jewelry Wisiorek naszyjnik łańcuch z pereł słodkowodnych dostawca Ruby Gemstone Gold Jewelry Wisiorek naszyjnik łańcuch z pereł słodkowodnych dostawca Ruby Gemstone Gold Jewelry Wisiorek naszyjnik łańcuch z pereł słodkowodnych dostawca Ruby Gemstone Gold Jewelry Wisiorek naszyjnik łańcuch z pereł słodkowodnych dostawca Ruby Gemstone Gold Jewelry Wisiorek naszyjnik łańcuch z pereł słodkowodnych dostawca

Duży Obraz :  Ruby Gemstone Gold Jewelry Wisiorek naszyjnik łańcuch z pereł słodkowodnych

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: No Branded
Numer modelu: XSN100374

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Pudełko z biżuterią
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla towarów
Zasady płatności: T/T, Western Union
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Złoty kolor: Biały, żółty, różowe złoto Rozmiar perły: 8-8,5 mm
Kolor perłowy: Biały KAMIEŃ: Prawdziwa rubinowa
Typ pereł: Perła słodkowodna Długość łańcucha: 16-18 cali (regulowany)

18K Solid Gold Ruby Jewelry Naszyjnik z pereł słodkowodnych

Szczegóły Przedmiotu:

Metal: Solidne 18K Gold

Kolor metalowy: wsparcie żółtego złota, różowego złota, białego złota

Waga złota: 1,60g

Kamień: Naturalny Rubin

Masa ruby: 0,30 cala

Metalowe tłoczone: Au750

Szczegóły obrazu:

Charakterystyka:

Perły słodkowodne występują w prawie nieograniczonej liczbie kształtów od symetrycznego okrągłego do barokowego i wszystko pomiędzy. Ze względu na ich dostępność i przystępne ceny są jednymi z najpopularniejszych rodzajów pereł zarówno dla projektantów, jak i konsumentów. Każdego roku widzimy ekscytujące nowe innowacje w technikach hodowli pereł słodkowodnych, które dają coraz więcej imponujących pereł. W ostatnich latach zbieramy perły słodkowodne o blasku prawie porównywalnym z Akoya i orientem podobnym do Morza Południowego, ale ich wartość pozostaje nietykalna, oferując luksusowe projekty w przystępnych cenach.

Perły słodkowodne są niedrogie

To nie z powodu braku piękna te perły są tak przystępne, a raczej ze względu na ich dostępność. Podczas gdy perły Akoya, South Sea i Tahitian dają jedną perłę perły słodkowodnej perły słodkowodne, mogą wyprodukować do pięćdziesięciu pereł na zbiór. Perły Akoya, South Sea i Tahitian są hodowane w odległych regionach oceanicznych, z zastrzeżeniem wszystkich zagrożeń środowiskowych i drapieżnego życia morskiego, co stwarza poważne trudności w produkcji pereł. Tymczasem perły słodkowodne hodowane są w jeziorach stworzonych przez człowieka, gdzie można kontrolować wszystkie czynniki.

Dostępne kolory, kształty i rozmiary

Kolory: Trzy najczęściej spotykane naturalne kolory, które możemy znaleźć w czasie żniw, są białe, lawendowe i różowe lub rumienią się, a większość pereł jest biała do kremowej. Podczas sortowania przez te bardziej powszechne kolory czasami widzimy perły z kolorem i przeszywającym blaskiem, które nazwaliśmy "metalikami" Te metalowe perły są w ciemniejszych kolorach, co wydaje się być metalicznym kolorowym nadrukiem.

Rozmiar: Istnieje wiele rodzajów perły słodkowodnej od pereł z nasion do dużych baraków; każda z odmian ma inny średni rozmiar perły. Najmniejsza z pereł słodkowodnych znana jest jako "perła siewna" niektóre perły siewne o średnicy od 1 mm do około 3,5 mm. Następnie mamy zestaw kształtów od okrągłych, do guzików, kropli i owali, które mają wielkość od 4 do około 12 mm, przy czym średnia to 6-7 mm. Większe perły mają często barokowy kształt lub są naturalnie nieregularne i mogą mieć rozmiar do 15 mm i więcej. Niedawne metody hodowlane, w których hodowcy słodkowodnych wszczepiają jądro z pereł z masy perłowej, aby rozpocząć proces hodowania pereł, podobnie jak metoda z morza południowego, przyniosły perły większe i większe niż kiedykolwiek wcześniej z około 10-15 mm.

Kształt: W tej kategorii pereł jest prawie nieograniczona liczba kształtów, ale najczęściej spotykane kształty, które znajdziesz na pearls.com są okrągłe, owalne, upuszczane, przyciskane i barokowe.

Skąd pochodzą perły słodkowodne?

Perły słodkowodne pochodzą głównie z jezior w Chinach kontynentalnych, w szczególności z regionu wokół Zhuji. W Japonii są jeziora z małymi perłami, jednak produkcja z Chin jest znacznie większa niż w jakimkolwiek innym kraju.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)