Dom ProduktyKolczyki z 18-karatowego złota

Okrągły Hodowane Pearl Drop Zwisają Kolczyki Różowy Metal Kolor Na Czas Wolny Czas

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Okrągły Hodowane Pearl Drop Zwisają Kolczyki Różowy Metal Kolor Na Czas Wolny Czas

Chiny Okrągły Hodowane Pearl Drop Zwisają Kolczyki Różowy Metal Kolor Na Czas Wolny Czas dostawca
Okrągły Hodowane Pearl Drop Zwisają Kolczyki Różowy Metal Kolor Na Czas Wolny Czas dostawca Okrągły Hodowane Pearl Drop Zwisają Kolczyki Różowy Metal Kolor Na Czas Wolny Czas dostawca Okrągły Hodowane Pearl Drop Zwisają Kolczyki Różowy Metal Kolor Na Czas Wolny Czas dostawca Okrągły Hodowane Pearl Drop Zwisają Kolczyki Różowy Metal Kolor Na Czas Wolny Czas dostawca

Duży Obraz :  Okrągły Hodowane Pearl Drop Zwisają Kolczyki Różowy Metal Kolor Na Czas Wolny Czas

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lanciajewelry
Numer modelu: yde1780

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 3
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Torba PP
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych dla towarów
Zasady płatności: T/T, Western Union
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ biżuterii: Kolczyki z pereł Kolor perłowy: Biały
Perłowy Kształt: Okrągłe Kolor metalu: Różowy
Długość kolczyka: Około 3 cale Okres użytkowania: Czas wolny

18K Biżuteria z pereł słodkowodnych, hodowlanych Pearl Drop kolczyki 7-8mm

Szczegóły produktu:

Metal: 18K Solid Gold

Kolor metalu: Różowe złoto

Metalowe tłoczone: Au750

Rozmiar perły: 7-8 mm

Skąd pochodzą perły?

Wszystkie perły rosną w pewnych odmianach mięczaków z zawiasami, znanych jako małże. Stworzenia te mogą otwierać lub zamykać swoje osłonki zgodnie z wolą, a głodny osobnik spędza godziny pod wodą z muszlą na pół-masztem w nadziei na złapanie jakiejś żywności. Ta polityka otwartych drzwi zapewnia łatwy dostęp do drażniących produktów perłowych. Podczas gdy którykolwiek z 20 000 gatunków małży może wytwarzać perłę, stosunkowo niewiele z nich faktycznie robi to z jakąkolwiek regularnością.

Jak powstaje perła?

Każda perła rozwija się w odpowiedzi na drażniące w ciele mięczak, który ją produkuje. Na wolności winowajcą może być trochę brudu, ziarenka piasku lub malutki pasożyt. Ponieważ mięczak nie może wyrzucić intruza, reaguje otaczając go warstwami opalizującej substancji zwanej perłową. Jest to ten sam materiał z masy perłowej, który pokrywa wnętrze skorupy. Z upływem czasu mięczak kontynuuje dodawanie warstw masy perłowej, które zwiększają rozmiar perły. Im dłużej podrażniony mięczak pozostanie przy życiu, tym większa będzie jego perła. Żadne dwa mięczaki nie są sobie równe, ani też masa perłowa, z którą są one wyposażone. Ta różnorodność kompozycji jest odpowiedzialna za różnorodność pereł wytwarzanych przez różne mięczaki. Jest to również powód, dla którego niektóre z tych stworzeń są znacznie bardziej płodne niż inne.

Naturalne perły

Naturalna perła to nic innego jak perła, która uformowała się spontanicznie w mięślu bez pomocy ludzkiej interwencji. Te perły są najrzadsze i najcenniejsze.

Perły hodowlane

Perły hodowlane są tak samo realne, jak naturalna odmiana. W ten sam sposób rosną wewnątrz mięśnia. Nie są imitacją i nie są fałszywe. Naszyjnik z pereł hodowlanych jest tak autentyczny, jak jego naturalny kuzyn. Większość dostępnych dzisiaj pereł hodowlanych pochodzi z małż słodkowodnych i morskich ostryg perłowych. Chociaż wszystkie perły rozwijają się w ten sam sposób, hodowana perła wymaga ludzkiej pomocy, aby proces się rozpoczął. Aby to zrobić, rolnik perłowy wkłada pod skorupę mięczaka mały koralik lub fragment tkanki płaszcza. Przyroda przejmuje wtedy. Zwierzę zaczyna osadzać warstwy masy perłowej wokół substancji drażniących, powoli budując hodowlaną perłę. Perły hodowlane tak bardzo przypominają naturalną różnorodność, że eksperci często nie potrafią odróżnić tych dwóch typów. Ostateczne określenie często wymaga użycia promieniowania rentgenowskiego, aby zidentyfikować początkowe podrażnienie w głębi perły.

Imitacje perły

Większość imitacji pereł wykonana jest ze szkła, plastiku lub ceramiki. Niektórzy producenci dodają do kompozycji zmielone muszle, aby naśladować fakturę i połysk prawdziwych pereł. Chociaż najmądrzejsze sztuczne perły mogą wyglądać całkiem realistycznie, ich waga, faktura i gorsza opalizacja zazwyczaj je odrzuca.

Jak rozpoznać sztuczną perłę

Jeśli autentyczność perły jest kiedykolwiek kwestionowana, te proste testy mogą pomóc.

Test połysku

Studiuj perłę w różnych źródłach światła. Prawdziwe perły świecą od środka. Jeśli połysk jest matowy lub pochodzi tylko z powierzchni, perła jest prawdopodobnie fałszywa.

Test powiększenia

Zbadaj perłę pod lupą. Podczas gdy prawdziwa perła odsłania nieodłączne grzbiety i nierówności, imitacja wygląda gładko.

Przetrzyj test

Pocieraj dwie perły razem. Spory opór między tymi dwoma wskazuje, że perły są prawdopodobnie prawdziwe.

Test wagi

Prawdziwe perły są cięższe od imitacji, więc te, które wydają się zbyt lekkie, najprawdopodobniej nie są prawdziwe.

Test kształtu

Ponieważ prawdziwa perła jest produkowana przez naturę, nie jest idealnie okrągła. Perła, która jest nienagannie ukształtowana, jest prawdopodobnie imitacją.

Perły słodkowodne

Wbrew powszechnej opinii ostrygi nie produkują pereł słodkowodnych . Zaszczyt ten odnosi się głównie do małży perłowych zamieszkujących rzeki, stawy i jeziora. Większość hodowanych pereł słodkowodnych pochodzi z Chin. Małże słodkowodne mogą generować nawet 50 pereł na raz. Jednak osiągnięcie tego celu może zająć zwierzę od czterech do sześciu lat. Wiele omułków ulega zanieczyszczeniu i chorobom zanim perły osiągną swój szczyt.

Charakterystyka perły słodkowodnej

Większa grubość masy perłowej omułka nadaje miękkości blasku pereł słodkowodnych. Ten dodatkowy hełt nadaje im również większą wytrzymałość, więc są mniej prawdopodobne niż perły słonowodne do chipowania lub ścierania. Kolory dostępne w perełkach słodkowodnych to od miękkich różów, lawend, brzoskwiń i bieli do dramatycznych odcieni pawia i czerni. Ta różnorodność odcienia łączy się z rozsądną ceną, aby perła słodkowodna stała się ulubionym produktem świadomych kosztów.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)