Dom ProduktyNaszyjnik Gold Gemstone

16 - 18-calowe łańcuszkowe złote wisiorki z kamieni szlachetnych na co dzień / biuro / karierę

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

16 - 18-calowe łańcuszkowe złote wisiorki z kamieni szlachetnych na co dzień / biuro / karierę

Chiny 16 - 18-calowe łańcuszkowe złote wisiorki z kamieni szlachetnych na co dzień / biuro / karierę dostawca
16 - 18-calowe łańcuszkowe złote wisiorki z kamieni szlachetnych na co dzień / biuro / karierę dostawca 16 - 18-calowe łańcuszkowe złote wisiorki z kamieni szlachetnych na co dzień / biuro / karierę dostawca 16 - 18-calowe łańcuszkowe złote wisiorki z kamieni szlachetnych na co dzień / biuro / karierę dostawca

Duży Obraz :  16 - 18-calowe łańcuszkowe złote wisiorki z kamieni szlachetnych na co dzień / biuro / karierę

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: Ydn3849

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: worek pp
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla pozycji magazynowych
Zasady płatności: Western Union, T/T
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ biżuterii: Wisiorek z kamieni szlachetnych Głównym Kamień: Naturalny topaz / granat
Rozmiar wisiorek: Około 6x8 mm Kształt wisiorek: Gruszka
Wytworzone na zamówienie: Akceptowane Okres użytkowania: Casual / Office / Kariera

Wisiorek z 18-karatowego złota z 18-karatowego biżuterii


Kamień szlachetny: oryginalny 100% naturalny topaz, granat
Waga w karatach: 0,09 ct
Waga kamienna: około 0.3ct

Metal Type: Polish Solid 18Kt Rose Gold
Wybity 750
Waga złota: około 2,30g

O Topaz - historia i wprowadzenie

Topaz jest krzemianem glinu, który zawiera fluor i hydroksyl. W czystej postaci jest bezbarwny (biały). Zanieczyszczenia są przyczyną różnic w kolorze . Topaz ma historię, która sięga co najmniej dwa tysiące lat. Wykorzystanie topazu sięga czasów egipskich, kiedy starożytni Egipcjanie wierzyli, że żółty topaz otrzymał złoty odcień od boga Słońca, Ra. Niektórzy wierzą, że "topaz" to środkowo-angielskie słowo, które zostało nabyte od starofrancuskiego słowa "Topace" i łaciny "Topazus", którego korzeń jest w greckim słowie "Topazios" lub "Topazion"; starożytna nazwa wyspy na Morzu Czerwonym, gdzie starożytni Grecy wydobyli żółty klejnot, który uważali za topaz. Nazwa wyspy oznacza "szukać" po grecku. Mógł być tak nazwany, ponieważ trudno było znaleźć go wśród mgły. Ta wyspa znana jest obecnie jako "Zabargad" lub "Wyspa Świętego Jana" i uważa się, że klejnot wydobywany przez starożytnych Greków był faktycznie "chryzolitem" . Chrześcijański Stary Testament odwołuje się do topazu, ale ten kamień może również być "chryzolitem", a nie topazem. Słowo "topaz" mogło również wywodzić się z słowa sanskryckiego (starożytny język Indii), "tapas", co oznacza "ogień".

Topaz Pochodzenie i źródła kamieni szlachetnych

Depozyty topazu znaleziono w Brazylii, Afganistanie, Australii, Mjanmie (Birmie), Chinach, Niemczech, Japonii, Madagaskarze, Meksyku, Namibii, Nigerii, Pakistanie, Rosji, Zimbabwe, Sri Lance, Ukrainie i USA. Naturalny jasnoniebieski topaz występuje w Irlandii Północnej i Wielkiej Brytanii. Ogromne kryształy topazu zostały odkryte w Minas Gerais (Brazylia) i na Ukrainie.

Kolor Topaz

Topaz waha się od bezbarwnego (biały) do żółtego, pomarańczowego, czerwono-brązowego, jasnego do ciemnoniebieskiego, różowego do czerwonego, fioletowego i jasnozielonego. Jest to powód, dla którego można go pomylić z wieloma innymi kamieniami szlachetnymi. Naturalnie barwiony topaz ma swój kolor z żelaza i chromu; zanieczyszczenia powodują kolor, natomiast czysty topaz jest bezbarwny. Najbardziej nieskażony topaz jest bezbarwny lub bladoniebieski. Najcenniejszym i najcenniejszym topazem jest żółty lub różowy do czerwono-pomarańczowego i jest znany jako " topaz imperialny " lub "cenny topaz". Niektóre żółtawo-brązowe klejnoty topazowe mogą stopniowo zanikać, gdy są stale wystawione na światło dzienne. Czerwony i fioletowy topaz jest niesamowicie rzadki. Wiele topazów jest traktowanych w celu wzmocnienia koloru. Renomowani sprzedawcy klejnotów deklarują wszelkie ulepszenia.

Znaczenie Garnet, Powers i Historia

Garnet jest birthstone na styczeń i kamień, który obchodzi 2. rocznicę ślubu . Nazwa "granat" pochodzi od łacińskiego słowa "Garanatus", oznaczającego "ziarno" w odniesieniu do granatu. Odniesienie to ma sens, ponieważ małe granaty wyglądają jak jaskrawoczerwone nasiona, które znajdziesz w granacie. Granat był popularnym klejnotem w historii. Granaty zostały znalezione jako koraliki w naszyjniku noszonym przez młodego człowieka w grobie, którego początki sięgają 3000 pne Jest to dowód na twardość i trwałość kamienia.

Mówi się, że król Saksonii miał granat ponad 465 karatów. Platon miał swój portret wyryty na granacie przez rzymskiego rytownika. Czechy, będące obecnie częścią Czechosłowacji, były niegdyś potężnym źródłem granatu, a jednocześnie wycinanie, polerowanie i zakładanie granatów było bardzo bogatym przemysłem w tym kraju. Wiele czeskich zamków i kościołów miało wspaniałe wnętrza ozdobione granatami. Czeskie granaty są znane nawet dziś, znane ze swoich małych, ale pięknych kamieni ustawionych blisko siebie, przypominających granat. Biżuteria z granatów wciąż znajduje się w Czechach, a kamienie są ułożone w tradycyjny, ściśle połączony sposób. Gwarantuje to, że przyciąganie klasycznych kawałków Garnet spowodowane jest wyłącznie pięknem jego kamieni.

Granaty były bardzo popularne w Europie, w XVIII i XIX wieku. Były one często używane do biżuterii w czasach wiktoriańskich. W Starej Hiszpanii granat był ulubieńcem, a przez to również granat. W hiszpańskiej astrologii granat kiedyś reprezentował słońce. W dawnych czasach granat był znany jako "Karbunkuł", co odnosi się do koloru i odnosi się do wrzenia lub blistra. Nazwa ta została również zastosowana do innych czerwonych kamieni, ale w szczególności do granatu.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)