Dom ProduktyBiżuteria ze srebra próby 925

Łańcuch Rolo Gemstone Jewelry Sets Naszyjnik Łańcuch Bransoletka Pierścień Kolczyki 925 Srebro

Dokładnie to, czego szukamy, bardzo ładne znowu zrobiłoby interes. bardzo szybki

—— Sarah

Szybka wysyłka, produkt według życzenia! Znowu zrobiłbym interes.

—— Valerica

Dzięki za wspaniałe klejnoty i obsługa !! Zrobię znowu interes

—— Rosa

Fantastyczny sprzedawca, .sta wysyłka. Świetna komunikacja. Wyśmienity protukt. Dzięki.

—— Yuliya

Piękne jewelries, dokładnie tak, jak zamówiłem, świetna pomoc i wspaniała komunikacja.

—— Kevin

Im Online Czat teraz

Łańcuch Rolo Gemstone Jewelry Sets Naszyjnik Łańcuch Bransoletka Pierścień Kolczyki 925 Srebro

Chiny Łańcuch Rolo Gemstone Jewelry Sets Naszyjnik Łańcuch Bransoletka Pierścień Kolczyki 925 Srebro dostawca
Łańcuch Rolo Gemstone Jewelry Sets Naszyjnik Łańcuch Bransoletka Pierścień Kolczyki 925 Srebro dostawca Łańcuch Rolo Gemstone Jewelry Sets Naszyjnik Łańcuch Bransoletka Pierścień Kolczyki 925 Srebro dostawca Łańcuch Rolo Gemstone Jewelry Sets Naszyjnik Łańcuch Bransoletka Pierścień Kolczyki 925 Srebro dostawca Łańcuch Rolo Gemstone Jewelry Sets Naszyjnik Łańcuch Bransoletka Pierścień Kolczyki 925 Srebro dostawca

Duży Obraz :  Łańcuch Rolo Gemstone Jewelry Sets Naszyjnik Łańcuch Bransoletka Pierścień Kolczyki 925 Srebro

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Lancia
Numer modelu: S81190

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Torba PP
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 10000 / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Metalu: Sterling Silver Obróbka powierzchni: Różowa Róża Pozłacana
Głównym Kamień: Granat Biały Kamień: Biała cyrkonia
Kształt kamienia: Okrągłe Styl kolczyka: Stadnina
Typ łańcucha: Łańcuch Rolo

925 Srebro Naturalny Kwarc Różany Naszyjnik Pierścionek Kolczyki Damski Zestaw Biżuterii

 • Typ kamienia: Natural Rose Quartz & Amethyst Gemstone
 • Ustawienie kamienia: ustawienie Claw & Micro Pave
 • Rozmiar kamienia pierścieniowego: 5 mm
 • Waga pierścionka: 1,60g
 • Rozmiar kolczyka: 6 mm
 • Waga kolczyków: 1,45g
 • Rozmiar kamienia wisiorek: 7 mm
 • Waga wisiorka: 2,19 g
 • Długość łańcucha: 40cm + 5cm przedłużenie łańcucha
 • Rozmiar bransoletki: 7mm
 • Waga bransoletki: 1,83g
 • Długość bransoletki: 17cm + 4cm łańcuch przedłużający

Znaczenie i historia granatu

Granat to kamień narodzin na styczeń i kamień, który obchodzi drugą rocznicę małżeństwa. Nazwa „granat” pochodzi od łacińskiego słowa „Garanatus”, co oznacza „nasionopodobny” w odniesieniu do granatu. Odniesienie to ma sens, ponieważ małe granaty wyglądają jak jaskrawoczerwone nasiona, które znajdziesz w granacie. Granat był popularnym klejnotem w historii. Granaty znaleziono jako koraliki w naszyjniku noszonym przez młodego mężczyznę w grobie z 3000 rpne Jest to dowód twardości i trwałości kamienia.

Mówi się, że król Saksonii miał granat ponad 465 karatów. Platon miał wyryty portret na granacie przez rzymskiego rytownika. Czechy, obecnie część Czechosłowacji, były niegdyś ogromnym źródłem granatu, a jednocześnie cięcie, polerowanie i montowanie granatów było bardzo bogatą branżą w tym kraju. Wiele czeskich zamków i kościołów miało wspaniałe wnętrza ozdobione granatem. Już dziś znane są czeskie granaty, znane ze swoich małych, ale pięknych kamieni, zbliżonych do siebie, przypominających granat. Biżuteria z granatu nadal znajduje się w Republice Czeskiej, a kamienie nadal układają się w tradycyjny, szczelnie połączony sposób. Gwarantuje to, że przyciąganie klasycznych kawałków Garnet jest spowodowane tylko pięknem jego kamieni. Anglosasi również lubili granaty. Ich biżuteria została ustawiona z granatów osadzonych w wielu formach.

Granaty były bardzo popularne w Europie, w XVIII i XIX wieku. Często były używane do biżuterii w czasach wiktoriańskich. W Starej Hiszpanii granat był ulubionym produktem, w wyniku czego powstał granat. W hiszpańskiej astrologii granat reprezentował kiedyś słońce. W starożytności granat był znany jako „Karbunc”, który odnosi się do koloru i odnosi się do wrzenia lub pęcherzy. Nazwę tę stosowano także do innych czerwonych kamieni, ale w szczególności do granatu.

Webster's Collegiate Dictionary opisuje granat jako „kruchy i mniej lub bardziej przezroczysty czerwony krzemianowy minerał, który ma szklisty połysk, występuje w wielu kryształach, ale także w masywnych formach i ziarnach, występuje powszechnie w łupkach gnejsowych i mikowych i jest używany jako kamień półszlachetny i materiał ścierny. Granat jest jednym z najbogatszych kamieni. Nie ma prawie żadnego innego klejnotu, który łączy tak szerokie spektrum kolorów i połysku, jak również rzadkość i rozmiar bardzo różnych kamieni szlachetnych. Na przykład cenny zielony granat uvarovitów z Uralu jest prawie bezcennym kamieniem szlachetnym, ponieważ tworzy się tylko w dość dużych kryształach.

Granat jest właściwie nazwą grupy minerałów krzemianowych almandine, pyrope, spessartine, grossular, andradite, mozambique i uvarovite, więc granat jest znacznie bardziej zróżnicowanym klejnotem niż sugeruje jego nazwa. Wszystkie te minerały granatu mają podobną regularną strukturę krystaliczną i skład chemiczny. Granat jakości klejnotów występuje w wielu krajach, a pięknie ukształtowane kryształy są cenione od ponad 5000 lat.

Przez cały czas istniało wiele starożytnych tradycji i legend o granacie. W średniowieczu uważano, że kamienie leczą depresję, chronią przed złymi snami i łagodzą choroby wątroby, a także krwotoki. Według legendy, Noe użył drobno pokrojonego, świecącego granatu do oświetlania arki podczas mrocznych, wilgotnych dni i nocy. Hebrajscy pisarze zawierają granat jako jeden z dwunastu klejnotów w napierśniku Aarona. Tradycja chrześcijańska uważała krwistoczerwony granat za symbol ofiary Chrystusa. Koran utrzymuje, że granat oświetla Czwarte Niebo Muzułmanów. Grecy mówili, że strzegą dzieci przed utonięciem. Uważano również, że jest silny przeciwko truciznom.

Szczegóły kontaktu
Lanciajewelry Co., Ltd

Osoba kontaktowa: sales

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)